Şimdi Ara

TBL -Avrupa Transfer Gündemi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
8.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Kaan Kural'a sormuştum bana da öyle demişti, ayrıca doping almamış, kafayı çekmiş. :) İlk cezası da olacağı için 3 ay ceza alır gibi cevap vermişti. Bakalım, ama Efes'in hamleleri korkuttu beni, keşke Doğuş'u biz alsaydık, en çok bana koyan transferleri bu oldu. :(
  • Efes Sasha Vujacic ile 2 yıllık anlaşmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacquel.dw

Efes Sasha Vujacic ile 2 yıllık anlaşmış.

1+1 olarak anlaşmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

Orijinalden alıntı: jacquel.dw

Efes Sasha Vujacic ile 2 yıllık anlaşmış.

1+1 olarak anlaşmışlar

+1 NBA çıkış hakkı için.
  • Heyytt beee Jaka da GS ile anlaştı..Süper hamleler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Gist 2-3 ay ceza alabilirmis, oyle olursa kalacakmis. Pietrus da Fransa'da saglik kontrolunu gecememis galiba.

pietrus'un nesi vardı ki?
  • Galatasaray transferi kapattı mı acaba? 3 numara kesinlikle şart. Pek beklentim yok, ama gercek bir 5 numara da olsa ballı kaymak olur. Gerçi Mahmudi'nin son açıklamalarından sonra 5 numara oyuncu transferi biraz hayal gibi duruyor.

Transfer konusunda çok mu aceleci davranıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Galatasaray transferi kapattı mı acaba? 3 numara kesinlikle şart. Pek beklentim yok, ama gercek bir 5 numara da olsa ballı kaymak olur. Gerçi Mahmudi'nin son açıklamalarından sonra 5 numara oyuncu transferi biraz hayal gibi duruyor.

Transfer konusunda çok mu aceleci davranıyorum?

daha ne yapsınlar transferde
  • Pietrus'da ne varmış harbi?

Ayrıca Efes'in halen 3 numaraya ihtiyacı var.Sato Siena ile anlaşmamış bu arada.Sato, Keselj falan süper olur.

@Kenan bence de GS'ın 3 numaraya ihtiyacı var ama transferi kapatmışınız şu anda.
  • Efes bütçeyi normalinden daha fazla arttırdı. F4 istiyorlar.

Kerem-Transfer-Doğuş
    Vujacic-Sinan
    Thornton-Cenk
    Savanovic-Kerem
    Barac-Batista-Ermal

Gs de bütçesine göre iyi kadro kurdu. Bjk ise D-Will hamlesinden vazgeçip, anlık kadro kurmak yerine Gs gibi sağlıklı ve planlı hareket edip uzun vadeli hedefleri olması lazım.
  • Beşiktaş heryerde aynı, sırf gösteriş icraat yok. Beşiktaşlı arkadaşları yine ...tan bir sezon bekliyor. Galatasaray iyi kadro kurdu umarım eurolige çıkabilirler. Efes de iddialı bir kadro kurdu. Fener'in kadrosu zaten iyi, nba'den bir tane sansasyonel isim getirmelerini bekliyorum. Lig bu sene çok heyecanlı geçicek gibi
  • Beşiktaş ne zaman ileriye dönük kadro kurdu ki şimdi elde hiçbirşey yokken kursun ? Genç denecek ama altyapı da yok..O yüzden şimdilik seçimler çok doğru..Gösteriş için değil yani.

Lakovic formayı giymiş falan ama hiç yakışmamış sanki.
  • drew nicholas'ı keşke bi Türk takımı alsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Gist 2-3 ay ceza alabilirmis, oyle olursa kalacakmis. Pietrus da Fransa'da saglik kontrolunu gecememis galiba.

pietrus'un nesi vardı ki?

Nesi var bilmiyorum da sağlık testlerini geçemediği için Fransa aday kadrosundan çıkarılmış.

Vujacic'i de hiç sevmem ama iyi transfer.
  • Aklıma geldi de; Sasha tamam .Birileri Marko Jaric'i alsa ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Aklıma geldi de; Sasha tamam .Birileri Marko Jaric'i alsa ...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Aklıma geldi de; Sasha tamam .Birileri Marko Jaric'i alsa ...

sonra da kris humphries
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

drew nicholas'ı keşke bi Türk takımı alsaydı

Türkiye'ye transferi zor. kimse almaz artık bu adamı. zamanında efes'te oynarken bu bir maç için şu ülkeye gitmem demişti de sonra bunu kovmuşlardı yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorty -- 15 Temmuz 2011; 22:22:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorty

quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

drew nicholas'ı keşke bi Türk takımı alsaydı

Türkiye'ye transferi zor. kimse almaz artık bu adamı. zamanında efes'te oynarken bu bir maç için şu ülkeye gitmem demişti de sonra bunu kovmuşlardı yanlış hatırlamıyorsam.

israil'de teror olaylari varken hicbir amerikali gitmedi sadece drew degil. ayrica karakteri en duzgun oyuncularindan biriydi tbl'in. sezon sonunda sozlesmesi bitince ayrildi takimdan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fb ülker yonetimi uyuyor mu

Bjk,efes NBA yildizlarini aliyorlar

Eurolegue finali istanbulda

Fb u bu finale katilmali su an kadro yeterli degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 15 Temmuz 2011; 23:02:25 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.