Şimdi Ara

TBF YARI FİNAL [SUP vs FB]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk maçı tertemiz bir oyunla FB kazandı.

Reach ve Thaldrin neredeyse hatasız oynadılar. Naru ve Stomaged çok etkisiz.

Aga reach nasıl bir oyuncu, hep uçlarda, ya çok iyi ya çok kötü.

• Reach in normal sezondaki performansını görmüş biri olarak soktayim adam naru dan faker a yükseldi siz düşünün gelişimini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frozen rezil ediyor supu

Yine de late kalırsa ashe taşıyabilir

Edit: Taşıdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 9 Nisan 2017; 15:53:6 >
  • Mac suan sadece zeitnot farkina uzuyor.Attığı ultiler olsun aldığı pozisyonlar olsun.4-5lwlde zileana ölmekte buyuk başarı ona rağmen tf lerde is yapti gibi.FB tflerde çok etkisiz kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 9 Nisan 2017; 15:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Frozen rezil ediyor supu

Frozen ve padden ağır sattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkatten Zeitnot'u tebrik etmek lazım. Takımı ezilirken botta devasa bir fark yarattı, sonrasında oyunu taşıdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Frozen rezil ediyor supu

Frozen ve padden ağır sattı

Aslında toplu olarak sattılar baron için midden 3 kule verip baronu kullanamadılar ordan koptu oyun. Sonra da kasmış Zeitnot taradı
  • İzleyecek bişey bulamadım umarım değer :D

Edit:Sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 9 Nisan 2017; 16:47:5 >
  • Önce ashele luciyi simdide luciyle asheyi madara etti.Padden her zaman kaçmaya ve korkakca oynuyor.Maçlar zeitnot farkina gidiyor,tek başına 3te 3

• Az önce açtım bi baktım reach midir nedir içeri atladı kapattım

Sarmıyo abi türkiye ligi falan biz dp ile büyüdük glandak vardı kel coni vardı
  • Bu naru ne işe yarıyor ya adamın feedlemediği maçı iyi oynadı olarak değerlendiriyoruz artık
  • 3. maç gold elo maçı gibi oldu bende normalde bakmazdım bi izleyeyim dedim pişman oldum zaman kaybı

• Şu spikerler çok rezil ya Kaan dahil. Fenerde birisi oyun yaparsa herolar çok iyi meta çok izi, Sup'ta zeit yaparsa Lucian'ın sınırında yok böle bişi zeit aktı pro.
  • Aslında son oyun Padden tam 4 kere satmasa Fener öndeydi. Sürekli gereksiz ve yalnız şekilde önde yakalanıyo Padden.

Zaten fenerin bot lane çok zayıf. Diğerleri oyunu tutabilirlerse tutuyolar.

• Thaldrin Aatrox pickledi hobaaaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Şu spikerler çok rezil ya Kaan dahil. Fenerde birisi oyun yaparsa herolar çok iyi meta çok izi, Sup'ta zeit yaparsa Lucian'ın sınırında yok böle bişi zeit aktı pro.

Zeit gercekten iyi oynadı.Lakin Kaan kuralin oyun bilgisinin gercekten zayif olduğunu düşünüyorum.Zamaninda Fio karşısında Qss aldıklarında sacmalik diyordu 1 ay biyunca öğrenemedi ne ise yaradığını bugunse Adclerin aldığı dokuma zirha laf etti

• Kutlukhann K kullanıcısına yanıt
    Smurf hesabında ne zamandır aatrox spamlıyodu bir sürü top lane banlanınca hero kalmadı aldı üstelik karşıya göre güzel oldu karşının hasar potansiyeli zayıf ve 4 ap var bir ruh gömleği çıkarsa w sayesinde ölmeyebilir bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Smurf hesabında ne zamandır aatrox spamlıyodu bir sürü top lane banlanınca hero kalmadı aldı üstelik karşıya göre güzel oldu karşının hasar potansiyeli zayıf ve 4 ap var bir ruh gömleği çıkarsa w sayesinde ölmeyebilir bakalım

op.gg atsana
  • Açıkçası komik gelecek ama şu kompozisyonda aatrox yerine morgana solo olaydı, Sup bu oyun için çok birşey yapamazdı.
  • Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    bulamadım şimdi hatırlayan varsa nicki söyler eski yayınlarında vardır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.