Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kenya AA Plus göremedim, stokta kalmamış sanırsam. Benzer bir kahve ya da blend önerebilecek var mı?
  • egurme kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için. 3 adet balanced blend 2 adet soft cream blend 1 adet bean belt blend aldım. Deneyelim bakalım nasıl tadları.
    Bilgi için teşekkür ederim.Çekirdek olarak almayı düşünüyorum ve filtre kahve olarak tüketeceğim
  • 11 temmuzda verdiğim sipariş 15 temmuzda hala hazırlanmakta olarak görünüyor. Gerçekten bu kadar uzun mu sürüyor kahve yollamak bilmiyorum. Diğer firmlarda 3 günde elimde oluyordu, diğer firmadaki aboneliğimi dondurdum sizden sipariş vermek için ama kahvem bugün bitince fena tutuştum. Arıyorum ama İletişim numarasına da ulaşılamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • linkorn L kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya açıklamasında verilen siparişlerin 15 inde kargolanacağı yazıyordu. Ben de 4 gündür bekliyorum ama bunu bilerek sipariş verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    Benim hatam öyleyse, elimde kalan bazılarını nasılsa sipariş verdim deyip coldbrew yaptım. Sipariş tarihini gözetmemişim. Teşekkürler.

• Damla sakızlı ve menengiçli kahveyi seviyorum. Yok mu tavsiyeniz? Hep yabancı şeyler yazıyor burada. :)

• 4 adet kahve siparişi vermiştim ve hala kargolanmamış gözüküyor?
  • Arkadaşlar selamlar, dün için 15 Temmuz detayını atlamışız. Resmi tatil olduğu için kargo firmaları çalışmadı. Paketler bu sabah itibariyle teslim edildi. Kusura bakmayın, ön göremedik bu durumu.
  • Benim sipariş hala "hazırlanmakta" olarak gözüküyor. Acaba sisteme kargo takip numaraları mı girilmedi, yoksa siparişim kargoya verilmedi mi?
  • tchibo gold selection veya nescafe gold benzeri kahveniz hangisi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenriz

Benim sipariş hala "hazırlanmakta" olarak gözüküyor. Acaba sisteme kargo takip numaraları mı girilmedi, yoksa siparişim kargoya verilmedi mi?
    Dün 15 temmuz olduğu için kargolar çalışmamış bugün vermişler, bende bunun için girmiştim konuya.
  • Herkese selamlar, pazar akşama kadar sipariş veren herkesin / pazar gününden sonra sipariş verenlerin de bir kısmı kargoya teslim edildi. Yavaş yavaş girişleri yapıyorum sisteme. Gece tamamlanmış olacaktır.
  • 11 temmuzda siparis verdim. Siparis numaram 15078
    Kargoya teslim esildi diyor sitenizde ama takip numarasi yok
    Kargoyu aradim kargo yok diyor.
    Iletisim numaranizi ariyorum telefonu acan yok
    E posta adresiniz kullanilmiyor diyor

Cuma günü sipariş verdim bugün sabah elime ulaştı. Ama french press çekim olacatı direk çekirdek halinde gelmiş hepsi o biraz kötü oldu artık bi aktarda felan çektircem hepsini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spooker42 -- 17 Temmuz 2019; 11:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

11 temmuzda siparis verdim. Siparis numaram 15078
    Kargoya teslim esildi diyor sitenizde ama takip numarasi yok
    Kargoyu aradim kargo yok diyor.
    Iletisim numaranizi ariyorum telefonu acan yok
    E posta adresiniz kullanilmiyor diyor
    Hocam takip numarası sitede yer alıyor, özelden şimdi sizle de paylaşacağım burdan. Başı YY84... devamını göndereceğim.
    İletişim numarası: 0543 635 34 22
    e posta: bilgi@e-gurme.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Cuma günü sipariş verdim bugün sabah elime ulaştı. Ama french press çekim olacatı direk çekirdek halinde gelmiş hepsi o biraz kötü oldu artık bi aktarda felan çektircem hepsini.
    Hocam iletişime geçerseniz hatayı telafi edelim, kusura bakmayın.
    Kahveler nasıl paketlerde geliyor? Hiç kimse resim koymamış. Kahve paketinin örnek resmini koyabilir misiniz?

Hava almayan, aromasını uzun süre koruyabilecek paketler mi?
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    Ben alalı bir kaç ay oldu paketleri bittikçe açıyorum bir bayatlama hissetmedim 👍

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor

• joyhb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.