Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egurme

Hocam selamlar, sebebi belirtilmeden konu yayından kaldırıldı malesef, 2 gündür sorunu çözmeye çalışıyorum ancak bu gün sağlıklı bir iletişim kurabildik ve yönetici arkadaşlar yardımcı oldular. Sanırım bir yanlış anlaşılma veya asılsız bir şikayet mevcut çünkü herhangi bir problem göremediklerini söylediler.

Alıntıları Göster
    Çok üzücü gerçekten, sebebi neymiş peki yazmadılar mı hiç?

• Nisan ayındaki kampanyadan yararlanmıştım. kahveleri fazlasıyla beğendim. İletişimlerine de hayran kaldım resmen.
  • azraelhusam A kullanıcısına yanıt
    Olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederiz, bu şekilde pozitif geri bildirimler bizi daha da motive ediyor. Herkese keyifli forumlar.
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    Detaylı inceleme sonucu bir geri dönüş olacaktır mutlaka. Biz de eğer bir hata yaptıysak daha dikkatli olmaya çalışacağız forum kuralları ile ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Ramazan dolayısıyla elimdeki kahveleri bitiremedim bu ay pas geçeceğim ama daha önce alışveriş yaptım. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz, tavsiye ederim.
    Merhabalar;

4-5 sene aradan sonra Ocak etabıyla kampanyalara dönüş yaptığımızda herkes de bir soru işareti oluştu. Bir önceki kampanya da türlü acemilikler başımıza gelmişti uzun bir hazırlık sonucu geri dönüş yaptık. Olumlu geri dönüşler almak bizi çok mutlu ediyor.

Eleştiri ve önerileri dikkate alıp, üstüne koyarak devam etmek istiyoruz.

Herkese keyifli alışverişler, keyifli forumlar.
  • ikinci siparişimde elime sorunsuz ulaştı teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyankizu

ikinci siparişimde elime sorunsuz ulaştı teşekkür ederim.
    Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz, umarım memnun kalırsınız. Afiyet olsun
  • Herkese selamlar, gelen tüm siparişler kargoya teslim edildi. Bayram öncesi kahvem elimde olsun diyenler yarın öğlene kadar siparişlerini geçebilirler. Öğleden sonra siparişler kargoya yetiştirilecektir.
  • Merhaba,önerebileceginiz en sert kahve hangisidir beyler ? Ictigimde yarim saat - 1 saat icerisinde kendime getircek bi kac saat uyku getirmeyecek düzeyde sert bi kahve önerir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernandao

Merhaba,önerebileceginiz en sert kahve hangisidir beyler ? Ictigimde yarim saat - 1 saat icerisinde kendime getircek bi kac saat uyku getirmeyecek düzeyde sert bi kahve önerir misiniz ?
    Merhabalar; Caffeine Blend harmanımız var kafein oranı oldukça yüksektir. Intensen Arabic harmanımız var kafein oranı ortalamadır ama koyu kavurma özel bir karışımdır deneyebilirsiniz. Bunlara ek olarak 9 saat damlatma yöntemiyle demlenen Cold Brew ürünümüzü de denemenizi öneririm.

Keyifli alışverişler.
  • egurme kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler. Dark,silver,soft gibi çeşitleri var hepsi aynı sertlik ve yoğunlukta mı yoksa en güçlü kafeine sizin önerdiğiniz mi sahip ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam selamlar,
    Bugün yine sipariş vermeyi planlıyorum ama bugün siparişi verirsem bugün yada yarın kargoya verme şansınız olur mu?
    Sipariş Cold Brew olacak. Geçen seferki kargo ile yaşadığım sorunu tekrar yaşamak istemiyorum o sebeple.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernandao

İlginize teşekkürler. Dark,silver,soft gibi çeşitleri var hepsi aynı sertlik ve yoğunlukta mı yoksa en güçlü kafeine sizin önerdiğiniz mi sahip ?
    Rica ederim. Kafein olarak en yüksek Caffeine Blend'tir ama harmanda hem açık hem koyu kavrum yöresel çekirdekler bulunmaktadır.
    Dark Cream ve Soft Cream, Caffeine Blend'e göre bir miktar daha az ama Silver ve diğer tüm harman/yöresellere göre daha fazla kafein içermektdir. Ancak Dark Cream tamamı koyu kavrum çekirdeklerden oluştuğu için hem yüksek kafein hem sert içim ile öne çıkarılabilir.
    Silver ise bu 3 harmandan da az ama diğer tüm yöresel/harman kahvelerden bir miktar fazla kafein içerir ancak tamamı açık kavrulmuş yöresellerden oluşur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elturcoloko

Hocam selamlar,
    Bugün yine sipariş vermeyi planlıyorum ama bugün siparişi verirsem bugün yada yarın kargoya verme şansınız olur mu?
    Sipariş Cold Brew olacak. Geçen seferki kargo ile yaşadığım sorunu tekrar yaşamak istemiyorum o sebeple.
    Selamlar, bu gün gelen siparişleri kargoya yetiştireceğiz. Siparişinizle birlikte kargoda yaşadığınız sorunu da yazarsanız hem biz daha dikkatli oluruz hem de siparişinizi verirken kargo firmasını da uyarabilirim.

Keyifli alışverişler
  • egurme kullanıcısına yanıt
    Merhaba tamamdır,
    Yaşadığım sorunu maille ve daha sonra da bir önceki konuya yazmıştım tekrar yazarım not bölümüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elturcoloko

Merhaba tamamdır,
    Yaşadığım sorunu maille ve daha sonra da bir önceki konuya yazmıştım tekrar yazarım not bölümüne.
    Hocam kusura bakmayın Elturcoloko nicki ile çıkaramadım, şimdi siparişinizi görünce hatırladım. Notunuzu da dikkate alarak siparişinizi işleme alıyorum.
  • Geçen ayki kampanyadan da yararlanmıştım. Bu ay da sipariş ettim. Sıradan 9-10 çeşit kahveden birer ikişer aldım. Kahveyi çiğ olarak alıyoruz. Evde kavurup, çekip, french presste içiyoruz.

Ben şu ana kadar kahvelerden memnun kaldım. Daha önceden sanalbaharat'tan alıyorduk sürekli. Orada en az 1 kilo almak durumunda oldugumuz için butun çeşitlerden hızlıca deneyemiyorduk. Sanalbaharat'ta fiyatlar sabit denilmiş. Ben bu hususa şunu eklemek isterim, son 2 yıldır sanalbaharat'ta da fiyatlar sabit ama düzenli bir artış içinde. Sanırım kahvenin uluslararası fiyatı ve kur ile alakalı bu durum.

Neyse, egurme'nin paketlemesinden ve hızından memnun kaldık. Aldıgımız kahveler de lezzetli. Şunu da belirteyim madem, aldıgımız kahvelerin kalitesi (grade'i kast ediyorum) iyi gibi geldi bize.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakırbey

Geçen ayki kampanyadan da yararlanmıştım. Bu ay da sipariş ettim. Sıradan 9-10 çeşit kahveden birer ikişer aldım. Kahveyi çiğ olarak alıyoruz. Evde kavurup, çekip, french presste içiyoruz.

Ben şu ana kadar kahvelerden memnun kaldım. Daha önceden sanalbaharat'tan alıyorduk sürekli. Orada en az 1 kilo almak durumunda oldugumuz için butun çeşitlerden hızlıca deneyemiyorduk. Sanalbaharat'ta fiyatlar sabit denilmiş. Ben bu hususa şunu eklemek isterim, son 2 yıldır sanalbaharat'ta da fiyatlar sabit ama düzenli bir artış içinde. Sanırım kahvenin uluslararası fiyatı ve kur ile alakalı bu durum.

Neyse, egurme'nin paketlemesinden ve hızından memnun kaldık. Aldıgımız kahveler de lezzetli. Şunu da belirteyim madem, aldıgımız kahvelerin kalitesi (grade'i kast ediyorum) iyi gibi geldi bize.

Kolay gelsin.
    Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz, afiyet olsun.

• Kahveye bir şey diyemem ama salep alayım dedim. Ama "Mona Gurme Damla Sakızlı Salep" ve diğer salep çeşitleri içerisinde salep dışında her türlü kimyasal madde var ve çok pahalı. en azından ismine salep demeyin "Mona Gurme Damla Sakızlı Kimyasal" daha mantıklı olur.
  • Hocam tadım paketlerinde indirim geçerli oluyor mu, denedim ama ben mi beceredim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.