Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tartışma çok garip. Kim hangisini beğeniyorsa onu içer. Sonuçta bu peynir ekmek değil. Kahve. Yani zevk işi. Ağız tadına hangisi uyuyorsa onu satın alırsın. Sanalbaharat buradan daha güzel geliyorsa damağında gider oradan alırsın. Yarı yarıya da fiyat farkı var zaten ne mutlu sana. Burası hoşuna gidiyorsa buradan alırsın keyifli keyifli içersin. Ya da burası hoşuna gidiyordur ama para sorunun vardır bu ay. Gider oradan alırsın. Bu atla deve değil tartışmanın lüzumu yok yani. Ben önceki ay buradan aldığım kahveleri çok beğendim keyifli keyifli içiyorum. Ondan önce Sanalbaharattan almıştım. O da güzel ama buranın kahveleri kadar iyi gelmiyor. Kıssadan hisse herkesin parası ve damat tadı farklıdır. 10 yıl tartışsanız da boşa kısaca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Bu tartışma çok garip. Kim hangisini beğeniyorsa onu içer. Sonuçta bu peynir ekmek değil. Kahve. Yani zevk işi. Ağız tadına hangisi uyuyorsa onu satın alırsın. Sanalbaharat buradan daha güzel geliyorsa damağında gider oradan alırsın. Yarı yarıya da fiyat farkı var zaten ne mutlu sana. Burası hoşuna gidiyorsa buradan alırsın keyifli keyifli içersin. Ya da burası hoşuna gidiyordur ama para sorunun vardır bu ay. Gider oradan alırsın. Bu atla deve değil tartışmanın lüzumu yok yani. Ben önceki ay buradan aldığım kahveleri çok beğendim keyifli keyifli içiyorum. Ondan önce Sanalbaharattan almıştım. O da güzel ama buranın kahveleri kadar iyi gelmiyor. Kıssadan hisse herkesin parası ve damat tadı farklıdır. 10 yıl tartışsanız da boşa kısaca.
    katılıyorum hocam, şimdi tartışmayı okudum ben de, fakat arkadaşın konuyu şikayet etmesini çözemedim

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek

• Önceki kampanyalardan gelen yorumlar

quote:

Siparisim bugun ulasti, fazla fazla kahve gelmis, tesekkur ederim.

Tadlarina baktikca deneyimimi paylasacagim.Espresso icin bakalim lezzetli bir seyler cikarabilecek miyiz.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138235428
  • Önceki kampanyalardan gelen yorumlar

quote:

e-gurme ekibine teşekkür ediyorum aldığım çiğ kahvelerin yanına deneme için kenya yöresel kahvesinden istemiştim, koca bir paket göndermişler çok teşekkür ederim mahcup oldum
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138079620
  • quote:

Kahveler elime ulaştı. Güzel paketlenmiş. Her ay bu tarz indirimler olur ise çok güzel olur.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138092557

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egurme -- 27 Mayıs 2019; 9:31:5 >
  • quote:

Kahvelerim geldi, tatlarına bakamasamda paketleme ilgi vs baya güzel teşekkür ediyorum.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138096603
  • Hocam merhaba,

Arkadaşım üye değil ama sitenizden görmüş indirimi almış, sipariş numarasını versek kargo durumunu öğrenebilir miyiz?
  • Türk kahvesi stokta göremedim, acaba bitti mi? Yoksa ben mi bulamadım hocam, sipariş vereceğim dönüşünüzü bekliyorum
  • Geçen kampanyada alışveriş yapıp, memnun kalanlardan biri benim, filtre kahve için forumdaki arkadaşlar yardımcı olmuştu sağ olsunlar, evde kullanıyorum hala bitmedi. İşyerinde nespresso makinemiz var, burada ona uygun kahveyi almak için ne seçmemiz gerekiyo? Çünkü onda ufak tüp gibi bir şey kullanıyoruz kullan at şeklinde
  • Mevcut siparişime ilave yaptırabiliyor muyuz kargo henüz çıkmadıysa? Sipariş numaram: #14894
  • Daha önce hiç kahve siparişim olmadı, devamlı nescafe/gold tüketen biriyim.Benim gibi kahve bilgi fakiri birine ne önerirsiniz, birde kahve öğütülüş biçimi ne olacak? sıcak suyu ,süt tozunu koy tarzında ( Hiç bilmediğim bir konu) denemek istiyorum böyle açık kahveden.
  • errorinside kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben Türk kahvesi için öğütücü arıyorum. Evde öğütmek için var mı ucuz yollu bir öğütücü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ucuz kahvelerden deneyim diyorum ama ne zaman siteye girsem 2 aydir belki daha fazka stokta yok??? orn. endonezya. diger kahveleriniz cok pahali

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm evde öğütücü kullanmıyorum. Ev tipi öğütücü konusunda bilgi sahibi değilim. Ufak miktarda (250 gr kadar) alıp, yerinde öğüttürüyorum; bu sayede daha taze kalıyor kahvem.
  • konyaaslani K kullanıcısına yanıt
    merhaba kahve önerisinden önce evinizde ne tarzda kahve yapmak istediğinize göre uygun ekipman bulunmalı. filtre kahve için french press vb. gibi. Taze kahveler Nescafe gibi direk suda çözünmediği için elinizde ekipman olmadan zorlanırsınız.
  • geçen seferden memnun kaldığım ve daha ucuzu olduğunu söyleyen arkadaş alternatif sunamadığı için ikinci siparişimi geçiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sipariş No #14955
  • Hocam konuya 2 gündür giremiyordum, ne oldu? Aramalarda da çıkmıyordu, kara deliğe girdiniz sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Hocam konuya 2 gündür giremiyordum, ne oldu? Aramalarda da çıkmıyordu, kara deliğe girdiniz sandım
    Hocam selamlar, sebebi belirtilmeden konu yayından kaldırıldı malesef, 2 gündür sorunu çözmeye çalışıyorum ancak bu gün sağlıklı bir iletişim kurabildik ve yönetici arkadaşlar yardımcı oldular. Sanırım bir yanlış anlaşılma veya asılsız bir şikayet mevcut çünkü herhangi bir problem göremediklerini söylediler.
  • Ramazan dolayısıyla elimdeki kahveleri bitiremedim bu ay pas geçeceğim ama daha önce alışveriş yaptım. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz, tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.