Şimdi Ara

Taze Kahve'de %35 İndirim! - *Mart Etabı Aktif - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
159
Cevap
12
Favori
9.596
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Taze Kahve'de %35 İndirim! - *Mart Etabı Aktif - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Statistics.

Merhabalar 5x1 olan pakete kampanya dahil mi 1 set aldığımızda?
    Maalesef, sepette en az 2 ürün olması gerekmeketedir.

Keyifli Alışverişler
    |
    |

Orijinalden alıntı: helsloot

Tamamdır , sipariş notunda da belirttiğim gibi pazartesi elimde olacak şekilde kavurup yollamanızı rica ederim .

Alıntıları Göster
    Siparişiniz işleme alındı, kargoya yarın teslim edilecektir. Kargoda bir sorun yaşanmaması halinde Pazartesi size ulaşmış olur. Şimdiden afiyet olsun
    |
    |

Orijinalden alıntı: nhtgrck

Bu mesaj silindi.
    Olur mu hocam, sepetinize ürün ekleyip ödeme yap dediğinizde "fatura ve kargo adresi" bölümünde ayrı ayrı hem fatura hem kargo bilgilerinizi istiyoruz.

Bu mesaj silindi.
    Mail adresinizle üye olduktan sonra üyeliğinizi güncelleştirirken adres bölümünü boş bırakmışsınız ve daha sonrasında ödeme yap dediğinizde bu sayfada çıkan fatura ve kargo bilgileri başlığını atlamışsınız sanırım.

Kusura bakmayın tarayıcıdan kaynaklanmış sorun :) Sipariş geçtim, ilginiz için teşekkürler.
    |
    |
    egurme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kusura bakmayın tarayıcıdan kaynaklanmış sorun :) Sipariş geçtim, ilginiz için teşekkürler.
    Rica ederim, şimdiden afiyet olsun. Umarım memnun kalırsınız. :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: egurme

Mail adresinizle üye olduktan sonra üyeliğinizi güncelleştirirken adres bölümünü boş bırakmışsınız ve daha sonrasında ödeme yap dediğinizde bu sayfada çıkan fatura ve kargo bilgileri başlığını atlamışsınız sanırım.

Alıntıları Göster
    Hocam Web siteniz biraz karışık hakikaten standart bir tema kullanın bence anlaşılır değil adres girme kısmı filan bende zor buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Geçtiğimiz günlerde buradan 5. siparişimi verdim. Rwanda Kiwu Yöresel Kahvesi ve birkaç yöresel kahve daha söylemiştim. Rwanda kahvesini ilk defa test etme imkanım oldu, çok başarılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Diğer kahvelere sıra geldiğinde onlar için de yorumda bulunurum unutmazsam.

iyi çalışmalar diliyorum şimdiden.
    |
    |
    |
    |

Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin!!!
  • Yarbay
    2902 Mesaj
    Daha önce bir kaç kez sipariş verdiğim "Intense Arabica" espresso harmanından 2x250 gr sipariş verdim. Daha önceki kahvelere bayılmıştım ancak bu kez gelenler bende hayal kırıklığı yarattı. Kesinlikle kötü değil ama ürünün adının da ifade ettiği ve önceki alımlarda beğenimi kazanan "yoğun" aromadan eser yok.

Bu mesajı iyi niyetinize güvendiğim için; aynı iyi niyetle uyarı olarak yazıyorum. Dikkate alıp, ürünü (harmanı) gözden geçireceğinizi umarım.

Orijinalden alıntı: wolfien

Daha önce bir kaç kez sipariş verdiğim "Intense Arabica" espresso harmanından 2x250 gr sipariş verdim. Daha önceki kahvelere bayılmıştım ancak bu kez gelenler bende hayal kırıklığı yarattı. Kesinlikle kötü değil ama ürünün adının da ifade ettiği ve önceki alımlarda beğenimi kazanan "yoğun" aromadan eser yok.

Bu mesajı iyi niyetinize güvendiğim için; aynı iyi niyetle uyarı olarak yazıyorum. Dikkate alıp, ürünü (harmanı) gözden geçireceğinizi umarım.
    Hocam sipariş numaranızı iletin lütfen, tarafınızla iletişime geçelim. Mutlaka telafi etmek isteriz.

Orijinalden alıntı: egurme

Hocam sipariş numaranızı iletin lütfen, tarafınızla iletişime geçelim. Mutlaka telafi etmek isteriz.

Alıntıları Göster
    Yok hocam teşekkür ederim. Telafi edilmesini istemiyorum. Ancak önceki siparişlerimdeki o yoğun aromayı bulamadım. Kahve kesinlikle kötü değil, yanlış anlaşılmasın. Yumuşak içimli, gayet kaliteli bir kahve göndermişsiniz.
    |
    |

|
    |

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    indirim kodu çalışmıyor
    |
    |
    |
    |
    |
    |

@egurme

Merhabalar belki alanınız dışında bir soru olacaktır bilmiyorum. Sürekli gittiğim kafede sürekli vanilyalı Cappuccino içiyorum çok hoşuma gidiyor.

Bunu evde yapabilmem için nelere ihtiyacım var sizden temin edebilir miyim ?
    |
    |
    Bahsedilenler: egurme

Orijinalden alıntı: Penanggalan

@egurme

Merhabalar belki alanınız dışında bir soru olacaktır bilmiyorum. Sürekli gittiğim kafede sürekli vanilyalı Cappuccino içiyorum çok hoşuma gidiyor.

Bunu evde yapabilmem için nelere ihtiyacım var sizden temin edebilir miyim ?
    Hocam selamlar; Cappuccino, espresso bazlı bir içecektir. Öncelikle bir espresso makinesine ihtiyacınız var. Ancak ev tipi espresso makinelerinde çok fazla marka, model ve kalite farklılığı bulunmaktadır. İstediğiniz ürün Cappuccino olduğu için sadece espresso alıyor olmanız da yetmez, aynı makinenin bir de buhar çubuğu özelliği olması gerekir ki bu makinenin maliyetini arttırır. Hem espressoda istenen basıncı stabil verebilecek hem de buhar çubuğunu çalıştırabilecek makinelerin fiyatları daha da pahalı olmaktadır. Donanım Haber'deki Gerçek Kahve Keyfi başlığında evsel kullanıcılar uzun uzun değerlendirmelerde bulunmuşlardı bu konu ile ilgili.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.