Şimdi Ara

Taze Kahve'de %35 İndirim! - *Mart Etabı Aktif - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
159
Cevap
12
Favori
9.596
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Taze Kahve'de %35 İndirim! - *Mart Etabı Aktif - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7 Mesaj
    Kenya AA, El Salvador Santa Rita ve Brazil Manuel Teodoro Fazenda Sao Jose siparişi geçtim. Bakalım memnun kalacak mıyız :)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam yöresel kahvelerde neden 100 gr lık paket yok, biz öğütme makinesi olmayan müşterilerin durumu çok zora giriyor. Kampanyadan faydalanmak için 500gr kahve almam gerekiyor bayatlayıp gidiyor.
    100gr lık paketler olsa 2-3 paket sipariş edip kampanyayı kulllanabilsek çok daha keyifli olur.
    Totalde size vereceğim para aynı hatta daha çok olur.
    Çünkü 500 gr sipariş vermek istemediğimden sizi tercih etmekte zorlanıyorum
    |
    |

Psn ID: ahmtayd
  • Yarbay
    2350 Mesaj
    kargo bedava olmuyor mu?
    |
    |
    Kampanyanız çok güzel, devamını bekleriz, sizden daha önce balanced blend siparişi verdim. Ama kahve tadı biraz az geldi. Daha yoğun tat için ne önerirsiniz? Espresso olarak veya sütle birlikte latte olarak tüketiyoruz.

|
    |

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Kg su 250 - 260 tl ye geliyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: bjkyener

Kg su 250 - 260 tl ye geliyor
    Selamlar; Yöresel Classic seri'de kg fiyatları indirimli olarak 95-115 Tl aralığına denk gelmektedir. Premium seri'de ise 140-170 TL aralığına denk gelmektedir. Ancak muadil platformlarda Nordic serisi yüksek tadım puanlı kahvelerle kıyaslandığında oldukça rekabetçi bir fiyattır.

Keyifli Alışverişler
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

daha önceki siparişimdeki kahveleri yakarak gönderdiğiniz için aşırı hayal kırıklığına uğramıştım. yenisini yolladınız fakat çekincelerim geçmiş değil. :)
    Hocam selamlar; Ocak etabında sizinle ve birkaç kişiyle daha koyu kavrum profili ile ilgili sorunlar yaşadık hepsini telafi ettiğimizi düşünüyorum. Sonrasında koyu kavrum seçeneği işaretleyen arkadaşlarla telefonda iletişime geçip bu kavurma profilimiz ile ilgili detaylı bilgi verip isterseniz açık kavrum olarak revize edebileceğimizi söyledik.

*Şu an ise yağlanmayı sınırlı tutacak şekilde koyu kavurma profilimizde ufak bir revizeye gittik ancak özellikle koyu kavrulmuş kahve almak istiyorum demediği sürece tüm müşterilerimize zaten açık kavrulmuş 1.Crack profilimizi önermekteyiz.

Keyifli Alışverişler.
    |
    |

• Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeranadam

NORDIC premium kahvelerden 7 paket çekirdek sipariş verdik (#15553) merakla bekliyoruz. teşekkürler.
    siparişimi 14.02'de teslim aldım. kavurma tarihi 13.02.

şimdi 1 hafta geçmesini bekliyoruz bakalım. tadı-aroması otursun, deneyeceğiz. notumu dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 16 Şubat 2020; 16:22:48 >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 17 saat 9 dakika kadarı kaldı.
    indirim kodu salep ve beyaz çikolatada geçerli değilmi ?

Orijinalden alıntı: xmrtx

indirim kodu salep ve beyaz çikolatada geçerli değilmi ?
    Merhabalar; Maalesef geçerli değil, buradaki salep ve çikolata ürünleri daha çok kafelerde endüstriyel makinelerle hazırlamaya uygun ürünler. Evdeki imkanlarla da hazırlanıyor ancak aynı kalitede olmuyor maalesef.
    |
    |
    Ben ilk başta çok ucuz bulmuştum. Kuponda var oh mis dedim. Sonrasında gramajın 250 gram olduğunu görünce çok pahalı olduğunu gördüm. Kg fiyatının 70-100 TL olması gereken kahveler 170 TL ye falan geliyor. Kalite farkı var mıdır bilmiyorum ama fiyat olarak beni aştı

quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Ben ilk başta çok ucuz bulmuştum. Kuponda var oh mis dedim. Sonrasında gramajın 250 gram olduğunu görünce çok pahalı olduğunu gördüm. Kg fiyatının 70-100 TL olması gereken kahveler 170 TL ye falan geliyor. Kalite farkı var mıdır bilmiyorum ama fiyat olarak beni aştı
    Selamlar; Yöresel Classic seri'de kg fiyatları indirimli olarak 95-115 Tl aralığına denk gelmektedir. Premium seri'de ise 140-170 TL aralığına denk gelmektedir. Ancak muadil platformlarda Nordic serisi yüksek tadım puanlı kahvelerle kıyaslandığında oldukça rekabetçi bir fiyattır.

Keyifli Alışverişler
    |
    |
    kg fiyatı gayet iyi starbucks gloria jeans tchibodan ucuz.ama kalitesi nasıldır acaba.bunların hiç birini tam beğenmedin.lavazza da dahil olmak üzere yine en iyisi starbuckstı.şimdi bunların kalitesi nasıldır acaba.fiyat olarak uygun.indirim olmasa pahalı der asla almam da.
    1 - 1.5 ay paketini açmadan serin&karanlık ortamda muhafaza edildiğinde bayatlama yapar mı?

elimde şuan 1 kg kadar çekirdek var. dolayısıyla alacağım çekirdekleri hemen tüketmem mümkün değil.
    cevaba göre sipariş verecem.
    |
    |

Orijinalden alıntı: dracarys41

kg fiyatı gayet iyi starbucks gloria jeans tchibodan ucuz.ama kalitesi nasıldır acaba.bunların hiç birini tam beğenmedin.lavazza da dahil olmak üzere yine en iyisi starbuckstı.şimdi bunların kalitesi nasıldır acaba.fiyat olarak uygun.indirim olmasa pahalı der asla almam da.
    hocam sbx, gloria ile karşılaştırmak hakaret olur bu kahveye açıkçası
    |
    |
    Merhaba ilk siparişimi verdim #15617 işim gereği yurtdışına sıklıkla gidiyorum birçok ülkeden güzel kahveler alıyorum fakat sizin kahvelerinizde ilgimi çekti umarım beğeniriz ve devamı gelir kolay gelsin.
    |
    |
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.