Şimdi Ara

taze fındık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni mahsul taze Ordu Fındığı..isteyen arkadaşlara muğla merkezden kg fiyatı 20 tl den verilir...(Not:elimde 50 kg civarı var.memleketten geldi kendi fındığımızdır ve nakite çevirmek istiyorum)isteyen arkadaşlara 3 kg0 50 tl ve 5 kg 80 tlden kargo dahil gönderim yapabilirim....taze fındıktaze fındıktaze fındık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Burada(Ordu) 8-10 TL şuan fındık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CanerArslann kullanıcısına yanıt
    Orduyu geç hocam burası adana kırk kere el değiştirmiş aracı girmiş fındık tablada 15 tl
  • Oradan alın o zaman hocam bilmem kaç yıllık lezzetsiz fındığı..ben size kendimize ayırdığımız yeme fındığından satıyorum..çarşı pazardaki fındıkları bende görüyorum..fındıktan anlayan kişiler ne demek istediğimi anlar..saygılar.

• elden alabileceklere ben giresun'daki bahçeyi vereyim. para istemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

elden alabileceklere ben giresun'daki bahçeyi vereyim. para istemez.

üretici bilir bunun zahmetini..aynı dertten muzdaribiz demekki..Zaten bizimkide bedavaya geliyor hocam..verdiğim fiyatın tamamı işçilik+kargo'ya tekamül ediyor..fındık bedavaya geliyor bizdede=))

• Hocam isine bak allasen, komisyoncudan aglarsiniz, kendiniz komisyoncudan betersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Hocam isine bak allasen, komisyoncudan aglarsiniz, kendiniz komisyoncudan betersiniz.

hadi hocam gece gece başka kapıya..git uykunu al istersen..

• devletimiz 10 liradan fiyat biçmiş 20 lira nedir yahuuu 11 liradan kargo sizden alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhequel

devletimiz 10 liradan fiyat biçmiş 20 lira nedir yahuuu 11 liradan kargo sizden alırım

devlet şu an 10,5-11 tl den alıyor hocam..zaten benim satış fiyatımda 12 tlye geliyor kargosunu falan ekleyince..eğer kargo sizdense size hepsini 12 tlden veririm..

• oha, 20tl nedir? siz çok yanlış gelmişsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aganigi naganigi

• Devlet 10 liradan fiyat verdi evet.

Fakat üretici bunu 3 - 5 kilo vermiyor.

1 ton 3 ton 5 ton olarak satıyor.

Arkadaşın sattığı fiyat normal.

Sonuçta emek var bu işte.

• 33 liraya çiğ fındık içi alıyorken cazip gelmiyor.
  • kılo 10 tl kargo bedava yap alalım
  • Kardeşim donanımhaber gibi ölücü kaynayan yerde ürün satılır mı ? :D biri geçen senenin iç fındıgını kilosu 35tl den yer bu senenin yeni fındıgı ile fiyat karşılaştırması yapar. Diğeri toptan fiyatı 10tl olan fındıga 12tl perakende fiyat biçer ki onda da kargo senden olmak şartı ile :D (oglum 1000-2000 ton fındıgı anında alırken 10tl veriyorlar kilosuna adam gelip kendi kamyona yüklüyor o kadar kilo fındıgı ve sana 9-10tl para veriyor.ve sen diyorsun ki kg ile git pttye taşı o fındıgı 10-15dk ptt de bekle fındıgı kargolamak icin ve aradaki 2 tl fark için bu kadar zahmetle uğraş,sana 5tl versem 10kg fındığı 500 metre taşımazsın millete anca laf at dur)(bir sen akıllısın değil mi ? çakal seni. )

Burada insanlar seni düşünmez,sen sürün,yeter ki onlar ucuza senin durumunu fırsata çevirerek kendi işlerine gelecek şekilde ayarlamaya calısırlar.boşuna buradaki çakallarla dalga geçmiyorlar orada burada ölücü diye.bunlar dışarıda iğrenilerek bakılan insanlar ama burada kendilerini saygın zannediyorlar malesef.

o yüzden burada birşey satacağına kendin ye daha iyi.buradakiler de geçen sene ile 2 sene öncenın işlenmiş olan fındıgına kg başı 35-40tl verip ucuza yiyoruz diye sevinip devam etsinler.

satmayın bu tür insanlara ürün falan fındık kargo dahil kg 8tl desen alayı "abi bana 5kg yollar mısın,hocam lütfen ilk bana sat" diye mesaj kutusuna ağlayacak kadar da yüzsüz adamlar,satmayın bunlara birşey,ağlayıp dursunlar "marketlerde 150gr fındık 8tl ama yhaaa,nasıl alacağız biz böyle fındıgı cok pahalı" diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 26 Eylül 2017; 18:11:58 >

• Ağlamalar devam ediyor. “Emek” diyor, başlığa ordudan gönderdiler para lazım satıyorum diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

Kardeşim donanımhaber gibi ölücü kaynayan yerde ürün satılır mı ? :D biri geçen senenin iç fındıgını kilosu 35tl den yer bu senenin yeni fındıgı ile fiyat karşılaştırması yapar. Diğeri toptan fiyatı 10tl olan fındıga 12tl perakende fiyat biçer ki onda da kargo senden olmak şartı ile :D (oglum 1000-2000 ton fındıgı anında alırken 10tl veriyorlar kilosuna adam gelip kendi kamyona yüklüyor o kadar kilo fındıgı ve sana 9-10tl para veriyor.ve sen diyorsun ki kg ile git pttye taşı o fındıgı 10-15dk ptt de bekle fındıgı kargolamak icin ve aradaki 2 tl fark için bu kadar zahmetle uğraş,sana 5tl versem 10kg fındığı 500 metre taşımazsın millete anca laf at dur)(bir sen akıllısın değil mi ? çakal seni. )

Burada insanlar seni düşünmez,sen sürün,yeter ki onlar ucuza senin durumunu fırsata çevirerek kendi işlerine gelecek şekilde ayarlamaya calısırlar.boşuna buradaki çakallarla dalga geçmiyorlar orada burada ölücü diye.bunlar dışarıda iğrenilerek bakılan insanlar ama burada kendilerini saygın zannediyorlar malesef.

o yüzden burada birşey satacağına kendin ye daha iyi.buradakiler de geçen sene ile 2 sene öncenın işlenmiş olan fındıgına kg başı 35-40tl verip ucuza yiyoruz diye sevinip devam etsinler.

satmayın bu tür insanlara ürün falan fındık kargo dahil kg 8tl desen alayı "abi bana 5kg yollar mısın,hocam lütfen ilk bana sat" diye mesaj kutusuna ağlayacak kadar da yüzsüz adamlar,satmayın bunlara birşey,ağlayıp dursunlar "marketlerde 150gr fındık 8tl ama yhaaa,nasıl alacağız biz böyle fındıgı cok pahalı" diye.

mrba hocam..yazdıklarınızda doğruluk payı çok tabi ki..üreticinin halinden de anlamak gerek ama nerede..ama bahsettiğiniz tiplerin dışında gerçekten ihtiyacı doğrultusunda emeğe saygılı arkadaşlarımız da var forumda..sağ olsunlar onlarla alış veriş yapıyoruz..bizimki 50 kg ancak var..onu da orada burada satarız bir şekilde..dostlar sağ olsun yeter..saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Ağlamalar devam ediyor. “Emek” diyor, başlığa ordudan gönderdiler para lazım satıyorum diyor.

tamamen yanlış okumusunuz hocam yazıyı..keşke hoşgörüyü biraz daha gösterebilsek birbirimize..

• PTT de çalışıyorum kargo merkezinde Karadeniz bölgesinin her yerinden fındık geliyor karşı taraf ödemeli.Kilo kargo dahil 12-15 lira arasında.Eski fındıkta değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.