Şimdi Ara

TAYYİP ÜLKEYİ BATIRDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
1
Favori
8.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
215 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kazuya58

Yazdıklarını anlayabileceklerini ve organize şekilde hareket eden güruhun gelir kapılarından vazgeçeceğini düşünüyormusun?

Aynen bende yazmayacağım diyorum ne haller varsa görsün diyorum yazmamayım diyorum çünkü yazınca AK boy da oluyoruz maaşlı troll de oluyoruz ama forum yönetimi buna dikkat etmeli yani böyle saçma konular açılmamalı yani ben canım sıkıldı ahmet 'e taktım kafayı gidip dh ta konu açayım yerden yere vurayım ki bu ahmet in de bu konudan haberi olmasın kendini savunamasın bende kendimi tatmin edeyim var mı böyle Dünya evet var anca Türkiye 'de olur bunlar işte sonra niye ABD gibi değiliz sonra niye asgari ücret 1300 tl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

Yazdıklarını anlayabileceklerini ve organize şekilde hareket eden güruhun gelir kapılarından vazgeçeceğini düşünüyormusun?

Aynen bende yazmayacağım diyorum ne haller varsa görsün diyorum yazmamayım diyorum çünkü yazınca AK boy da oluyoruz maaşlı troll de oluyoruz ama forum yönetimi buna dikkat etmeli yani böyle saçma konular açılmamalı yani ben canım sıkıldı ahmet 'e taktım kafayı gidip dh ta konu açayım yerden yere vurayım ki bu ahmet in de bu konudan haberi olmasın kendini savunamasın bende kendimi tatmin edeyim var mı böyle Dünya evet var anca Türkiye 'de olur bunlar işte sonra niye ABD gibi değiliz sonra niye asgari ücret 1300 tl..

konu açıp adabı muaşeret sınırları içerisinde eleştirsinler, sorunu anlatsınlar, sorunlara mantık sınırları çerçevesinde çözümlerini belirtsinler vs

Ama öyle yapmıyorlar, birisi sadece sövme amaçlı akıl ve mantık sınırlarını zorlayan desteksiz argümanlarla konu açıyor peşindende koca bir sürü aynı seviyede üslupla sövmeye devam ediyor, birbirlerine + basıp sevkten gözleri ters dönüyor.
    Ego tatmini...

bu tutumu eleştirincede koyun sen oluyorsun...

Bazen diyorum bunlar bilerek akp düşmanı(muhalefet degil, direk düşman) taklidi yapan akp lilermi,
    akp ye oy topluyorlar resmen :D

• SORUN VARMI SENCE HOCAM ? BU ADAM VARKEN
  • Noluyor yaw kimin kime laf soktuğu belli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet hem akpye oy veriyor hemde ağlıyor tayip yüzünden çok acı cekecek bu millet acı cektikten sonra anlar belki
  • Ben normal sartlarda yapilan referandumdan hala hayir cikacagini dusunuyorum.Ama normal sartlar konusu tartismaya acik.Yerel secimlerde sirtinda oylarin bulundugu cuvalla evine giderken yakalanan ve gec oldugu icin yarin goturecektim diyen dayinin videosunu ve secim sonuclarinin 45 dk sabit kalip sonradan birden melih lehine fark acilmasini gordukten sonra o mesele de tartismali diyorum.
  • =PistoLeRo= kullanıcısına yanıt
    Ben iki kisiyim eve 6bin para giriyor. Ne kendime ait bir arabam ne de evim var.. Aralikta niyetliydim bir araba alayim diye ama ekonominin durumu ortada. Bu durumdan dolayi bu hayalimizi ertelemek zorunda kaliyorum. Yine de cok sukur fakir gormuyorum kendimizi. Allah sizin yardimciniz olsun. Fakirlik zor. Siz her gun makarna yiyorsunuz herhalde bedava nasil olsa baska turlu zor ev almak.. Yada koyden gelirken tarla falan satip geldiniz sanirim. Milletin 1 evi yokken sizin 2 tane ne guzel. Ins bir tane daha alirsiniz. Tapulu evlerden herhalde dimi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bozyayla2015 kullanıcısına yanıt
    Mazoşizim aşkı böyle bir şey maalesef.
  • Ülkenin ekonomik durumu çok iyi olmayabilir ama donanım haberde son zamanlarda sürekli kriz oluyor döviz fırlıyor yandık bittik diye sürekli konular açılıyor benim görüşüm bir kriz algısı yaratılmaya çalışılıyor
  • Niye susuyorsun başkomutan?

Erdoğan 2 gündür El Bab'ta 4 askerimizin şehit olduğu saldırıdan söz etmiyor. Şehitlere rahmet bile dilemedi. Hiç Suriye'den bahsetmedi. "Eyyy Esed", "katil Esed" diye bağırmadı. Rusya'nın adını ağzına almadı. Putin'i bırakın tehdit etmeyi "Sevgili dostum "Putin'le bu meseleyi konuşacağım" deme cesaretini bile gösteremedi.
  • 12 yaşından beridir çalışırım. Ortaokulu açıktan verdim. 8 yıl ayakkabı imalat, askerden sonra 4 yıl ayakkabı sektöründe mağazacılık yaptım. Mağazalarda ortalama primle beraber 2200-2600 kazanıyordum. 2015 ocak ayında ciddi bir rahatsızlık geçirdim ve yaklaşık 2 sene olacak çalışamaz durumdayım. Çalışırken ekstra olarak yurt dışından ürün getirip internet ortamında satardım, bilet alır satardım, telefon alır satardım. Dolar kurunu sürekli takip ederdim vergi muhabbetinden dolayı. 20 kasım 2014'te dolar 2.24 iken ben 1100 dolar civarı maaş alıyordum. Şuan çalışan arkadaşlarım prim alamıyorlar 1300 tl kuru maaş. asgari ücret iki yıl içinde %50 arttığını düşünürsek (2.24x0.5=3.36) (1300/3.36=387$) neredeyse 2 yıl önceki emeklerinin 20/7 sini kazanıyor arkadaşlarım şuan. Benim düzelmem psikolojik etki de gerektiriyor. Tekrar ne için hayata döneceğim? Şimdi daha büyük sorunları olanlar var diyebilirsiniz, ki haklısınız. Ben sadece kendimden yola çıkarak çok basit bir hesapla karamsarım gelecek hakkında. Son yıllarda yaşadığımız olaylara rağmen geleceğe ümitle bakan var mıdır çok merak ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 25 Kasım 2016; 22:11:17 >

• Ulan memleket içeride ohal kanunları ile dışarıda kuru tehditlerle yönetilebilecek hale gelmiş daha bıdı bıdı ediyorsunuz. 2009 a kadar adamlar sattı, mattı ama ekonomiyi coşturdu. Zaten o dönemde akpye oy verdim. Ben sonuca bakarım çünkü. Şu anda Ekonomi çıkmaza girmiş, barış süreci hüsranla bitmiş. Sıfır sorundan hem içerde hem dışarıda bir sürü düşmana gark olmuşsun. Dışarda prestijin kalmamış. Hala ne konuşuyorsunuz arkadaş. Suçu lobide, abd de Avrupada arama. Suçu hükümette ara. Kaldırıldıkla, aldatildikla memleket mi yönetilir. Onların işi o zaten. Sen akıllı ol sen Kandır onları.

• Faiz lobisinin oyunları inanmayın bunlara

• Ab batıyor diye yorum yapanlar bakanın mesajına bakabilirsiniz artık mesajlarını silebilirler yine kandırıldınız.
  • Saddam ve Kaddafi nasil lagim cukurlarinda yakalandiysa uzunun sonuda öyle cünkü piyonlar kullanildiktan sonra cöpe atilir.
  • Sen kimsin yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadeto

Saddam ve Kaddafi nasil lagim cukurlarinda yakalandiysa uzunun sonuda öyle cünkü piyonlar kullanildiktan sonra cöpe atilir.

Battığın çukurda debelenip başkasına saldırma. Orada boğulacaksın, başka şansın yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makarnacilar troller yanacaksiniz sonunuz geliyor her canlinin ölümü tatdigi gibi sizde bu aciyi tadacaksiniz kurtulusunuz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Sen kimsin yaa

Askerlik arkadasin tertibin nasil tanimazsin yahu
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    Alıp satmak önemli :) kafayı kullanan yolunu bulur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.