Şimdi Ara

TAYYİP ERDOĞAN DAN NATO VE AMERİKA YA / DOSTA DÜŞMANA AYAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açık ve net konuşmuş. Allah yardımcımız olsun.

Türkiye bir çadır devleti değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=_UvzY3p6bKY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 26 Haziran 2017; 6:40:12 >

• Yarın döner.Konu kapatılsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laf laf laf başka bişey yok. Boş konuşmasın

• Simdi ne diyim ben
  • Adamı Türkiye'nin yarısı dışında ciddiye alan tek bir kişi bile olmaması bize rahat nefes aldırıyor.
  • Boş laf... Seni tınlayan yok, Türkiye türk ordusu en güçsüz zamanını yaşıyor, 2 ay sonra yanı başında bölücü bir devlet kuruluyor.. Anca kendi seçmenine boş boş konuşup alkış tuttur, Tv de yayınlat.

Almanya korulamarını yasaklamış, Eyy Almanya de bakalım..

Almanya Hollanda 3 ay olmadı Bakanına tekmeyi attı, Ambargo ilişkileri bozuluyordu hani?
  • Ulkeyi yoneten kisi olarak hemen dediklerini yapiyorum. Ulkenin en guclu muhalefeti rtedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    Sen neden konuşuyosun boş?

• En güçsüz dönemini yaşıyor

Güzel kafahttp://askerigucu.com/ulke.aspx?q=turkiyenin-askeri-gucu

• Burada böyle "anca laf" goy goyu yapanlara soruyorum. İkinci operasyon Afrin'e başlayacak ve uzun soluklu bir savaş bizi bekliyor olacak.

Destekleyecek misiniz yoksa tıpkı El-Bab'taki gibi ne işimiz var mı diyeceksiniz?

• Yine amerikaya noktayi koymus geçenlerde trump a koymustu hani , agzimiz acik kalmisti

Kendi halki bile inanmiyor guluyor , dis mihraklar ne dusunuyordur acaba cidden merak ediyorum. Alay edip guluyorlarmi acaba.

Bu ulke ekonomik olarak ilerlemedikce ki suan tatihin en degersiz TL birimine sahibiz , hic bir sey icin bizden kimse izin yada emir almaz , anca kendi icimizdeki cahillere inandirirlar bu dediklerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 26 Haziran 2017; 12:18:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

Sen neden konuşuyosun boş?

Ben görevli değilim ben vatandaşım. Görevli olan görevini yapsın ben kendi şahsi görevimi yaptım yapıyorum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

Yine amerikaya noktayi koymus geçenlerde trump a koymustu hani , agzimiz acik kalmisti

Kendi halki bile inanmiyor guluyor , dis mihraklar ne dusunuyordur acaba cidden merak ediyorum. Alay edip guluyorlarmi acaba.

Bu ulke ekonomik olarak ilerlemedikce ki suan tatihin en degersiz TL birimine sahibiz , hic bir sey icin bizden kimse izin yada emir almaz , anca kendi icimizdeki cahillere inandirirlar bu dediklerini.

Nasıl düşündüklerini söyliyim. Hani mahallelerde herkesin ensesine çaktığı, dalga geçtiği bi çocuk olur ya. Her ensesine çaktığında yumruğunu kaldırıp yanaklarını şişirip bak vururum ha vururum ha diyip hiçbirşey yapamayan, onlarca, yüzlerce kez ensesine şaplak atsanda vururum ha vururum demekten ileri gidemeyen elalemin maskarası olan ama kendine göre herkesi dövebilecek güce sahip olduğunu düşünen o tip çocuklar varya. Aynen o çocuk gibi görüyorlar erdoğanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 26 Haziran 2017; 13:46:58 >
  • Evet Türkiye bir muz cumhuriyetidir.Hemen blokluyorum
  • Erdoğandan masallar saati...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.