Şimdi Ara

Tayyip aga saolsun bugunde utandik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://skor.sozcu.com.tr/2017/10/09/cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogandan-besiktas-taraftarini-kizdiracak-yorum-666270/

Hani ne desen bos ne soylesen anlamsiz.Bizim verdigimiz para diyor birde hey Allahim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haha kızdırmayın alırım elinizden diyor. Düşüncelerini hiç çekinmeden söyleyen koca yürekli reis.
  • Yalanmı

• Emine Hanımın bilezikleri bozdurmuş yapmış sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Yalanmı

Külliyen.

https://mobile.twitter.com/BJKzade/status/917472440351166464

• quote:

Yalanmı

Yalan,tayyip aga bu ulkede hic bir seyi kendi parasiyla yapmadi yapamazda,o bir devlet memuru bizde devletin asil sahibi halkiz kendi paramizla yapiyoruz ne yapiyorsak tayyip aga bize sadece para karsiligi hizmet veriyor o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Yalanmı

Yalan,tayyip aga bu ulkede hic bir seyi kendi parasiyla yapmadi yapamazda,o bir devlet memuru bizde devletin asil sahibi halkiz kendi paramizla yapiyoruz ne yapiyorsak tayyip aga bize sadece para karsiligi hizmet veriyor o kadar.

cebimdenmi verdim diyor anlamanızmı kıt, devletin parasıyla yapıldı demek istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nellex

quote:

Yalanmı

Külliyen.

Ulan herşeye külliye'yi karıştırmayın yetti valla,yok saray yok külliye

• quote:

quote:

quote:

Yalanmı

cebimdenmi verdim diyor anlamanızmı kıt, devletin parasıyla yapıldı demek istiyor.

stadi bizim verdigimiz paralarla yaptilar diyor ya,hah iste bizde ondan konusuyoruz bahsediyoruz,o bir sey veremez o biz dedigide bir sey veremez halk verebilir,cumlesini halkin parasiyla yaptirdilar diyerek kursaydi ben zaten bu konuyu acmazdim,ayrica 50 milyon tl bedavaya verilmedi sonucunda reklam verdiler,hadi sana iyi geceler az dusun ama beyni cok zorlama yakarsin.

• TT Arenada pardon parkta yuhlanıp gittiği günü unutamam. O günden sonra adamlar taktı futbolun yakasını bırakmıyor. Hepinizin sahibi benim havasında. Seyircisiz stat açılışı yapmak kara lekedir bu arada. Bu lafı sineye çekerim bensiz stat açılışını çekemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

quote:

Orijinalden alıntı: nellex

quote:

Yalanmı

Külliyen.

Ulan herşeye külliye'yi karıştırmayın yetti valla,yok saray yok külliye

Şaka ise komik değilse daha da komik.

Külliyen=Tamamen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yalanmı

stadi bizim verdigimiz paralarla yaptilar diyor ya,hah iste bizde ondan konusuyoruz bahsediyoruz,o bir sey veremez o biz dedigide bir sey veremez halk verebilir,cumlesini halkin parasiyla yaptirdilar diyerek kursaydi ben zaten bu konuyu acmazdim,ayrica 50 milyon tl bedavaya verilmedi sonucunda reklam verdiler,hadi sana iyi geceler az dusun ama beyni cok zorlama yakarsin.

Sen çok boş konuşuyorsun, biz dediği devlet devletin parasıyla yapıldı, devletin malı halkın malıdır o stad zaten size ait demek istiyor

Bana beyinden bahsediyorsun sen sen bi doktora gitte bi baktır istersen.

• quote:

quote:

quote:

Yalanmı

Senin paran o, zora girince aklina gelir. Karikaturdeki donsuz amca gibi konusabilcek misin bakalim...

• Reis eğip bükmeden yine doğruyu şak diye yapıştırmış.

• Stadı Beşiktaş kendi öz kaynaklarıyla yapmıştır.

"Ampute Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası finalinde İngiltere'yi 2-1 yenerek şampiyon oldu.
    Karşılaşmanın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile telefon görüşmesi gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşma sırasında Bakan Osman Aşkın Bak'ın "Beşiktaş kulübüne de teşekkür ederiz statlarını açtılar" sözüne "Stat Beşiktaş'ın mı? Bizim verdiğimiz paralar ile yaptılar" cevabını verdi.

Ajans Beşiktaş; stadın kaç paraya yapıldığını ve devletin ne kadar para verdiğini, Beşiktaş’ın yapılan KAP açıklamalarını kaynak alarak araştırdı.

Vodafone Park'a ana sponsoru Vodafone 10 yıl içerisinde ödeme şartı ile 66 milyon dolar verdi.
    Deniz Bank 5 milyon dolar verirken bunu 5 yıl içerisinde ödeme koşulu koydu.
    Aktif Bank 5.5 milyon dolar verirken, Deniz Bank gibi 5 yıl içerisinde ödeme koşulu koydular.
    Spor Toto ise 50 milyon TL verdi ve bu parayı 10 yıl içerisinde ödeyeceklerini taahhüt etti.
    Spor Toto ile anlaşma yapıldığında dolar kuru yaklaşık 3.2 TL seviyelerindeydi.
    Vodafone Park'ın toplam bedeli ise 257.871.354 TL + KDV'dir.
    Beşiktaş, bu ödenen paraları KAP'a bildirmişti."

http://www.ajansbesiktas.com/ozel-vodafone-park-kac-paraya-yapildi-devlet-ne-kadar-verdi-iste-tum-rakamlar-15971h.htm

Tayyip aga saolsun bugunde utandik

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Reis eğip bükmeden yine doğruyu şak diye yapıştırmış.

Hangi doğruyu bu konu hakkında fikrin var mı o doğru ne az desene!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exellanss -- 10 Ekim 2017; 1:1:26 >
  • Fikret orman'ın niye 30 küsür defa cumhurbaşkanım dediği belli oldu
  • Adamın karışmadığı şey yok maşallah.

• Kendini değerli hissetmek istiyor

• Beşiktaş hangi devletin takımı?
    Manchester united ı liverpool u ingiltereden ayırabilir misiniz?!

Hep siz biz.

Sonra niye birlik olamıyoruz sözleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 10 Ekim 2017; 8:34:30 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.