Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (780. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
812.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: messuth

ingiltere vizen yoksa seni bahreyn uçağına da almazlar.haberin olsun.
    Royal Jordanian ile bahreyn in ne alakası var onu anlıyamadım hocam Royal Jordanian ürdün ün başkenti amman aktarmalı uçuyor
  • serci_77 S kullanıcısına yanıt
    yanlış anlaşılma oldu galiba.ben bangkoktan bahreyn aktarmalı londra bileti alan arkadaşa yazmıştım.
  • selamlar...haziran ayında 10gün için Taylanda gideceğim...bilet fiyatlarına baktığımda emirates en avantajlı gibi görünüyor..daha önce emirates havayolları ile bangkoka uçan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşadılar mı? Tayland uçuşu için THY harici önerdiğiniz havayolu şirketi hangisidir? şimdiden teşekkürler..
  • Arkadaşlar Phuket havaalanında girişte polis 20,000 baht/değeri döviz gösterilmesini istiyor mu??
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    ilk defa senden duydum.yeni mi başlamış bu uygulama.
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Biletin tam nasıl bilmiyorum ama eğer aldığın bilet özel bir promosyon ise o uçağa binmek zorundasın, ben hava alanında burada kalıyorum diyemezsin. Bağlantılı uçuş olduğu için büyük ihtimal uçağa alınmama durumun var. Bu olayı ilk defa sen keşfetmedin. Üç dört sene önce bunun telefon uygulaması yapıldı, ama yasaklandı.Bunu yapan bazı yolculara da astronomik cezalar kesildi. Google'de biraz ara bulursun. Bir tanesi aşağıda..
    http://www.hurriyet.com.tr/dunya/ucusu-kasten-kaciran-yolcuya-dava-soku-41116432

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersoyb -- 4 Kasım 2019; 21:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersoyb

Biletin tam nasıl bilmiyorum ama eğer aldığın bilet özel bir promosyon ise o uçağa binmek zorundasın, ben hava alanında burada kalıyorum diyemezsin. Bağlantılı uçuş olduğu için büyük ihtimal uçağa alınmama durumun var. Bu olayı ilk defa sen keşfetmedin. Üç dört sene önce bunun telefon uygulaması yapıldı, ama yasaklandı.Bunu yapan bazı yolculara da astronomik cezalar kesildi. Google'de biraz ara bulursun. Bir tanesi aşağıda..
    http://www.hurriyet.com.tr/dunya/ucusu-kasten-kaciran-yolcuya-dava-soku-41116432
    promosyonlumu bılemıyorum ama zorlada bındıremezler dıye dusunuyorum..evet o konuyla ıle ılgılı mahkemeye vermısler ama davayı acan fırma kazanamamıs..ha ıllakı londraya uc derlerse gıder transıt vıze alırım londradan ıstanbula ucarım:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam sonunda yolcu ceza aldı ama o haberi çok aramadım, bunu buldum, fikir versin diye koydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yanlış hatırlamıyorsam sonunda yolcu ceza aldı ama o haberi çok aramadım, bunu buldum, fikir versin diye koydum
    bakacagız artık

• quote:

Orijinalden alıntı: brgsss

selamlar...haziran ayında 10gün için Taylanda gideceğim...bilet fiyatlarına baktığımda emirates en avantajlı gibi görünüyor..daha önce emirates havayolları ile bangkoka uçan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşadılar mı? Tayland uçuşu için THY harici önerdiğiniz havayolu şirketi hangisidir? şimdiden teşekkürler..
    emirates ile dubai aktarmalı uçtum iyiydi.
    yemekler güzel.internet vardı uçakta(sıkıntı oluyor bazı uçaklarda garanti değil).
    dubai - bangkok uçağı a380di

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 6 Kasım 2019; 21:10:38 >
  • ocak subat Gulf air 2500 civari promosyon bulabilirsiniz .
    Koh Lanta'ya giden var mı ? Krabi'den hangi adaya gidip kalalım?
  • khaosan road çevresinde tavsiye edebileceğiniz 150 tl ve altı otel tavsiyesi verebilirmisiniz arkadaşlar
    tavsiye yerine agoda.com ve booking.com'dan araştırman daha doğru olur. özellikle o bölgede fiyatlar falan sürekli değişiyor. promosyon yakalaman daha kolay. bir de yeni açılan yerler piyasaya girmek için düşük fiyat uyguluyorlar. bu sene başı, bir hostelde kaldım, dorm, 5 dolar, sıfır işletme, cillop gibi. üç gün sonra uzatmak istedim daha fazla istediler, dedim agoda'da daha ucuz. resepsiyoncu kız, oradan yap, problem yok dedi. aynı yere iki ay sonra baktım, fiyat uçmuş.. bu olay bir kaç yerde daha başıma geldi. rezervasyondan önce yorumlara bak, zaten genel bir fikir ediniyorsun.
  • quote:

tavsiye yerine agoda.com ve booking.com'dan araştırman daha doğru olur. özellikle o bölgede fiyatlar falan sürekli değişiyor. promosyon yakalaman daha kolay. bir de yeni açılan yerler piyasaya girmek için düşük fiyat uyguluyorlar. bu sene başı, bir hostelde kaldım, dorm, 5 dolar, sıfır işletme, cillop gibi. üç gün sonra uzatmak istedim daha fazla istediler, dedim agoda'da daha ucuz. resepsiyoncu kız, oradan yap, problem yok dedi. aynı yere iki ay sonra baktım, fiyat uçmuş.. bu olay bir kaç yerde daha başıma geldi. rezervasyondan önce yorumlara bak, zaten genel bir fikir ediniyorsun.
    hocam devamlı bakıyorum fakat bölgeyi bilmediğim için tavsiye istiyorum 1 otel buldum villa cha-cha khaosan rambuttri
    Mesela agoda'da booking yada diğer benzer uygulamalarda filter var. khaosan bölgesini seçersen tamamdır. Zaten o kadar geniş bir bölge değil. Olmadı iki gün rezervasyon yap, sonra oralarda gezerken bakın. yorumlara bak, çok abartılı olanları dikkate alma. Bazen adam başka şeye takıyor, otele kötü diyor. Onlar anlaşılıyor. Dediğim gibi fiyat sürekli değişebiliyor. Uygun fiyat/kalite buldun mu al gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_many

Pattayada kiralayabilecegim walking streete yakın, çok pahalı olmayan, temiz ve balkonu olan güzel bir daire veya kondo bilen var mı?

Not : jomtien veya naklua da istemiyorum çok uzak geliyor
    15 günlük olacak extra joiner fee almayacak biryer arıyorum.
    Ooooo! Hocam kılıçlar bilenmiş, fişekler hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

bakacagız artık

Alıntıları Göster
    Hocam İngiltere vizeniz yoksa o uçağa binemezsiniz. Bangkok ta kontuar da bulunan görevli vizeyi kontrol eder yoksa size biniş kartı vermez. visesiz yolcuyu o ülkeye göndermenin cezası var cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya26

Hocam İngiltere vizeniz yoksa o uçağa binemezsiniz. Bangkok ta kontuar da bulunan görevli vizeyi kontrol eder yoksa size biniş kartı vermez. visesiz yolcuyu o ülkeye göndermenin cezası var cunku

Alıntıları Göster
    ucak bahreyn aktarmalı..direkt degılki..bahreyn de bakmazlarmı?.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

ucak bahreyn aktarmalı..direkt degılki..bahreyn de bakmazlarmı?.

Alıntıları Göster
    Aktarma olduğu için son noktaya bakılır yani ingiltereye

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya26

Aktarma olduğu için son noktaya bakılır yani ingiltereye

Alıntıları Göster
    aynen öyle son nokta eğer vize isteyen bir ülke ise ilk bindiğin noktada vize kontrolü şartı var. ve eğer vizeniz yoksa uçağa almazlar

arkadaşın dediği gibi ciddi yaptırımı ve cezası var onun. çünkü senin bahreyn de inip devam etmeyeceğini bilmez oradaki görevli seni ingiltereye gidiyor diye biliyor ve doğal olarak vize uygunluğu şart
  • 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.