Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (777. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
812.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekürler
  • astroel A kullanıcısına yanıt
    teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocem

QATAR Havayollarının İzmir / Phuket kampanyası fena değil.
    Eylül – Aralık 2019
    375 euro
    2300 lira falan.
    qatar sitesinden bakıyorum 500$ dan aşağı tarih denk getiremedim. 375euro hangi günlerde gördünüz
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    27 agustos - 10 eylül arası düşünüyorum, yagmurdan durulnaz diyorlar fakat ciddi gitmek istiyorum tavsiyenz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muson yağmurlarına denk gelmşyor mu hocam nasıl yapıcaksınız?

• GelecekGelecek kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla çoğu plaj ve adalar kapanıyor o dönemlerde ama şehirde de eğlenebilirsiniz barlar vs falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: GelecekGelecek

Muson yağmurlarına denk gelmşyor mu hocam nasıl yapıcaksınız?
    499 € 8 gece 9 gün tur yakalayınca gidelim dedik o riski aldık yapacak bir şey yok. Deniz dışında yapılabilecek birçok etkinlik mevcut onları araştıroyurm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Biperva_

499 € 8 gece 9 gün tur yakalayınca gidelim dedik o riski aldık yapacak bir şey yok. Deniz dışında yapılabilecek birçok etkinlik mevcut onları araştıroyurm.

Alıntıları Göster
    deniz düşündüğünüz gibi kötü olmuyor. ben geçen sene kurban bayramında yani ağustos ayında 13 günlük gittim. 6 gün kohsamui ve civar adaları gezdik sadece 1 gün yağmur yağdı ve gayet iyiydi.

yani tayland da yağmur da yağsa eğer sel tarzı bir afet olmazsa denize her şekilde girersiniz. panik yapmayın üzülmeyin, tatilin tadını çıkarın.

unutmayın tayland her mevsim güzeldir.
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    27 agustos 10 eylül arası iyi midir sence düşünüyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

deniz düşündüğünüz gibi kötü olmuyor. ben geçen sene kurban bayramında yani ağustos ayında 13 günlük gittim. 6 gün kohsamui ve civar adaları gezdik sadece 1 gün yağmur yağdı ve gayet iyiydi.

yani tayland da yağmur da yağsa eğer sel tarzı bir afet olmazsa denize her şekilde girersiniz. panik yapmayın üzülmeyin, tatilin tadını çıkarın.

unutmayın tayland her mevsim güzeldir.

Alıntıları Göster
    Bu mesajınız rahatlattı hocam beni teşekkürler inşallah dediğiniz gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GelecekGelecek

27 agustos 10 eylül arası iyi midir sence düşünüyorum da
    şimdi iyi deriz gider her gün yağar o biraz şans işi. benim arkadaşım en iyi mevsim denilen ocak ayında gitti fırtınadan phiphi adası turunu yapamadı misal.

ama ağustos eylül ayları meteorolojik olarak muson mevsimidir, her şeye açık ve hazırlıklı olmak lazım. o mevsimde gideceklere tavsiyem tayland'ın batı tarafındaki tatil mekanları yerine doğu tarafını tercih etmeleri.

yani phuket krabi hattının olduğu yerler keyif vermeyebilir. özellikle koh samui adasının bulunduğu hat çok keyiflidir. ben ağustos da gittiğimde örneğin phuket deki freedom beach kapalıydı tekne turları da hava durumuna göre bilet satıyorlardı. fakat ben aynı tarihte fullmoon party'nin yapıldığı adadaydım rüya gibiydi hem hava hem deniz
  • Arkadaşlar 5 tane otel belirledim phuket seyehatimiz için ..
    belki konaklıyanız yada bilen vardır diye otel isimlerini yazıyorum .

1- Glur Phuket Patong Beach by Andacura

2- Patong Holiday by Tuana Group

3- Patong Sub Inn

4- OYO 232 Patong City Hometel

5- Breez otel

bu oteller arasından bir tanesinin seçicez , tavsiyelerinizi bekliyorum

• Arkadaşlar 5 tane otel belirledik phuket seyehatimiz için ,

3- Patong Sub Inn

5- Breez otel

bu oteller arasından bir tanesinin seçicez , tavsiyelerinizi, yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Biperva_

Alıntıları Göster
    Fiyat cok uygun hangi siteden ve hangi sehir phuket mi yoksa bangkok pattaya mi
    İyi tatiller

• Arkadaşlar,

Aşağıdaki gibi bir rota belirledim kendime. Fikirlerinizi almak isterim. Günler yeterli midir ve eklememi önereceğiniz bir yer var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

İstanbul--> Bangkok (4 gün) --> Pattaya (3 gün) --> Phuket (4 gün) --> Phi Phi (2 gün) --> Krabi (3 gün) --> Kuala Lumpur (2 gün) --> Singapur (3 gün) --> Bangkok (1 gün) --> İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigeran -- 13 Ağustos 2019; 17:47:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moist

Arkadaşlar 5 tane otel belirledik phuket seyehatimiz için ,

3- Patong Sub Inn

5- Breez otel

bu oteller arasından bir tanesinin seçicez , tavsiyelerinizi, yorumlarınızı bekliyorum
    Merhabalar
    Bana giriş ve çıkış tarihinizi,(kalıcağınız ayı belritin)maksimum günlük bütçeyi toplam kaç gece kaç oda olucağınızı yazın ben size 5/6hotel sıralıyım..
    selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigeran

Arkadaşlar,

Aşağıdaki gibi bir rota belirledim kendime. Fikirlerinizi almak isterim. Günler yeterli midir ve eklememi önereceğiniz bir yer var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

İstanbul--> Bangkok (4 gün) --> Pattaya (3 gün) --> Phuket (4 gün) --> Phi Phi (2 gün) --> Krabi (3 gün) --> Kuala Lumpur (2 gün) --> Singapur (3 gün) --> Bangkok (1 gün) --> İstanbul
    Malezyaya kadar gitmişken Langkawi ye de uğra derim.. Program gayet iyi duruyor. Singapur da aktivitelere de katılırım dersen 2 gün daha ekle..
  • Bigeran kullanıcısına yanıt
    Bangkok 4 gün çok fazla. 2 gün yeterli

• [Harun] [ kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadalar cevap vermiş ama uçağa alınmama konusuna gelirsek, zaten adamlar seni ülkelerinden göndermek istiyor, hazır biletinin olduğu bir uçak var, seni orada tutup niye başlarını belaya soksunlar. Başka uçakla gönderirlerse parasını onlar ödeyecek.
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.