Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (759. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
276
Favori
812.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İst bkk 1704tl bekleme süreleri çok iyi

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Tatilciler kacirmasin cok iyi fiyat

teşekürler . aydınlattınız beni

17 ocakta 2019 etihad havayollarıyla uçuyorum ..

saygılar
  • Merhaba arkadaşlar nasipse Aralıkta balayı için Phuketde olacağız. Yeni çıkan iphone XR Apple Thailand sitesinde 29990 Baht gözüküyor. 500 TL imei harç bedeline karşın Türkiye'den neredeyse 1400 TL daha uygun. Ordayken alıp getirsek buraya sıkıntı olur mu? Phuket'de telefonu alabileceğimiz herhangi bir güvenilir yer (mediamarkt tarzı) var mıdır?
    aldım teşekkurler tek başıma gidiyorum bu ikinci gidişim olacak daha önce hotel vistada kalmıştım 8-16 arası yer yok gözüküyor hotel tavsiyesi ne önerirsiniz
  • sa ben tek başıma bilet aldım ürdün aktarmalı vize gerekirmi tursuz gidecem 20 günü

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

sa ben tek başıma bilet aldım ürdün aktarmalı vize gerekirmi tursuz gidecem 20 günü
    merhabalar
    amman a indiğiniz zamandan bangkoka ucagına biniş süreniz yani aktarma süreniz 8 saat den daha bir kısa süre ise transit vizeye gerek yok.. ama 8 saat üstü transit vize istiyorlar
    sanırım royal jordan... ?
    https://www.rj.com/en/info-and-tips/our-hub-and-beyond/transit-accommodation
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

merhabalar
    amman a indiğiniz zamandan bangkoka ucagına biniş süreniz yani aktarma süreniz 8 saat den daha bir kısa süre ise transit vizeye gerek yok.. ama 8 saat üstü transit vize istiyorlar
    sanırım royal jordan... ?
    https://www.rj.com/en/info-and-tips/our-hub-and-beyond/transit-accommodation

Alıntıları Göster
    evet 4 saat ilk defa tek gidecem tursuz hayırlısı heyecanlıyım :)

• Türkiye Kadın Motosikletçiler Kulübü Üyesi Zehra Yalçınkaya ve Aslı Su, Tayland'ın Phuket Adası'nda motosikletle geçirdiği kaza sebebiyle yaşamını yitirdi.
    Türkiye Kadın Motosikletçiler Kulübü Üyesi Zehra Yalçınkaya ve Aslı Su, Tayland'ın Phuket Adası'nda trafikte U dönüşü yapan bir aracın motosikletlerine çarpması sonucu hayatını kaybetti.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/son-dakika-turk-kadin-motorcular-taylandda-yasamini-yitirdi-41039370
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin cok uzucu haber. Ailelerine Allah sabir versin. Burdan tekrar yazmis olalim forumdaki arkadaslara her zaman dedigim gibi tatile geliosaniz hic bulasmayin araba motor ws kiralama isine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ak11

Allah rahmet eylesin cok uzucu haber. Ailelerine Allah sabir versin. Burdan tekrar yazmis olalim forumdaki arkadaslara her zaman dedigim gibi tatile geliosaniz hic bulasmayin araba motor ws kiralama isine.
    katılıyorum taylandda gerçekten motor kullanmak çok zor hem trafik tersten akıyor hem de ne zaman nerden ne çıkıcağı belli olmuyor
  • arkadaşlar bankgok da ucuz otel varmı merkez de fiyatlar nedir ?

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    Her fiyata talebinize bwklentinize gore otel bulabilirsiniz sirun yasamazsiniz. Gelmeden buraya rezeerwasyonunuzu yapmanizi tawsiye ederim giris yaoarken ulkeye polis sorabiliyor

• quote:

Her fiyata talebinize bwklentinize gore otel bulabilirsiniz sirun yasamazsiniz. Gelmeden buraya rezeerwasyonunuzu yapmanizi tawsiye ederim giris yaoarken ulkeye polis sorabiliyor
    ras gele bi otel yazsak rezarvasyon yapmadan mesala gecen sene kaldıgımız otel ibis otel

Yazabilirsiniz tabiki de ama memur cikar bakmak istiorum rezerwasyonuna ac goster diyebilir suphelendigi zaman yada keyfine gore memurun. Otele guris cikis tarihleriniz we taylabda giris cikis tarihleriniz birbirini tutsun yapin bi rezerwasyon iltal secenegi olan

• quote:

Yazabilirsiniz tabiki de ama memur cikar bakmak istiorum rezerwasyonuna ac goster diyebilir suphelendigi zaman yada keyfine gore memurun. Otele guris cikis tarihleriniz we taylabda giris cikis tarihleriniz birbirini tutsun yapin bi rezerwasyon iltal secenegi olan
    niyeki şöyle 5 gün bankogog 5 gün pattaay5 gün phuket karar vermedim derim ve daha once 5 gün gitmişliğim var booking.comdan 5 gün alsam yeter bence ?

Walla dedigim gibi o anki memurun insiyatifinde killik yapip sorabilir aciklamanizi dinlemeyebilir. Ben de katiliorum size ewet plan yapilmamis otwl tutulmamis olabilir. Bircok arkadasim gelip gidio buraya bazilarina hic sorgu sual olmuyor bazilarina boyle otel soruolar bazilarina cikar 20 bin baht yada karsiligi cash para goster diolar farkli uygulamalar oluyor. Cok zor bisi degil bookingden yapin bi rezerwasyon odemesin olsun bitsin hic mucadeleye girmenize konusup dert anlatmaya degmez

• quote:

Walla dedigim gibi o anki memurun insiyatifinde killik yapip sorabilir aciklamanizi dinlemeyebilir. Ben de katiliorum size ewet plan yapilmamis otwl tutulmamis olabilir. Bircok arkadasim gelip gidio buraya bazilarina hic sorgu sual olmuyor bazilarina boyle otel soruolar bazilarina cikar 20 bin baht yada karsiligi cash para goster diolar farkli uygulamalar oluyor. Cok zor bisi degil bookingden yapin bi rezerwasyon odemesin olsun bitsin hic mucadeleye girmenize konusup dert anlatmaya degmez
    Synen 1000 $ var para dsn geceriz de oteli de ras gele 10 gun bankog 10 gun pattaya aliriz booking.comdsn odemesis en iyisi o

Aynen oyle bir de donus biletinizi sorabilirler bunlarin disinda sorun olacak bir sey yok

• quote:

Aynen oyle bir de donus biletinizi sorabilirler bunlarin disinda sorun olacak bir sey yok
    O var problem degil 10 mayis gidis 31 mayis donus ucak bilwti var royal jordan dan chek in ne zamna yapiluyor 3 gun kalami?

• 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.