Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
812.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaçıncı gidiş..:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musadagli M kullanıcısına yanıt
    Saymadım desem her sene mutlaka giderim eğer sene içinde vakit bulursam kaçarım. Çok özledim çok haftaya ordayım gene ama vakit durdu su an geçmiyor

• cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..ben yalnız gideceğim sizce negatif bir etkisi olur mu eğlenme açısından?daha önce yurt dışında bulunmuştum ama insan yine de çekiniyor hafiften bambaşka bir ülke:)
  • Bence hard rock oteli yerden yere vurmussunuz ...ben sana otelin farkli bi yonunu anlatayim sen ona gore kararini ver... hard rock otel ayni zamanda icinde cafeside var thaili elit kesim dedigimiz daha cok bangkokta yasayan veya farkli bolgelerde yasayan en zengin insanlarinin pattayada tatil yaptigi otellerden biridir ... bu otelde gercek thaili zenginlerle tanisabilir dostluklar kurabilirsin ayrica bu bahsetmis oldugum kesim oyle barlarda calisan kizlara benzemezler olasi bir para teklifinde cantasindan bir tomar para cikartip onune atar adamin ... onun disinda oraya tatil ve alisveris amacli isvec rusya gb. Soguk balkan ulkelerinden gelen zenginlerde orayi tercih etmektedir gunduzleri otelin havuz basinda takilip meyve kokteylini yudumlayip oradaki insanlarla hos sohbetler edebilirsin ...
    tabi otel ona gore fiyat olarakda ortada bence su anlamda bakman lazim otel tercihine tatile ne amacli gidiyosun ve butcen nedir ? Eger her gece disarida barlarda takilirim tabi yanima bir bayan arkadasta alirim butcemde cok fazla yok dersen elbette o oteli tercih etme derim . Ama tatile daha cok kafami dinleyeyim her gece disariya cikarim ama bayan arkadas her gece olmasada olur daha cok gezme ve alisveris amacli ise otel uygundur ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Allah kısmet ederse 10 gün sonra Karon Beach'teyim. Sanırım Karon, Kata ve Patong plajları kırmızı bayraklı. Şu an denize girmek için uygun olan, adalar haricinde yakın koylar, plajlar var mıdır acaba?
  • Bende 3 Ağustosta gidiyorum bakalım. Yalnız gidiyorum 10-15 gün kalma planım var. Otel olarak "the privi"yi düşünüyorum makul bir lokasyonu var diye okudum artık gidince göreceğim (:

Yakın tarihlerde gitmeyi planlayan arkadaşlar var ise onlarla da bir görüşüp ortak birşeyler çıkarabiliriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_bekar87

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..ben yalnız gideceğim sizce negatif bir etkisi olur mu eğlenme açısından?daha önce yurt dışında bulunmuştum ama insan yine de çekiniyor hafiften bambaşka bir ülke:)

Yanlız gitmenin hiçbir etkisi olmaz her türlü eğlenirsin. Benim bakış açıma göre orası Tayland ve orası başka bi Dünya
  • erenn. E kullanıcısına yanıt
    Hard Rock oteli yerden yere vurduğumuz falan yok. Sadece fiyatının yüksek olduğundan ve yatmadan yatmaya geleceğin bir otel için o kadar para vermeye değmeyeceğinden bahsettik. Tabii gidecek olan arkadaş devamlı otelde kalacaksa onu bilemem o zaman verdiği paraya değer ama benim gibi sabah otelden çıkıp akşam gelecekse o kadar paraya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_bekar87

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..ben yalnız gideceğim sizce negatif bir etkisi olur mu eğlenme açısından?daha önce yurt dışında bulunmuştum ama insan yine de çekiniyor hafiften bambaşka bir ülke:)

bende yanlız gittim bangkoka, insan bir garip oluyor, türkçe konuşacak adam olmayınca yanında. bulabiliyorsan bul bir arkadaş bence.
  • Merhabalar,

Bangkokda yüzen çarşı , kaplan tapınağı gibi yerleri gezdirmek için türk şirketi olan bazı turizm acentaları varmış onlara ulaşmaya çalışıyorum ama iletişim adresleri değişmiş sanıırım. Sizlerin önerebileceği rehber yada acenta şirketleri varmı ? Kendimde gidebilirim ama oraları bilen birinin gezdirmesi daha rahat oluyor sonuçta şehir içinde değil gitmeyi düşündüğüm yerler.
  • 17 ve 21 Temmuz tarihleri arasında Rammasun tayfunun tayland da etkili olması bekleniyor... az once tv de izledim . oldukca genis bir alanda cok siddetli yagıslar ve sel ihtimali oldugunu acıkladılar... Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama chiang mai. chiang rai. tak. chonburi. udon thani. surat thani ve phuket dahil olmak uzere 35 bolge ıcın uyarı yayınlandı... bazen tayfun uyarıları fos cıkıyor ama tedbirde fayda var.... sahsen singha ve sang som stoklarımı bugun tazeleyecegim
    cok dogru tespit Eren ustad.... her tay kızı bargirl degil... zamanında bir tay discosunda hos bır hatuna para teklif ettigim icin basımdan asagi ickisini doktugunu hatırlarım...
  • bende yalnız gideceğim ekim gibi gitmeyi düşünen varsa beraber gidelim gerçi tek te kalsam gidicem artık :)
    Erenn haklısın ne diyebilirim.. Günlük 250 tl yani 100 $ dan fazla..hemde her gün...100 $ ile orada neler yapılabileceğini bu foruma takılanların çoğu iyi bilir..tercih meselesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Musadagli

Erenn haklısın ne diyebilirim.. Günlük 250 tl yani 100 $ dan fazla..hemde her gün...100 $ ile orada neler yapılabileceğini bu foruma takılanların çoğu iyi bilir..tercih meselesi...

Haklisin hocam Ama dikkat ederseniz otelde kal veya kalma diye herhangi bir yorumda bulunmadim ... Arkadas sadece oteli sormus bende otel hakkinda bildiklerimi aktardim .. zaten bir onceki sayfalarda bir cok mesajim var uygun sekilde tatil nasil yapilir ; bir cok kisiye forumda anlattim ve cok kisiyede yardimci oldum... bende o otelde kalmam ama parasi vardir gidecek kisinin thy ile business ucar orda hiltonda kalir hard rock otelde kalir ... O oteller hakkinda bilgi almak ister bizde forumda konu hakkinda sormus oldugu otel veya soru hakkinda bilgi sahibi isek yardimci olmaya calisiriz...zaten forumun amaci bu degil mi !!!

• Arkadaslar kesinlikle true move hattini tavsiye etmiyorum..bangkokda sikinti olmadi ama pattayada dogru durust cekmedi.internet gelip gidiyordu,en.son hatti kirip attim.thai kiz arkadasima sordugumda true movenin sebekesinin iyi olmadigini solemisti.bangkokdo sikinti olmadi oda.bizim.aveanin ankarada iyi cekmesi gibi birseymis.taylandin en.kotu hattidir biraz fazla verip daha iyi oporator alin.bizzat gittim.kullandim tecrube edindim.cekmiyoorrrr.
     TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR

• kısmetse 24 temmuz gibi talyanda gidecegim ama bangkokda 1 gun gecirip gecirmeme konusunda kararsızım. direk phukete gececegim ama 1 gunumu bangkoka ayırsammı yoksa o sehir trafigi beni pisman ettirir mi?
    bazı arkadaslar karon beach felan diyor ben patong u sevdim oralar eglence acısından dahamı iyi ?
    plajları guzel ama zaten bu sezonda girilemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvencus

bende yalnız gideceğim ekim gibi gitmeyi düşünen varsa beraber gidelim gerçi tek te kalsam gidicem artık :)

bende ekim kasım gibi düsünüyorum ama kesin değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan1105

quote:

Orijinalden alıntı: Juvencus

bende yalnız gideceğim ekim gibi gitmeyi düşünen varsa beraber gidelim gerçi tek te kalsam gidicem artık :)

bende ekim kasım gibi düsünüyorum ama kesin değil

Kesinleştirirseniz beraber gdelim ben ekimden sonra full uygunum 2 ay lık tatlim var
  • phukette bir otel kesfettim cok hosuma gitti odalarda bilgisayar bile var fiyatı gecelik 67 tl kafama yattı ne dersiniz
    Sea Cono Boutique Hotel
    otelin adresi
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.