Şimdi Ara

TAVUK DÖNERCİ İÇİN FİKİRE VE MALZEME TEMİNİ İÇİN YER BİLGİSİ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
38.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: equando

http://www.chickydoner.com/

yani hocam? buna benzer bir yer mi olmalı sence?
  • malzemeyi at pazarında bulabilirsin
  • Bence gobit döner falan da olsun.
  • Temiz olursa bence işlememesi için neden yok, tadı güzel olsun, ayrıca ben sunuma çok dikkat ediyorum dönercide yediğimde buda önemli

Edit: buralarda bi dönem sucuk döner vardı bayağıda tuttuydu tadıda çok güzel oluyordu bi araştırın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cetinkan -- 31 Mart 2012; 10:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Temiz olursa bence işlememesi için neden yok, tadı güzel olsun, ayrıca ben sunuma çok dikkat ediyorum dönercide yediğimde buda önemli

temizlik konusu benim için de önemlidir.. hani bir hyere gittim mi dikkat ederim.. o sebeple inşallah nasip olur da açarsam bir yer temizlik-hijyen ön planda olacak zaten.. sunuma da elden geldiğince dikkat edilecek tabi.. fotoğrafta görülen neyse, önüne gelen de o olacak insanların
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

Bence gobit döner falan da olsun.

ilk aşamada gobit düşünmüyorum doğrusu.. belki ilerleyen zamanlarda farklı bir seçenek olarak olabilir..
  • Hatay usulü dedikleri istanbul beşiktaşta vardı galiba katık mı ne o tarz bişey diyolar sosu felan acayip bişey.
  • işletme açıp 15 gün kar yapmayınca kapatıp gidiceksen ticarete hiç girme ben sana söylüyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Bu adamlar işi biliyor,ayrıca ucuz.Tavuk döner işine gireceksen en iyisi böylesi sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artı SIFIR

Hatay usulü dedikleri istanbul beşiktaşta vardı galiba katık mı ne o tarz bişey diyolar sosu felan acayip bişey.

evet hocam.. başka forumdaşlarda söyledi.. demek ki herkes beğeniyor.. deneriz belki bizde

quote:

Orijinalden alıntı: OnurcanG

işletme açıp 15 gün kar yapmayınca kapatıp gidiceksen ticarete hiç girme ben sana söylüyeyim

ticaret başlı başına risk.. benim niyetim 10-12 ay denemek.. eğer yeterli kar olmuyorsa kapatır giderim..

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Bu adamlar işi biliyor,ayrıca ucuz.Tavuk döner işine gireceksen en iyisi böylesi sanıyorum.

biz evelallah onlardan daha da iyi yaparız.. benzer birşey yapabiliriz belki

• bu ne 7tlden tavuk dönermi alınır
  • Herkese farklı olsun.Yani sadece pideye yapmayın isteyene lavaşa yapın seçeneklerin fazla olması sizin için avantaj olabilir.
  • et döner de yapacaksan yanında iskender yapabilirsin hatta kasap köfte bulundurursan mekanda pideli köfte yapabilirsin. bursa lezzetleri eminim iş yapar.
  • bizimde ankarada dükkanımız var o yüzden elimden geldiğince yardımcı oluyum gerçi babam ve abim kadar anlamam ama nese
    öncelikle dükkan ışıklandırman iyi olcak döner ocağına koyacagın projektör döneri parlak gösterir müşteri çeker
    hazır döner tavsiye etmem,zaten işten anlamadıgın belli yanına usta alcaksın döner açmayı takmayı bilen bi usta alrsın 3-5 lira daha fazla maaş verirsin ama genele baktıgında senin için daha tasarruflu olur
    zaten çevren varsa ayran kola ve etini 1-2 ay indirimli fiyattan alırsn,ayrıca dükkan tabelasını,içcek dolaplarınıda bnlara yaptrrsın,mesela bzm dkkann tabelasını çamlıca ayran yptı,dolapta getirdiler ayran için,aısıan byük afişleri pepsi yaptı onlarda içcekleri için dolap getirdi
    fiyatları önceden ayarlaman lazım 5 ay sonrsının planını ypman lazım sana tavsiyem ilk 3-4 ay çvreden daha ucuza sat düşük kar yap ama müşterinin ayağı alışsın sonra zaten çekersin fiyatları normale
    nasıl burgerda felan menüler varsa o şekilde 10-15 tane menü hazırla,menü kağıtları basıtr işe aldıgın komilere dağıttır o kağıtları,çevredeki konutların haberi olsun dükkan açtıgından baktın paket işi iyi motorcu alırsınipaketlerin düzene girer
    döner iskender köfte felan her dükkanda olan şeyler sen çevrede az olan şeyleri koy dükkanına farklılık olarak müşteri aaa burda bu varmış desin gelsin,msela bzm dkkanın çvresinde kumru ayvalık tostu satan yer yoktu biz dönerin yanına bunları koyduk şuan o çevrede bütün kumru ayvalık işi bizde diğer dükkanlarda yavaş yavaş koymaya çalışıyo,
    dükkanı açtın işin bittimi bitmedi sana ayranı ekmeği getiren adamlar çevredeki dükkanlarda veriyodur büyük ihtimalle onlara sorcaksın şu dkkan kaç ekmek aldı bu dükkan kaç ayran aldı die takip etceksin rakiplerini
    ilk aklıma gelenleri yazdım,ayrıca ilk 3-5 ay eline para geçmez fazla bunada hazırlıklı ol

• quote:

Orijinalden alıntı: s.tayfun

hatay usulu yap bana sorarsan donas diyorlar sanirim ankarada rihtim isimli bir mekan var yemek icin birde sira bekliyorsun yarim saat

Orada çok yedim yalnız dois değil miydi adı onun
  • Bizim Antalya'da barış cafe vardır çok deli dürüm yapar adam bir sos yapmış böyle birşey yok.3.50 tl ye dürüm ayran.Antalyada olan herkezin yemesini tavsiye ediyorum photo_canon1 arkadaşım bi gün işin düşerse yemelisin.Hatta açmadan önce git bi tat o lezzeti tuttur adamlar.5 yılda 2. dükkanı açtı full yenilediler.çok fena ciro yapıyorlar.saygılar
  • Eğer farklılık yaratmak istiyorsan sos/salata olayına açılım getirebilirsin.

Ben de Almanya'da görmüştüm döner için bir sürü farklı yoğurtlu/salatalı vb. soslar yapmışlar, istediğinden ekletebiliyorsun. Döner yemeye değil sos yemeye gidiyorsun neredeyse. Böyle bir şey denenebilir ama tutar mı orasını bilemem.
  • Döneri safranlı yap
  • bence lüleburgaza bu kadar dönerci yeter her taraf dönerci oldu.buraya mı açmayı düşünüyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captan_Price -- 31 Mart 2012; 19:29:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.