Şimdi Ara

Tavuk döner sevenler derneği (Çekiliş ile Mesut Çevik ile öğle yemeği şansı!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
13
Favori
13.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lise hayatım boyunca tavuk döner ile karnımı doyurdum benim için kutsal bir yiyecek

eskiden,öğrenciye yarım tavuk+ayran 1.5tl idi.şimdi ise sadece yarım tavuk 2.5 dan aşağı yok.nerde o eski esnaf.herkes paragöz olmuş.
  • Döner dediğin etdir.
    Tavuk döner 4 çizgili adidas gibidir nixe gibidir.
    Ucuz olduğu için insanı cezbeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flakee17 -- 15 Eylül 2013; 2:39:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DONAS'ı bilir misiniz :D

Tavuk döner sevenler derneği (Çekiliş ile Mesut Çevik ile öğle yemeği şansı!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

Döner dediğin etdir.

Sen hiç öğrenci olmadın mı?

• Lan olum yapmayın gece gece ya

• La hergün yiyorum nerdeyse yaz beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

Döner dediğin etdir.

Sen hiç öğrenci olmadın mı?

Oldum halende öğrenciyim zaten.
    Ama tavuk döner bana ne biliyim hep çakma geliyor.
    Param yarim tavuk dönere yeterken ben çeyrek et döner yerim.

• Ketçap-mayonez koyan bizden değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGN

DONAS'ı bilir misiniz :D

aman hocam dikkat geçen bi yemeye gittim içinde kıkırdak doluydu birde fiyatı 5 lira fakat içinde tavuğu zor seçersin,birde şu turşuları millet yarım bırakıp gidince başka tabağa koyup servis ediyolarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donut*

Ankara'daki Rıhtım Dönerin tavuk dönerini severim.

+1
  • Naturalwater kullanıcısına yanıt
    Donas hakkında söylenmedik şeyi bırakmıyorlar.Dediğiniz gibi tavuk az oluyor patatesi içine basıyorlar.Kıkırdaka denk gelmedim ama olur yani.
    Bu arada Beşiktaş Çarşı taraflarında tavuk dönerci vardı.Gittim geçen sene kemik falan vardı içinde.Haftaya İstanbul'a geliyorum güzel bir yer önerebilir misiniz ?Beşiktaş Çarşı taraflarında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naturalwater

quote:

Orijinalden alıntı: IGN

DONAS'ı bilir misiniz :D

aman hocam dikkat geçen bi yemeye gittim içinde kıkırdak doluydu birde fiyatı 5 lira fakat içinde tavuğu zor seçersin,birde şu turşuları millet yarım bırakıp gidince başka tabağa koyup servis ediyolarmış.

Valla 9-10 aydır yemiyorum ilk çıktığı günü bilirim 2005 mi neydi Eskişehir'de, ilk tadı inanılmaz güzeldi malzemesi boldu şimdi bayağı bir bozdular maalesef, malzemesi azaldı, kıkırdak olayına denk gelmedim hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

quote:

Orijinalden alıntı: Away From Keyboard

Kadıköy de zurna dürüm yemeyenin hayatını sorgularım 70cm tavuk döner dürüm sadece 4 lira.

Nerde bu tarif eder misin?Zurna dürümü kartalda gördüm bi kere otobüsle geçerken kadıköyde hiç görmedim.

Bro Kadıköy boğada in, rıhtımın tam tersi istimakette aşşağı doğru yürü, ışıklardan sol içeri gir dümdüz devam et görürsün zaten solda.

• Gece gece yapılırmı hacı bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

quote:

Orijinalden alıntı: Away From Keyboard

Kadıköy de zurna dürüm yemeyenin hayatını sorgularım 70cm tavuk döner dürüm sadece 4 lira.

Nerde bu tarif eder misin?Zurna dürümü kartalda gördüm bi kere otobüsle geçerken kadıköyde hiç görmedim.

Söğütlüçeşme'nin oralarda tam tarifi yapamayacağım zaten kime sorsanız söyler. Yalnız iki tane zurna satan yer var ikisi de yan yana sağ tarafta ki gerçek olan.

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

@Away From Keyboard o bahsettiğiniz yerde temizlik kaidelerine uyma neredeyse 0 , hiç steril bir ortamı yok . ayrıca 4 lira da olsa o kadar uzun bir dürümü kim neresine yiyor anlamak güç .

Hocam 4 lira 70 santim. Zaten alıp sahile kaçmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: !to live is to die!

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Yalarun

+1

• kızarmış tavuk ve yanında bol baharatlı, içecek olarak da bir ayran yaptınızmı ohhh mis
  • Ekle

• yapmayın gece gece :(
  • Ekle

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.