Şimdi Ara

Tavuk döner sevenler derneği (Çekiliş ile Mesut Çevik ile öğle yemeği şansı!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
13
Favori
13.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Benide yazın.Özellikle Türkiyeye geldiğimde Virgo adlı yerden yiyorum.
  • cumhuriyet dönerini sevmemenizin nedeni nedir ?

şeriat döneri olsa bayıla bayıla yersiniz tabi

sqf7c.gif

Dimensions96 × 96File size24.7 KBMIME typeimage/gifURLhttp://j1309.hizliresim.com/1f/g/sqf7c.gif

gif 5 kb daha düşür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 15 Eylül 2013; 0:07:50 >
  • Yaz beni de.Çok lezzetli olan öğrenci yiyecegi.Lavaş olursa mükemmel.
  • Kadıköy de zurna dürüm yemeyenin hayatını sorgularım 70cm tavuk döner dürüm sadece 4 lira.

Tavuk döner sevenler derneği (Çekiliş ile Mesut Çevik ile öğle yemeği şansı!)
  • İskenderun der giderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

fakir tespit konusu,yerimi alayım da bloklayayım liste hazır olunca hepsini.

Döneri sadece fakirler yiyor diye bir kaide mi var ? Öyleyse sokak yemeği kültürü sadece fakirler için yapılmış olsun. Ulan şurda tonlarca param olsa bile dönerimden vazgeçemem. Bu birincisi. İkincisi ise insanları kişiliğine göre değil de parasına göre yargılayan insanlardan olduğun belli oluyor, burada kimin bloklanacağı bence çok açık.

"TAVUK" döner,ayrıca ben de iskender yiyorum hocam,arada halkın seviyesine inerim merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wRei

İskenderun der giderim.

Acayip oluyor ya.. Patates kızartması, lavaş ve soslar ile.. 11 liraya menü buldum. Salata + Tatlı ve döner.
  • Bizim burda okkalı döner diye yer var telefon numarasını bile aldım, yaklaşık 9 yıldan beri gidiyorum bu kadar mı güzel tavuk döner yapılır arkadaş yine canım çekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Bizim burda okkalı döner diye yer var telefon numarasını bile aldım, yaklaşık 9 yıldan beri gidiyorum bu kadar mı güzel tavuk döner yapılır arkadaş yine canım çekti

İskenderun usülü yedin mi hiç? Et dönerden soğuttu beni.. Bildiğin bağımlısı oldum.
  • çekilişle değil de hergün paypaldan 1er lira atıp biirilerine ziyafet verebiliriz
  • Ekle özellikle etibeyaz tüketirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Holy r0verr -- 15 Eylül 2013; 16:59:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • of of of açlığımın doruğundayken şunları görünce
  • @Away From Keyboard o bahsettiğiniz yerde temizlik kaidelerine uyma neredeyse 0 , hiç steril bir ortamı yok . ayrıca 4 lira da olsa o kadar uzun bir dürümü kim neresine yiyor anlamak güç .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Eylül 2013; 0:27:00 >
  • Ekle
  • Efsane dönerci tavsiyesi

Beylikdüzü imkb orta okulun orda ceyaln döner var

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Bizim burda okkalı döner diye yer var telefon numarasını bile aldım, yaklaşık 9 yıldan beri gidiyorum bu kadar mı güzel tavuk döner yapılır arkadaş yine canım çekti

İskenderun usülü yedin mi hiç? Et dönerden soğuttu beni.. Bildiğin bağımlısı oldum.

Usulunu falan bilmem bu doner bi harika

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Usulunu falan bilmem bu doner bi harika

Bi dene derim.. Turşu, sos ve patates kızartması biraraya gelince...

• Abiii icine patates atma durumun varmi ? Eklee direk ekle

• Geçen yıl haftada en az 5-6 tane götürüyordum ama bu yıl kilo vermem lazım. Yaklaşık 1 aydır yemedim hiç :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.