Şimdi Ara

Tavsiyr Wireless adaptör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Modemler >> Tavsiyr Wireless adaptör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    484 Mesaj
    Arkadaşlar 42LW5500 LG marka televizyon aldım.aklıma takılan sorular var 1.si tvye wireless adaptörünü alacağıma kablo ile internete bağlayıp pcye wireless adaptörü alıp o şekilde kullanmak.2si yine pc için wireless adaptörü alıp tvde kullanmak (böyle birşey var mı bilmiyorum) ayrıca pc için tavsiye ettiğiniz wireless adaptörü var mı?

Şimdiden teşekkürler

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

Arkadaşlar 42LW5500 LG marka televizyon aldım.aklıma takılan sorular var 1.si tvye wireless adaptörünü alacağıma kablo ile internete bağlayıp pcye wireless adaptörü alıp o şekilde kullanmak.2si yine pc için wireless adaptörü alıp tvde kullanmak (böyle birşey var mı bilmiyorum) ayrıca pc için tavsiye ettiğiniz wireless adaptörü var mı?

Şimdiden teşekkürler

slm.
    pc'ne tp-link 7200nd gibi yüksek güçlü bir usb wifi adaptör al. tv'nide kablo ile bağla.
    7200nd birçok cihazda çalışıyor ama senin tv için birşey diyemem.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

Teşekkürler,tvyi kablo ile bağlayıp pcye adaptör alıcam fazla uğraşmaya gerek yok.yardımların ve tavsiyen için teşekkürler

Zaten her wireless adaptörü tv ye taktığın zaman çalışmaz. Örneğin samsung marka lcd tv de kendi markası hariç her hangi bir adaptör çalışmıyor. Senin yapacağın şekilde daha mantıklı.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.