Şimdi Ara

Tavsiyeye İhtiyacım Var(Yazıcı Alacaklarda Baksın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde kullanacağım yazıcıyı.Günlük ortalama 15-25 sayfa çıkartacağım.Artık bakmaktan usandım 4 saattir bilgisayar başında yazıcı arıyorum.Aha buldum bu sefer diyorum bi bakıyorum çift taraflı baskı özelliği yok.Arafta kaldım anlayacağınız.Son çare size koştum.

Kesinlikle Olmasını İstediğim Özellikler
    Wi-Fi
    Tanklı
    Renkli

Yukarıda ki özellikler olsun gerisi önemli değil.Ama tavsiyeyi yaptıktan sonra eksileri ve artıları varsa belirtirseniz sevinirim.Benimle aynı özellikleri arayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz.

Maksimum bütçem 850 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rundsen -- 20 Aralık 2017; 20:44:14 >

• Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?
  • Rundsen R kullanıcısına yanıt
    Otomatik çift taraflı özelliğinden vazgeçseniz 645 TL'ye Epson L386 önerebilirim. Elle çift taraflı vaskı alırsınız, zor değil. Kağıtların 1,3,5... sayfalarını yazdıktan sonra yazıcı durur, kağıtları olduğu gibi boş tarafı size bakacak şekilde yazıcıya yerleştirirsiniz, devam et dersiniz 2,4,6... sayfaları da yazar.
    İlle de otomatik çift taraflı yazan tanklı yazıcı istiyorsanız fiyat ikiye katlanır, bence değmez.
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    L386 dan başka önerebileceğiniz yazıcı varmı? Öneri içinde teşekkür ederim konudan da sileyim çift taraflı özelliğini.
    Fiyat performans ürünü olarak L386 tavsiye ettim. Ekranlı model verdı L486 piyasada pek kalmadı bulabilirseniz L386'nın üst modelidir. Bu serinin yeni modelleri de çıktı. En düşük model olan L3050, L386'ya denk geliyor. Diğer modeller özelliğine göre fiyatı artarak devam ediyor. İhtiyacınıza göre birini seçebilirsiniz.

https://www.epson.com.tr/products/printers/inkjet-printers/consumer

Tanklı yazıcıda Epson'dan şaşmayın derim. Tüm mürekkepli yazıcılar düzenli kullanım gerektirir, uzun aralar vermeye gelmez.

Bu da açtığım konu, özellikle ilk sayfasını okumanızı öneririm.

https://forum.donanimhaber.com/epson-orijinal-tankli-yazici-kullananlar-kulubu--126686416

Anladım teşekkür ederim L386 alacağım.
  • 1 ay once olsaydı canon maxify 5150 olabilirdi bu fiyata. su anda pek satan kalmadı piyasada.

onun ust modeli var. bitmeyen kartuslu 1200 lira galiba gg veya n11. canon maxify 5450 modeli.
  • Kesinlikle tanklı sistemde en iyisi epson. Bunu gelen cihazlardan çok net söyleyebilirim. Canon'un avantajı ise Epson'larda genellikle siyah tıkanır ve siyah için komple kafa değişimi maliyeti 300 TL nin üzerinde. Canon'da ise siyah kafa 170 TL civarında.Kullanmamaya baüğlı tıkanma riski var ise Canon, düzenli kullanacaksanız Epson
  • aprilone A kullanıcısına yanıt
    Epson patenti kendisine ait olan micro piezzo teknolojisini kullanır.

http://sarfhane.blogspot.com.tr/2013/03/epson-micro-piezo-teknolojisi-nedir.html

Bu yüzden biraz pahalı olsa da baskı kafası ömrü çok uzundur.

Bu arada Epson L605 indirimde...

http://www.vatanbilgisayar.com/epson-l605-fotokopi-tarayici-wifi-murekkep-puskurtmeli-tankli-yazici-c11cf72401.html

Dublex özelliği de var.Mürekkep olayıda hoş yarın ilk işim L605 almak.1000 TL iyi bir fiyat bu özellikteki bir yazıcı için.4-5 Sene kullanacağım zaten.
    Üstelik önceki modellere göre daha hızlı bir yazıcı. Wi-fi direct özelliğinin yanısıra Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint, Google Cloud Print gibi mobil ve bulut baskı desteğine de sahip. Ekran ve tuş takımı sayesinde bilgisayara bağlı olmadan da çalışma imkanı sunuyor.+1 set mürekkep daha hediye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 22 Aralık 2017; 12:25:38 >
    Tavsiye için çok teşekkür ederim.Yazıcı şu an için sorunsuz herşeyiyle güzel bir yazıcı.1.000 TL'ye alınabilecek en iyi yazıcı.2 Set Mürekkebide geldi yanında renklilerde dahil.Kurulumu basitti driverlar ile birlikte 1 saatimi aldı.Şu soruyu sormak için tekrardan rahatsız edeceğim.Yazıcıyı kullanmadığım zamanlarda fişten çekeyim mi ? Herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım ? İlk defa evde yazıcı kullanıyorum ve internette tatmin edici bir cevap bulamadım.
    Elektronik cihazların sürekli fişte takılı kalmaması gerekir aslında. Ben buna çözüm olarak anahtarlı piriz kullanıyorum.
    Ayrıca yazdır-özellikler-bakım sekmesi altında yazıcı ve seçenek bilgilerini tıklayıp kapanma ve uyku zamanını ayarlayabilirsiniz.
    Yazıcınız hayırlı olsun, düzenli çıktı almayı unutmayın, uzun aralar vermeyin, kolay kolay sorun yaşamazsınız.
    Bundan sonra bana açtığım konu üzerinden ulaşırsanız memnun olurum.

https://forum.donanimhaber.com/epson-orijinal-tankli-yazici-kullananlar-kulubu--126686416
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.