Şimdi Ara

Tavsiyesi benden, seçmesi senden | Bisiklet tavsiyeleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
6.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendimde öyle kas yok diyeyim normal bir erkek olarak tek kolumla 1 kat çıkartıp indirebiliyorum kolaylıkla
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Model olarak ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walter White kullanıcısına yanıt
    ben uzun süre 1000 tl altı araştırma yaptıgım için model tavsiye etmem doğru olmaz.bu forumun bu bölümü baya ölü tavsiyem bisikletforum a üye olup orada tavsiye istemek olur
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam teşekkürler ilgilendiğiniz için

• Walter White kullanıcısına yanıt
    mekanik fren hic tavsiye etmedigim modeldir. vfren daha rahat isini görür. arazi sartlarinda on suspansiyonun bulunmasi sana daha avantajlidir. duz yolda suspansiyonun kilitleme ozelligi sayesinde duz masaya benzer sekilde yolda stabil ilerleyebilirsin.

• Hicam carraro sportive 224 dusunuyorum ne dersiniz

• hocam carraro sportive 225 almak var aklımda. fiyatına değiyor mu sizce?
  • Breakage kullanıcısına yanıt
    fiyatına göre ideal bisiklet, onun yerine whistle guipago 1602 da alabilirsin.
  • Arkadaşlar 600- max850 TL civarı şehir bisikleti önerebilir misiniz? 26 jant arıyorum.

Salcano Üsküp Lady 26"

Umit 2631 Velocity Lady 26"

Bu iki bisiklet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bisiklet konusuna pek aşina değilim.

Önerisi olan var mı?

Bir de bisikletcim.com güvenilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlighoul -- 31 Ocak 2018; 7:42:6 >
  • sevimlighoul S kullanıcısına yanıt
    bu bisikletler kadınlar için. cinsiyetinizi bilmiyorum ama kadınsanız eğer çok rahat şekilde masrafsız işinizi görecektir. Onun yerine Ümit alanya 26 da alabilirsiniz.
  • Merhabalar, maksimum 900₺ bütçe ile 2. el bir şehir bisikleti almak istiyorum. %80 asfaltta kullanılacak, yazın belki uzun turlara da çıkabilirim. Carraro Sportive 224 ve 225 modellerini takip ediyorum, ancak Salcanolar da kafamı karıştırdı. Birkaç yıl önce sadece city sport ve city fun vardı, şimdi bakıyorum başka şehir modelleri de eklenmiş(city wings, explorer vs). Bunlardan hangileri tercih edilebilir?

Bir de carraro 224-225 arasında frenler dışında fark var mı?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prlk -- 2 Şubat 2018; 22:37:12 >
  • prlk kullanıcısına yanıt
    salcanolar yeni model cikartti. sifir hidrolik frenli bjr city explorer isinizi rahat görür. onun disinda 224 ile 225 arasinda sadece v ve HD olmak uzere fren farki var baska bi fark yok.

• Hocam merhaba,

Spor yapmam gerekiyor ama tırnak batmasından dolayı koşu yapamıyorum. Ben de bir bisiklet alıyım diyorum. Hem bisiklete binmeyi çok severim hem de spor olur. Akşamları işten geldikten sonra ve hafta sonları şehir içinde binmek üzere bisiklet arıyorum. Ne tür bir bisiklet tavsiye edersiniz?
  • merhaba. Ben de 1500 tl ye kadar sadece hafta sonları zevk için binilecek bir bisiklet tavsiyesi istiyorum.
  • Corelli mi btwin mi, corelli trivor 2.0 bisiklet 1100 lira civarı var İnt de, btwin riverside mı daha iyidir, boy 172 kilo 80,biraz dağ bayır da çıkmak istiyorum

• 3000 TL'ye kadar şehir bisikleti önerisi alabiliy miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Corelli mi btwin mi, corelli trivor 2.0 bisiklet 1100 lira civarı var İnt de, btwin riverside mı daha iyidir, boy 172 kilo 80,biraz dağ bayır da çıkmak istiyorum
    Merhaba hocam bisikleti aldınız mı boyumuz kilomuz aynı kadro boyunu ne seçtiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wéndigo kullanıcısına yanıt
    Dostum korona virüs vurdu beni, mesleğim gereği sürekli hastanedeyim artık yaza kaldı, alamadım bisikleti

• 1000 TL butcem var
    27.5 jant MTB istiyorum
    Sizce ne almalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.