Şimdi Ara

Tavsiyeniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi evde kullandığım 3 adet pc var. Biri via 600 işlemci artık can çekişiyor. Üzerinde S3 Trio ekran kartı var.
    Bir diğeri Amd Sempron 2500. Onun üzerinde ise Sparkle 64mb ekran kartı var.
    Diğer Pc P4 2.8 HT onun üzerinde de Gigabyte 128mb Fx5200 var.

Boşta bir tane ( Aldım ama pek kullanmadım ) Fx5700 Inno3D var. Bu kartı dediğim gibi aldım ama pek kullanmadım nedense. Ayrıca bu kart 256mb ama 128 bit.

Ben şimdi şöyle bir şey düşündüm. Büyük ihtimal Msi ın 6600gt sini almak ve Inno3D ile 64mb Sparkle ı satıcam yada hiç olmadı emekliye ayıracağım.
    Ama hali hazırda Fx5700 yerine Msi 6600gt almak değer mi değmez mi. Aslında fiyatları performansları vs konularda çok fazla araştırma yaptım.

Anlayacağınız kararsızım. Tavsiyeleriniz nedir. ?

• bende o kartı kullanıyorum yani ındio 3d 256 mb gforce 5700

memnun değilim sistemim p4 3.0 1024 ram hala oyunlarda kasmalar mevcut araştırdım ve ekran kartından olduğunu tahmin ediyorum bende senin gibi satıcam ama ne alıcam bilmiyorum

herkes ati radeon 9600 pro diyor sence
  • Arkadaşlar 40 yılda bir bir tavsiyenizi istedik çok görmeyin.
    Gerçi soruma görüşünü aktaran "erdaldarici" aynı dertten muzdarip olduğunu yazmış. Ancak bende Msi NX6600GT falan düşünüyorum ama gerçekten değecekmi ???
  • kesinlikle değer
  • 6600gt için değer
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

Şimdi evde kullandığım 3 adet pc var. Biri via 600 işlemci artık can çekişiyor. Üzerinde S3 Trio ekran kartı var.
    Bir diğeri Amd Sempron 2500. Onun üzerinde ise Sparkle 64mb ekran kartı var.
    Diğer Pc P4 2.8 HT onun üzerinde de Gigabyte 128mb Fx5200 var.

Boşta bir tane ( Aldım ama pek kullanmadım ) Fx5700 Inno3D var. Bu kartı dediğim gibi aldım ama pek kullanmadım nedense. Ayrıca bu kart 256mb ama 128 bit.

Ben şimdi şöyle bir şey düşündüm. Büyük ihtimal Msi ın 6600gt sini almak ve Inno3D ile 64mb Sparkle ı satıcam yada hiç olmadı emekliye ayıracağım.
    Ama hali hazırda Fx5700 yerine Msi 6600gt almak değer mi değmez mi. Aslında fiyatları performansları vs konularda çok fazla araştırma yaptım.

Anlayacağınız kararsızım. Tavsiyeleriniz nedir. ?

kardeş bende de imzamda olduğu gibi 5700 vardı gittim 6600gt aldım fakat 16x olduğundan şu anda kuzu gibi yatıyor 5700 nedense bence çok dandik bişi değiştir kesinlikle değer ama alıcaksan asus extreme al

• bence msi 6600 gt al daha güzel enazından yeni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.