Şimdi Ara

Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıldır kullandığım notebook artık ömrünü doldurdu(kendi açımdan).Ben de yeni arayışlar içini girdim mecburen.Öyle çok büyük bütçe yok arkadaşlar,oyunlarla da pek aram yoktur.(En fazla The Battle For Middle Earth oynuyorum senelerdir ) Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim,beklentilerim:

-Çözünürlük ve ekran kalitesi önemli. (LED vs. durumu) Çünkü gerçekten vaktimin çoğu film-dizi ikilisiyle geçiyor.
    -Visual studio vs. programlar kullanıyorum doğal olarak,onların da performansı önemli.
    -Biraz da hoş görünsün istiyorum arkadaşlar tasarım olarak.

Bütçem 1500 lira ve civarı. (-+100 lira oynayabilir) Asus kullandım ve 4 yıl boyunca hiç teklemedi.Marka olarak da seçiciyim biraz,misal HP istemiyorum. Asus ve ayarında tavsiyeler olursa daha hoş olur.Şimdiden teşekkür ediyorum.

• Asus k56cb
    Lenovo z500
    Lenovo z580

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z500 benim de ilgimi çekmişti hocam.Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Mühendis -- 20 Mayıs 2013; 14:26:59 >

• hp pavilion dv6922et var satıyim sana o fiyata.. ram'i de 4 gb yapar veririm sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanceza27

hp pavilion dv6922et var satıyim sana o fiyata.. ram'i de 4 gb yapar veririm sana

Eyvallah hocam sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Mühendis

quote:

Orijinalden alıntı: kanceza27

hp pavilion dv6922et var satıyim sana o fiyata.. ram'i de 4 gb yapar veririm sana

Eyvallah hocam sağolun

şuanadda göz atın ekran kartı ve kasa kalitesi gayet iyi

http://www.pcdepo.com/asus-k56cb-xx274d-notebook-urun9914.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.