Şimdi Ara

Tavsiyelerinize ihtiyacım var.... Aciliyeti vardır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar... 2003 model lacivert makyajsız kasa honda civic vtec aracımı elimde olmayan nedenlerden ötürü satmak zorunda kaldım... Honda kullanan başka araç kullanamaz sözünü şu an çok iyi anlayabiliyorum ve elimdeki nakit 2004 modellere ancak yetiyor... Ankara'da araç piyasası 1 ay içinde baya bir arttı şimdi sizden yardım istediğim konu elimdeki nakit paraya alabileceğim vtec hakkında araç 2. sahibinden adam memur gayette yaşlı bir amcamız ve arabayı hor kullandığını düşünmüyorum aracın tek sıkıntısı arka bagaj kapağı ve tamponun değişmiş olması... Ama 5 yıldır sıkıntısız bindiğini ve tüm ağır bakımlarının yapıldığını söylüyor... Sizce bagaj kapağı ve tamponun değişmiş olması çok büyük sıkıntı olurmu benim için... Araba es serisi ve 2004 model kendi piyasasının altında alacağım araştırmalarıma göre param bu arabaya yetiyor.... Parça değişmesinin sebebi ise sahibinin hanımının arabayı geri kaçırmasıymış anlattığı bu araba duvara vuruyor ve parça değişmek zorunda kalıyorlar.... Parça yetkili servis dışında özel serviste değişiyor.... Arabanın satışını yarın yapacağız.... Siz olsanız alırmıydınız?

• 1-Yetkili serviste expertiz yaptırırdım.
    2-Tanıdık bir ustaya gösterirdim.
    3-Sorun çıkmazsa alırdım.
    Bu devirde kimseye güven olmaz, 2 kez baktırmadan almazdım.
  • Hocam yetkili expertiz ne kadar sürer acaba bilgin varmı?
  • Servisten randevu alırsanız birkaç saatte yazılı rapor ile cevap verirler. 50-100-150 TL (tam fiyatı bilmiyorum) civarı bir ücreti vardır..
  • Araç bel altı boyalı çıktı :( dediğiniz gibi 2 kere baktırmakta fayda varmış... Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.