Şimdi Ara

[TAVSİYE] Şu an Xbox 360 satın almak mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • edwardweo (6 mesaj) Arnold Schwarzenegger (1 mesaj) Phaldor (1 mesaj) Walter Heisenberg (1 mesaj) kubillian (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> [TAVSİYE] Şu an Xbox 360 satın almak mantıklı mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    786 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar malumunuz yeni nesil konsollar gelicek yıl sonunda. PS4 alıcam ön sipariş ile ama konsolu beklerken fifa street ve dragons dogma başta olmak üzere konsol exclerini oynamayı tekrar istiyorum. (ps3'üm vardı ama 1 sene kadar önce sattım.) şimdi hazır ps3 kullanmışken bir de karşı yakaya bakayım diye xbox360 alayım diyorum. sizce şu an mantıklı bir hareket olur mu? Eğer sony ps4'ün 3 oyunlarını destekleyeceğinin duyursaydı butun bunlara gerek kalmıyacaktı ama özellikle fifa street ve dragons dogma için değer gibi geliyor. bir de uygun fiyata xbox bulmak lazım o konuda da yardımcı olursanız sevinirim. bimeks'te buldum ancak daha uygun birşeyler çıkabilir buradan. (sıfır ve garantili olması mecburidir.) şimdiden teşekkurler.

bu arada burası konusu değil ama aklım ps vita ve 3ds'ye de gitmiyor değil arada...

xbox360 exc. oyunların tam listesini nerden bulabilirim?

bimeks xbox360 485-TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 1 Ağustos 2013; 19:49:34 >

|
    |

• Yüzbaşı
    786 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    şimdi arkadaşlar teknosa'da iki tane ilan buldum fiyatları gayet uygun. 399-TL ama hangisi daha iyi bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

xbox360 süper elite konsol

xbox360s 4gb

peh şimdi gördüm tükenmiş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 2 Ağustos 2013; 22:46:03 >
    |
    |

• Yarbay
    2649 Mesaj
    Ben bir şey demiyorum. Bu video konuşsun:

http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.