Şimdi Ara

TAVSİYE HİÇ YURT DIŞINA ÇIKMADIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar 17 yaşındayım, Türkiyeyi iyi gezdiğim halde hiç yurt dışına çıkmadım.

Bu yaz veya üniversite 1de yapmak istiyorum, ancak arkadaşlarım çok olmasına rağmen yurt dışına geleceklerini sanmıyorum.

Nereden başlamalıyım?

AB Bakanlığının veya devletin böyle bi hizmeti var mı?

Ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Pasaport vizem yok.

Çok hevesliyim bu konuda, 20 yaşıma kadar 40 ülke görmek istiyorum. Sevgiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 senede 40 ülke

ya çok zenginsin ya da çok boş zamanın var..

gerçekçi hayallere kapanmak daha doğru olur. ilk etapta vizesiz ülkelere git. sonra vize isteyenlere gidersin.

ailenin maddi durumu iyi ise engen vizesi alırsın. yoksa vizeyi de gezmeyi de unut.

ucuz uçak bileti kovala. bol şans
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuni.

3 senede 40 ülke

ya çok zenginsin ya da çok boş zamanın var..

gerçekçi hayallere kapanmak daha doğru olur. ilk etapta vizesiz ülkelere git. sonra vize isteyenlere gidersin.

ailenin maddi durumu iyi ise engen vizesi alırsın. yoksa vizeyi de gezmeyi de unut.

ucuz uçak bileti kovala. bol şans

Selam hocam, hayal zaten. Siz birikimli gibi duruyorsunuz. Siz hiç bulundunuz mu biraz yardımcı olur musunuz?

• Balkan ülkelerinden başlayabilirsin hem vize derdiyle uğraşmamak hem de maliyeti azaltmak adına.
  • Öğrencilerden pasaport harç ücreti alinmiyor sadece 100 TL civarı defter ücreti var. Ucuz uçak bileti de aldın mı tamam . Balkan ülkeler güzel, yakın ,ucuz ve vize derdi olmadığı için başlangıç için ideal gibi görünüyor .

Balkanlarda Sırbistan Bosna Makedonya Kosova Arnavutluk Karadağ Ukrayna birbirine komşu . Ne kadar bütçeniz var?

• Eğer yapabilirsen erasmus gibi programlarla daha az maliyetle yurtdışına gidebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.