Şimdi Ara

TAVSİYE ETTİĞİM ŞAMPUAN MARKALARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
12
Favori
30.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk mesajdaki tavsiyeler hala geçerli mi? Yeni markalar denemek istiyorum ama ne alsam bilemiyorum. İlk mesajdaki markaları hiç denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Bonacure root activator veya kerastase Homme deneyebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle saç dökülmesi gibi bir sorunum yok Allaha şükür. Şampuanla o kadar yüksek para veremem İlk mesajdaki Türkiye de satılan 3 markayı sordum ben iyiler mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortlattım.

Hocam benim saçım çok sık ve kalın telli, tıraş olurken ara makas attırıyorum. Şekil almıyor yinede. Bi ara bonacure volume boost kullanmıştım memnundum. Saçımı yumuşatmıştı fakat öyle aman aman değildi yinede memnundum. Sonra yine bonacure nem yükleme aldım, güzel yumuşatır diye düşünerek, yağlandırdı hacimsiz gösterdi yani volume boosttan ne kadar memnunsam bunuda o derece sevmedim.
    Bana önerebileceğin bir şampuan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Kerastase homme densifique

Eyvallah bir deneyim. Peki bunu uygun fiyata orjinal olarak nerden alabilirim?

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Sitesine girip salon bul dan

Teşekkürler.

• Otacı Argan kullanıyorum. Doğal ve SLS gibi maddeler yok.

• Otacı Argan kullanıyorum. Doğal ve SLS gibi maddeler yok.

• Saç diplerim çok kaşınıyor.Büyük ihtimalle market şampuanından kaynaklanıyor.Hem kaşıntıyı hem de dökülmeyi önleyen şampuan olarak neyi tavsiye edersiniz.
  • ayoldas67 A kullanıcısına yanıt
    Kerestase homme

• Kerastase hommenin bir kaç ürünü var.Densifique, Specifique. Hangisini almalıyım.
    Şuna en iyisi yeni çıkan densifique, arkasında Loreal Türkiye yazmasına dikkat edin.

• Son bir soru sorup fazla zamanınızı almak istemiyorum.Kerastase Şampuanı şuanda n11, hepsiburada ve trendyol gibi firmalarda satılıyor.Güvenirliliği de beni şüpheye sevk ediyor. Bu ürün orjinal olarak nereden temin edebilirim.Teşekkür ederim.
    https://salonbul.kerastase.com.tr

• Hocam saçlarım çok kuru ve zor taranıyor bunun için önerebileceğin bir şampuan var mı? Bütçe maks 60 tl
  • Saç dökülmesine hangi şampuanı tavsiye edersin hocam ?

• Selamlar. İnce telli,dalgalı ve aşırı yağlanan bir saça sahibim. Sabah yıkadığım saç akşama yağlanmaya başlıyor ve ertesi günün sabahında parlıyor adeta. Hem saça hacim veren hem de yağlanma süresini nispeten biraz daha uzatabilecek bir şampuan öneriniz var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalii -- 9 Haziran 2019; 12:51:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anomalii

Selamlar. İnce telli,dalgalı ve aşırı yağlanan bir saça sahibim. Sabah yıkadığım saç akşama yağlanmaya başlıyor ve ertesi günün sabahında parlıyor adeta. Hem saça hacim veren hem de yağlanma süresini nispeten biraz daha uzatabilecek bir şampuan öneriniz var mıdır ?
    https://www.hepsiburada.com/syoss-pure-smooth-micellar-sampuan-550-ml-agirl-sac-kremi-p-HBV00000J2NHJ

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.