Şimdi Ara

Tavsiye dostlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    320 Mesaj
    Merhaba dh. Hayatımı yönlendirdiğim, hayalleri onunla birlikte kurduğun hem insan olarak hem de sevgili olarak inanılmaz kıymetli olan sevgilimle bugün, doğum gününde, ayrıldık. Kavgalarımız oldu daha önce birçok kez ama hepsinde de biraz inatçı olduğu için gidip düzelttim aramızı. Başkası tatafından İftiralara uğradım akladım kendimi(aldatma).çok sevdim çok değer verdim. Hala da öyle. Yanındayken benden huzurlusu yok benden mutlusu yoktu. Bir gülüşüyle dünyaları verirdi bana yeniden doğardım adeta. El yapımı hediyeleri çok severdi. Buna eminim ki hiç kimsede olmayan fikirler ürettim hediye yaptım bir sürü. El yapımı projeksiyon tarzı bişey yaptım ama kavganın birinde sinilerinip kırdı, yıl dönümü için kışın ortasında istanbul un tarihi mekanlarının her birinin önündeSENİ SEVİYORUM cümlesinin harflerini tek tek çektim ve çok hoş bir şey oldu. Daha sonraları sınavdı falan derken o ankarada bir bölüme gitti bana da geliyordu ama bir sene daha deneyecem dedim istediğim bölüm için ve mezuna kaldım. Bu hafta içinde istanbula gezmeye gidecektik uçak biletleri falan hep alındı. Ama O gittikten sonra aramız bozuldu. Okulla ilgili konuşurken bir erkekle fazla samimi olduğunu gördüm ve onunla oturmamasını söyledim ve 2 gün mesaj atmadım o da atmadı çünkü çok sinirlendim ve sonra aradım.baktım ki olay büyümüş yine alttan almaya çalıştım ve kalbini kazanmak için istanbulda yaptığım şeyin aymısını bizim burda çok güzel bir vadi var orda yaptım yaklaşık 25 km yürüdüm ve doğum günü için İYİ Kİ DOĞDUN AŞKIM cümlesinin hafflerini çektim tek tek. Bir ilişki durumu gördüm sinirlendim ve aradım o samimi olduğu çocukmuş. Ama daha sonra anlaşıldı ki en başta o çocuk buna yaklaşmaya çalışmış ve bizimki de kavga edince güya beni delirtmek için ilişki yapıp o çocuk dedi bana. Neyse aşk gurur bırakmadı bende yine tamam dedim nasılsa barışırız o zaman da kaldırtıtım dedim. Bugün sabah 3.30 da kalkıp 5 otobüsüne yetiştim ve ankaraya doğru yola çıktım. Hediyeleri istemediğini söyledi ben de bıraktım. Yanına gittim oturduk konuştuk gerçekten de o çocukla çıktığını öğrendim. Ama arkadaşlarımızın dediği o çocuktan nefret ediyormuş. E niye çıktı ?sırf beni delirtmek için tabi. Olayın büyüdüğünü ve çirkinleştiğinş söyledim ama dinlemedi uygun dille de anlayacağı dille de konuştum.ama olmadı. Çocukla bizimkini ayırdım. Ben de istanbul gezisini falan bırakıp şimdi ankaradan memleketime dönen otobüsteyim. Ama dostlar çok canım yanıyor bunları yaşadığım için hak etmediğimi ve haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Hala bunlar oldu da niye yanına gittim derseniz denemediğim yol kalmasın diye. Bana akıl verin nasıl unutulur? Aklım çok karışık ve kendimi çok kötü hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.