Şimdi Ara

Tavadan saat yapımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ozbey08 (5 mesaj) Moueson (2 mesaj) unraveling (1 mesaj) bladeGny (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • eski tavanızı atmayın bu tür geri dönüşümler yapabilirsiniz, hatta işi ilerletip ticarete bile dökebilirsiniz.

örnek

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/45-cm-metal-yesil-tava-mutfak-duvar-saati_pdp_598188647

https://www.etsy.com/listing/855727207/wall-clock-majak-mechanical-wall-decor?ref=hp_rv-1&frs=1

|
    |

• Bunu yapacağıma gider saat alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ne gereksiz şeyler izliyonuz cidden hayret ediyor insan. şunu kırk yıl düşünsem youtube'a yazmak aklımın ucundan geçmez.

• bladeGny kullanıcısına yanıt

alırsın ama o saat hiç kimsenin ilgisini çekmez.

ayrıca kendi yaptığın şeye daha gururla bakarsın.

tavayı çöpe atmadığın için çevreye zararın daha az dokunur.

• unraveling kullanıcısına yanıt

size göre izlenmesi gerekli olan şey ne? Enes Batur videoları seyretmek mi

• Mantıklı aslında bu arada sen ne yaptın kendi işinin patronu oldun mu herkese akıl veriyordun sonuçta.

• yok kendi işimi kuramıyorum. Asgari ücret ile çalışıyor olsaydım ve emekliliğime de çok uzun bir süre olsaydı 1 dakka bile düşünmezdim. şimdi sen 4000tl maaş alırken emekliliğine de 2 sene kalmışken bu güvenli limanı terk edip maceraya atılımıydın? ticarette çok kazanmakta var batmakta var.

ben kimlere akıl veriyorum,kimlere kendi işini kur diyorum. asgari ücretlilere ve işsizlere.

bu forumda benim 4000tl ve üzerinde maaş alan birisine işini bırak git kendi işini kur dediğimi gördünüz mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

yok kendi işimi kuramıyorum. Asgari ücret ile çalışıyor olsaydım ve emekliliğime de çok uzun bir süre olsaydı 1 dakka bile düşünmezdim. şimdi sen 4000tl maaş alırken emekliliğine de 2 sene kalmışken bu güvenli limanı terk edip maceraya atılımıydın? ticarette çok kazanmakta var batmakta var.

ben kimlere akıl veriyorum,kimlere kendi işini kur diyorum. asgari ücretlilere ve işsizlere.

bu forumda benim 4000tl ve üzerinde maaş alan birisine işini bırak git kendi işini kur dediğimi gördünüz mü?

Asgari ücretli veya işsiz birinin herhangi bir birikimi yoksa kendi işini kurması çok zor kanımca. Kendi işinin patronı olmak belli bir birikim ister ticarette her zaman kazanamayabilirsiniz hatta bazı zamanlar zararına işler yapmak zorunda kalabilirsiniz . Uzun vadede kendi işini yapmak mantıklı olabilir ama kısa vadede öyle yüksek kazançlar getirmez hatta dediğim gibi zararda edebilirsiniz.

Bu açıdan baktigimiz da sizce bu insanlar risk alıp kendi işini kurabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Asgari ücretli veya işsiz birinin herhangi bir birikimi yoksa kendi işini kurması çok zor kanımca. Kendi işinin patronı olmak belli bir birikim ister ticarette her zaman kazanamayabilirsiniz hatta bazı zamanlar zararına işler yapmak zorunda kalabilirsiniz . Uzun vadede kendi işini yapmak mantıklı olabilir ama kısa vadede öyle yüksek kazançlar getirmez hatta dediğim gibi zararda edebilirsiniz.

Bu açıdan baktigimiz da sizce bu insanlar risk alıp kendi işini kurabilir mi ?

Alıntıları Göster

yıllarca işsiz gezmektense risk alıp kendi işini kurması daha mantıklı değil mi? bu forumda görüyorum 1 yıldır işsizim deyip dert yananları . işsiz gezip evde boş yatmaktansa ufakta olsa gelir getirici işler yapsa fena mı olur.

sermaye olmadan iş yapılamaz diyorsun ama bak yukarıdaki tavadan saatin yapım maliyeti 10tl. buna benzer yüzlerce şey yapıp satsa işte sana çok az sermayeli iş fırsatı.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.