Şimdi Ara

Tavada Waffle Tarifi - SS li (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
33
Favori
13.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edit:Mutfakta failimdir.Anneme gösterdim yapsın diye,bildiğin krep bu sadece 2-3 farklı malzeme var dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkoff_007 -- 23 Haziran 2013; 11:27:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum finaller bitsin hemen deneyeceğim ama içeriği sanki biraz zenginleştirmek gerekiyor sadece çikolata ve muzla olmaz hele ben muzu sevmem zaten başka neler ilave edebiliriz? yediğim bir yerde içine garip birşey dökmüşlerdi böyle reçel gibi ama reçel değil tabi ki şekerli birşeydi vişneli :D şimdi çikolata koysak ince dilimli çilek atsak içine başka neler koyabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

dostum finaller bitsin hemen deneyeceğim ama içeriği sanki biraz zenginleştirmek gerekiyor sadece çikolata ve muzla olmaz hele ben muzu sevmem zaten başka neler ilave edebiliriz? yediğim bir yerde içine garip birşey dökmüşlerdi böyle reçel gibi ama reçel değil tabi ki şekerli birşeydi vişneli :D şimdi çikolata koysak ince dilimli çilek atsak içine başka neler koyabiliriz

ben normalde çilek-muz-kivi falan koyarım. ama bu liste çok uzar, bonibon koyan, reçel süren...

quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Saolasın
    Edit:Mutfakta failimdir.Anneme gösterdim yapsın diye,bildiğin krep bu sadece 2-3 farklı malzeme var dedi

waffle ile krep arasında 4 fark var, kabartma tozu, vanilya, şeker, limon. bunun dışında; pişirilmeden önce bekletilmesi ve pişirilirken kabarması da var. fark budur.

• Buralar Değerlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyan Cat

buna uğraşacağıma gider bim'den holland caramel waffle alırım

Çok güzel oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer semiz otlu börek gibi iddalıysan mutlaka yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

eğer semiz otlu börek gibi iddalıysan mutlaka yapacağım

otlu börek konusunda çok iddialıyım (http://forum.donanimhaber.com/m_64762041/tm.htm )

bu ise benim çok hoşuma gidiyo ama başkası yapınca nasıl olur bilmem.

waffle da özellikle antep fıstığı falan çok önemli, kuskuru çikolata sürersen çok iyi olmuyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 23 Haziran 2013; 12:32:25 >
  • Bi ara deneriz

• bi ara yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

eğer semiz otlu börek gibi iddalıysan mutlaka yapacağım

otlu börek konusunda çok iddialıyım (http://forum.donanimhaber.com/m_64762041/tm.htm )

bu ise benim çok hoşuma gidiyo ama başkası yapınca nasıl olur bilmem.

waffle da özellikle antep fıstığı falan çok önemli, kuskuru çikolata sürersen çok iyi olmuyo.

biliyorum böreği ben de yaptım çünkü hatta yorumda yazmıştım İnşallah eve gidince bunu da yapacağım

• Teşekkürler ellerine sağlık hocam...
  • usta yakışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: battle35

Taze waffle demin yaptım aga , Malzeme bittiği için süsleyemedim böylede tadı çok güzel

Tavada Waffle Tarifi - SS li

Bizdekiyle aynı makine sanırım '' MELISSA exclusive ''

Fakat biraz daha pişirmelisiniz hocam sütlü kahve renginde olmalı

yok hocam benimki elta ben kızarık sevmiyorum o yüzden bu ayar benim favorim

• 1 limon suyu derken, bir şişe limon suyumu yoksa 1 adet limonun suyunu mu sıkacağız?
    boş vaktimde deneyeceğim teşekkürler.
  • Deneyeceğim bir ara kısmet olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

1 limon suyu derken, bir şişe limon suyumu yoksa 1 adet limonun suyunu mu sıkacağız?
    boş vaktimde deneyeceğim teşekkürler.

1 adet limon
  • Akıtmaya yabancı ad verip yeme bizi

• krebin adı ne zaman waffle oldu yahu ?
  • Kesinlikle hem semizotlu yemeği hem de bunu deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 23 Haziran 2013; 14:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lgndkgn

haha bu kadar zahmete ne gerek bar bizde waffle makinesi var ;) daha türkiyede waffle falan yokken dışarıdan getirmiştik valla on numara oluyor ne kaçırdığınızın farkında değilsiniz ;)

1 Ocak 1996
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.