Şimdi Ara

Taunus fastback - Yardım ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
5
Favori
23.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende ki balta burunu sattım . Şuan taunus fastback arıyorum ama Türkiye de sadece satılık 1 tane var onunda fiyatı 18.000 civarı . Bu aracı nereden bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum

Temsili video

http://www.youtube.com/watch?v=G_zxJwgv6NM

• Güncel ++++
  • Bu tür araçlar kupon aracıdır nasıl bulacağın hiç belli olmaz,sokağın bir köşesine terk edilmiş sahibi tarafından kullanılmayan bir araç bulabilirsen ne ala aksi takdirde fiyatları çok uçuk oluyor.

Umarım dilediğin aracı bulabilirsin arkadaşım,bulunduğun ilde eğer müsait isen bol bol gezmeni tavsiye edebilirim.

Bende Granada Fastback arıyorum fakat imkansız gibi birşey.
  • unforgiv3n kullanıcısına yanıt
    73-74 granada ya da consul fastbacklere ben de hastayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Granada versiyonun tek kapı coupesi İstanbul Çapa'da vardı bi tane arabanın bakıma ihtiyacı var terk edilmiş gibi duruyordur bundan 2 sene öncesine kadar. Hala orada mı bilmiyorum ama ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayalimdeki eski klasik araba, ford taunus ve ford granada fastback.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Bu tür araçlar kupon aracıdır nasıl bulacağın hiç belli olmaz,sokağın bir köşesine terk edilmiş sahibi tarafından kullanılmayan bir araç bulabilirsen ne ala aksi takdirde fiyatları çok uçuk oluyor.

Umarım dilediğin aracı bulabilirsin arkadaşım,bulunduğun ilde eğer müsait isen bol bol gezmeni tavsiye edebilirim.

Vallahi suan taunusu sattigima pisman oldum .İzmir de 1 tane buldum oda satmiyormus aydin tarafinda var baya ucuk fiyat cekiyor.

Dediginiz gibi birqz sans isi sanirim .Umarim sizde istediginiz araci bulursunuz izmir tarafinda gorur veya duyarsaniz lutfen haber verin :)
    Diger yorum yapan arkadaslarada tesekkurler mobildeyim tek tek cevapliyamiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel ++++
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Bu tür araçlar kupon aracıdır nasıl bulacağın hiç belli olmaz,sokağın bir köşesine terk edilmiş sahibi tarafından kullanılmayan bir araç bulabilirsen ne ala aksi takdirde fiyatları çok uçuk oluyor.

Vallahi suan taunusu sattigima pisman oldum .İzmir de 1 tane buldum oda satmiyormus aydin tarafinda var baya ucuk fiyat cekiyor.

Dediginiz gibi birqz sans isi sanirim .Umarim sizde istediginiz araci bulursunuz izmir tarafinda gorur veya duyarsaniz lutfen haber verin :)
    Diger yorum yapan arkadaslarada tesekkurler mobildeyim tek tek cevapliyamiyorum .

Bencede satmasaydınız iyiymiş.

Biraz masraf ile güzel bir hal alırdı arabanız az çok hatırlıyorum beyazdı herhalde sizin araç konusundan görmüştüm.

Bilmiyorum ne derece mantıklı olur fakat 82-85 arası alman üretim Taunus'ta düşünebilirsiniz.

Otosan düşünürseniz seçenek çok

Taunus forumunda şu aracın yapım aşamasını görmüştüm şuan satılık bir konuşmak lazım aslında motoru için alınır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-canavar-yollarda-v6-2300-148692364/detay

• unforgiv3n kullanıcısına yanıt
    Araç en son baya masraf çıkardı coupe düşündüğüm için pek masraf edesimde gelmedi .

Şuan sadece taunus fastback veya capri düşünüyorum .

Acaba oto mezarlığında bulup birde çekme belgeli bulsam ortaya güzel bir şey çıkartabilir miyim onuda düşünmüyor değilim ama bütçeyi aşar korkusuda var
  • ankara klasik hurdacılarından alıp toplatabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

ankara klasik hurdacılarından alıp toplatabilirsiniz

Hurdadan bulunur da trafiğe çıkartmak için birde çekme belgeli bulmam lazım
  • TroubleTrouble kullanıcısına yanıt
    klasik arabayı bulduktan sonra küçük ilçelerdeki bir kısım katakullilerle yeni plaka ve ruhsat çıkartabilirsiniz
  • Ben 4-5 yaşındayken bir tanesinin sahibiydik. Hala en sevdiğim arabamızdır.
  • Bende şu 17M lerden istiyorum. Parça sıkıntısı var mı bu araçların?
  • 17m leride çok seviyorum sadece kaportada sıkıntı yaşayabilirsin ama yinede dökme ile yapılıyor . Bu araçların keyfi hiç bir araçta yok açıkçası pişman olmassınız
  • Son çare olarak öyle yapıcaz artık
  • fastback kasaları öyle bir kenara terk edilmiş olarak bulmanız çok zor.. ayrıca bulsanız bile aksesuar bakımından sıkıntı çekebilirsiniz. çok çürük araçlardan uzak durun tavsiyesi verebilirim. bende fastback kasanın peşinde çok koştum ama kısmet tek kapıya nasip oldu.. 72 taunus um var hafta sonu aracı olarak hala keyifle biniyorum. sormak istediğiniz soru olursa da cevaplarım.
     Taunus fastback - Yardım ..
     Taunus fastback - Yardım .. Taunus fastback - Yardım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacak -- 24 Ocak 2014; 23:03:38 >

• sertacak kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın yazınızı gördüm ama malesef işten fırsat anca şimdi bulabildim.

Açıkçası artık fastback kasadan tamamen ümidimi kestim diyebilirim . Bakmadığım yer kalmadı yok bulunmuyor .

Bende artık sizin kasadan tek kapı bakıyorum . Bende 4 kapılısı vardı sattığıma pişman oldum .

Bu arada aracınızı çok beğendim gerçekten çok iyi duruyor , allah kaza bela vermesin inş .

Hocam birde bu tek kapı balta burunların fiyat aralığı nedir ?
  • Araç müthişmiş yahu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.