Şimdi Ara

TAÜ-Marmara-İYTE Ceng vs Boğaziçi İşletme-Ekonomi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önünün açıklığı, mezun maaş beklentisi, okuma rahatlığı,kazanma zorluğu gibi konularda hangisi daha iyidir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Boğaziçi YBS: Ben neredeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt
    Ybs pek ilgimi çekmiyor maalesef hocam

• tıp yok mu tıp onun da maaşı baya iyi 

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    6 yıl okuyabileceğimi sanmıyorum hocam

• Benim fikrim sayısal - eşit ağırlık karşılaştırmasının sağlıklı olmadığı yönünde ...

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    Sayısal -ea kıyasından ziyade ilgimi çeken bölümler bunlar hocam, yapabileceğimi tahmin ettiğim sıralamalara da bu okullar geliyor o açıdan sordum

• todrsv kullanıcısına yanıt

hocam göz açıp kapatıncaya kadar bitiyor, ben daha dün fakülteye yeni başlıyordum ve zamanın nasıl çabuk geçtiğini anlayamadım

ve çok iyi arkadaşlıklar kuruyorsun ve bu arkadaşlıkları başka hiçbir yerde kuramazsın ne mezun olduğunda ne de lisede çünkü herkes aynı amaç için toplanmış ve ilerde yan yana çalışacağın meslektaşlarının olduğu bir yer düşünün oradaki arkadaşlıkların çok özel olduğunu düşünüyorum

ama yine son karar sende hocam 

yoksa meslek hayatında nerede olursan ol iyi maaşlar alırsın ama bu özel dostlukları her yerde kuramazsın

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam.

"ve çok iyi arkadaşlıklar kuruyorsun ve bu arkadaşlıkları başka hiçbir yerde kuramazsın ne mezun olduğunda ne de lisede çünkü herkes aynı amaç için toplanmış ve ilerde yan yana çalışacağın meslektaşlarının olduğu bir yer düşünün oradaki arkadaşlıkların çok özel olduğunu düşünüyorum"

Böyle bir paragraf yazmışsın. Bu paragraf Trakya ve Karadeniz Teknik Tıp fakülteleri için de geçerli mi yoksa taban sıralama olarak Akdeniz Tıbba kadar olan Devlet tıplar ve kaliteli vakıf tıplar için mi geçerlidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalciadam335 -- 19 Mart 2023; 23:51:59 >
  • todrsv kullanıcısına yanıt

İYTE CENG'in saydığın üçlü arasında daha önde yer aldığını düşünüyorum.

• İyte onun ardındanda Taü bilgisar çok iyi. Başka bir posta da yazdım ben sayısaldan tm geçtim sene başı. Pişman oludm biraz. İşletme econ gibi bölümlerin önü açık ama insan geçmeden ayrınıtlı düşünmüyor. Bende top class okullar için geçtim netlerimde fena değil. Ama bu bölümlerden mezun olunca öyle ceo olayım yok şirketim olsun zart zurt bunlar bu devirde çok ütopik kaçıyor bunun farkına sonradan ciddi düşününce vardım. İnsan zorunlu kalmadan gerçeği göremiyor. Bir özel şirkete girip beyaz yaka olarak hayatınızı satmak zorundasınız genellikle. Şu anki aklım olsa sayısaldan tm ye geçmem. Anlık gazlarla vs geçtim. Pişmanım. Artık sınava giricez ordan bakıcaz yolumuza hayırlısı. - haftadır bu olaylardan dolayı ders çalışamıyorum hatta buradaki bu eski hesabıma bu yüzden geri girdim. İyi düşünün onun uyarısını yapayım sadece. Bilgisayar gibi hala çok popüler ve başlangıç maaşı-çalışma koşulları iyi olan bir meslek varken diğer tarafta powerpoint bilen biri olarak mezun olmak kötü geliyor.

• Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt

her tıp için geçerli hocam

• yani soru mu bu

• Up

• Boğaziçi econ

• taü ceng 1, boun man&econ 2. sırada diğerleri çöp

• Soldaki üniler kim

• Ceng'le dandirik ea bölümlerini kıyaslamazsın.

• boun econ

• boun econ

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.