Şimdi Ara

Tatsen Gold Çay 1 Kg 18.90 TL (Ücretsiz Kargo) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
10
Favori
6.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fındık ezmesiyle birlikte ücretiz kargo yaparlarsa alacağım Endom, sitenin destek kısmına durumu belirttim yönetime danışıp bilgi vereceğim dedi.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    kim bu ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum
  • Bir ordulu olarak tatsen çayı tavsiye ederim Karadeniz bölgesinde bu çay çok meşhurdur tadı içimi rengi harikadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik cay bide 18 lira

• muratoloji64 kullanıcısına yanıt
    Sen kalitelisini iç Haji Cav Cav....
  • Çayı seven biri oralarak 1 paket sipariş verdim. Deneyelim bakalim, seversek alınırız

• Sipariş verip kargosu gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub0

Sipariş verip kargosu gelen var mı?

Hocam kargoya verildi yazıyor.. Takip no yok yanlız.. Mesaj attım dönen olmadı.

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    Üyelikle mi aldınız. Ben üyeliksiz giriş yaptığım için takip edemiyorum. Bir de hangi şehirdesiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub0

Üyelikle mi aldınız. Ben üyeliksiz giriş yaptığım için takip edemiyorum. Bir de hangi şehirdesiniz?

Üye olup aldım.

• Kargosu gelip deneyenler çayı değerlendirirse seviniriz.
  • Ayin 9 unda verdigim siparis geldi. Cayi direkt kargo posetine koymuslar sanki ustunden agirlik gecmis gibiydi. Kucuk bi kutuda gondermelerini beklerdim.

Cayi heme aksam yemekten sonra her zamanki gibi demledik. Hanimla ikimiz 3 tatli cay kasigi koyup demleyip iciyoruz. Cay suyunu koyden kanak suyundan demliyoruz. Her zamanki gibi demledik ama dem az cikti. Agiza alinca farkli ama benim hosuma gitmeyen bir aroma tadi geldi.

Biz evde uzun suredir adese marketlerde satilan tirebolu42 cayini kullaniyoruz. Daha once de ofcaysan kullaniyorduk. Kisacasi evdeki tirebolu 42 ile yada ofcaysanla hic alakasi yok benim icin bu cayin.

Cay gurmesi degilim ama az cok cayin tadindan anlarim. Bu marka cay benim hosuma gitmedi. Bimdeki berke cayin aromasi tadi geldi bana.Diger kullandigim caya devam edeyim en guzeli.

Yine kargosu gelipte tadanlar yazarsa guzel olur.

• Benim kargo yanlış adrese gitmiş.. Yarın getirecekler bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Ayin 9 unda verdigim siparis geldi. Cayi direkt kargo posetine koymuslar sanki ustunden agirlik gecmis gibiydi. Kucuk bi kutuda gondermelerini beklerdim.

Cayi heme aksam yemekten sonra her zamanki gibi demledik. Hanimla ikimiz 3 tatli cay kasigi koyup demleyip iciyoruz. Cay suyunu koyden kanak suyundan demliyoruz. Her zamanki gibi demledik ama dem az cikti. Agiza alinca farkli ama benim hosuma gitmeyen bir aroma tadi geldi.

Biz evde uzun suredir adese marketlerde satilan tirebolu42 cayini kullaniyoruz. Daha once de ofcaysan kullaniyorduk. Kisacasi evdeki tirebolu 42 ile yada ofcaysanla hic alakasi yok benim icin bu cayin.

Cay gurmesi degilim ama az cok cayin tadindan anlarim. Bu marka cay benim hosuma gitmedi. Bimdeki berke cayin aromasi tadi geldi bana.Diger kullandigim caya devam edeyim en guzeli.

Yine kargosu gelipte tadanlar yazarsa guzel olur.

satın aldım izmire ertesi gün teslim ettiler.pakette sorun yoktu kargo poşetiyle yollamışlar sıkıntı değil.aslında arkadaşla aynı görüşteyim çaykur yada lipton kullanıyoruz demleme sırasında bu çaydan onlar gibi koku gelmedi.demi rengi bana da az geldi.ha içilir mi içilir ucuz mu verdiğim paraya değer mi? hizmet+kargoyu düşününce değer.fena değil aldıkları para helal olsun ama bundan sonra bunu içeyim müptelası olanası mı değil.

• Mail geldi bana Tatsen Çay + Gürsoy Fındık Ezmesi 400 gr ikisi birlikte alınınca kargo bedava

http://www.kalafatlarsanalmarket.com.tr/TATSEN-GOLD-CAY-1-KG-GURSOY-FINDIK-KREMASI-400-GR,PR-42660.html
  • Benim çay da geldi bugün denedim ama bir çay tiryakisi olarak eşimde bende beğenmedik

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Şu tirebolu 42 çayına baktım da hocam, çaykurun tirebolu 42 çayını mı alıyon

2-3 değişik marka tirebolu42 çayı var

Hangisi gerçeği

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben caykurun mavi kutulusunu kullanmadim ama kullananlar memnun. Ben sadece 1 kg lik tirebolu42 markasi aliyorum gayette memnundum taki izmirdeki toptanci kapanana kadar.

• Arkadaşlar çay bugün geldi sonunda. Fakat beklediğimden kötü çıktı. Tavsiye etmem. Sası bi tadı var. Eşimde bende beğenmedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pingu81 -- 13 Mayıs 2017; 21:35:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.