Şimdi Ara

TATİL YERİ İÇİN YARDIMMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi hafta içinde tatile gitmeyi planlıorum antalya weya bodrum olucak günlük max 90 ytl lik herşey dahil bişey bakıorum yani tatil köyü gibi bi yer olmasını istiorm ki extradan para harcama derdi çıkmasın.....
    internetten nerelerden bakabilrm acaba yada önerdiğiniz yerler war mı acaba ? pm deen weya msnden ulaşabilrsinz msn : aspirinim@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 11 Ağustos 2006; 12:38:21 >

• valla bizde gitmeyi düşünüyoruz, önceden gitmiş olduğumuz Club Acapulco Hotel - Kıbrıs 'a gidicez inşallah denizi çok güzeldi normal 91 ytl, turla beraber 72 ytl ama yarım pansiyon

http://www.maksimum.com/tatil/otel/74/376.php burada bilgiler var güzel bir yer gerçekten

bu arada www.anitur.com da birsürü tatil sitesi var , buradan otellere bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade77 -- 11 Ağustos 2006; 13:44:22 >

• www.gezisitesi.com
    www.maksimum.com
    www.etstur.com
    www.bufiyat.com

bu sitelere göz gezdir ama mugla ilini tercih et antalyayı ben sevmem hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19 -- 11 Ağustos 2006; 13:43:32 >
  • Avşa Adası BAĞDAT Pansiyon Güzel...
  • Bence antalyaya gitme sımdı orası cok sıcaktır Temmuzda gıtmıstık ozaman bıle pısmıstrık. Agustosta kımbılır nasıldır. Bodrum daha iidir.
  • wow antalya/serik topkapı palacetam istediin gibi
    2001de ordaydım.o zaman günlüü 100$dı ama şimdi 100 ytl sanırım
  • Abi bence Antalyaya gitme.. yani akdenize gitme... hem çok sıcak hemde antalya gece hayatı için uygun... sen ekstra masraf istemiyorum diyosun.. Bence Bodrum da uygun değil.. aşırı pahalı...
    Zaten sen herşey dahil sistemde kalacağın için Bodrum gibi biyer gereksiz olur... bence egede daha güzel yerler var.. örneğin; Ayvalık... buralardaki herşey dahil sistemli oteller hem daha uygundur hem de doğal güzellikleri vardır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.