Şimdi Ara

Tatil Sonrası İşe Dönüş sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayramda 3 gün yazlık bir tatil beldesine gittim, uzun süredir İstanbul'dan uzaklaşamamıştım,
    Bir sürü arkadaşım clube oraya buraya çağırdı, zaten istanbulda sürekli oraya buraya gittiğimden huzurlu geçirmek istedim,
    3 gün boyunca denize gittim, eve geçtim çıktım dolaştım, güneşlendim ve şunu gördüm.
    Resmen bir fanusa sıkıştırılmışız ve belirli bir süreliğine okyanusa bırakılıp daha sonra tekrar o fanusa geri dönüyoruz,
    Millet plajlarda eğlencenin dibine vuruyor, köpük partileri, deniz, eğlence, free takılıyor.
    Şuan geldim mesaiye başladım fakat resmen psikolojim bozuldu, kendimi zindanda gibi hissediyorum , gerçekten Maddiyat çok önemli birşey şu hayatta, görmeyince farketmiyorsun ama gidip görünce insana bi daha koyuyor.
    Hayatımın en güzel gençlik çağında, en eğlenceli döneminde kendimi çalışmaya adamış bi halde, mutsuz bi durumda hissediyorum resmen.
    Dün geldim, arkadaşlar eğlenıyorlardı ortamda iyi sayılırdı bayağı kız falan vardı hatta bikac tanesıyle falan bayağı konustuk ettik ama artık kız olayıda sıkıcı gelıyor, mutluluğu hiçbişeyde bulamıyorum resmen, neşe dolu, sosyal bir insanım ama şuan resmen buradan kaçıp 1 ay doğada orda burda hiç bişey yapmadan zaman geçirmek istiyorum,
    Bi bendemı sorun ne anlamadım kı.

• Kaç yaşındasın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gene senden farklıyım 3 gün tatil yaptım bogulacak gibi oldum o sakinlik dinginlik bana göre değil evde dursam dahada beter çalışmak beni rahatlatıyor çalışmayınca zaman geçmiyor adeta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorun arkadaşlar gibi kızlarla clupta eğlenenemek mi yoksa o tatilden dönüp iş başı yapmak mı? Bana ikisi de gibi geliyor. Kızlarla takılıp mekanlarda eğlenip dönseniz yada dönmeye çalışın bir dahakine kıyas olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Hocam sorun arkadaşlar gibi kızlarla clupta eğlenenemek mi yoksa o tatilden dönüp iş başı yapmak mı? Bana ikisi de gibi geliyor. Kızlarla takılıp mekanlarda eğlenip dönseniz yada dönmeye çalışın bir dahakine kıyas olsun

Eğlenememek değil dostum, istanbulda zaten istediğim yere gidebilecek bir durumum var istanbulda girmediğim club kalmadı ama artık zevk vermiyor nedense,
    Ben iş olayından sıkılıyorum, hapsedilmiş gibi hissediyorum kendimi, tatil benim için harika geçti sorun kızlar değil Birileri dışarıda sahilde plajda eğlenirken oturup masa başında günü öldürmek psikoloji bozuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.