Şimdi Ara

TATA'YI nasıl bilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
20.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok ben o anlamda bişey söylemedim hocam. Araç hakkında birebir bilgim yok, sadece etraftan duyduklarımı söylüyorum.
    Ayrıca bir dipnot. Reno'dan da kalite anlamında birşey beklemiyorum En çok satılan C segmenti aracı olan Megane'lar dökülüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: kal_sau

quote:

Orijinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Ben hiç binmedim, hiç kullanmadım Tata'nın herhangi bir aracına.
    Fakat binip kullananlardan da pek olumlu şeyler duymadım.

Yaa üç kuruşluk arabadan reno kalitesi mi bekliyorsunuz arkadaşlar.Yapmayın etmeyin.Bu arabalar 12 yıldan beri Türkiye'de satılıyor.Madem o kadar dandik gazetelere yada tüketici mahkemelerine çıkmış olması gerekiyordu.

Heyy allahım arabanın zaten sıfır fiyatı 22.000 TL.Bu fiyata vw kalitesi mi beklenir el insaf yaw.

Bu arabayı alıp drift mi yapcaksın ki.

• Bilmesekte olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Valla binek araçları değil ama şu 4x2 ve 4x4 kamyonetleri acayip güzel ve çok ucuz ilerde kesin bir tane alacam. Nissan, Toyota ve Mitsubishi ler ile kıyaslayınca yarı fiyatına. Fiyat Performans araçları resmen

yarı fiyatınında altında satılıyor, geçenlerde bir yakınımız 2000 model 4*2sini 4000tlye aldı, biraz kullanma imkanım oldu, harbi traktör gibi ama 4000tl nedirki, motosiklet parasına çift kabin kamyonet, gidişi falanda fena değildi hani, ikinci araç olarak tercih edilebilir aslında...
  • Yorumlara bak :) "Aman hocam kaç", "sakın alma", "uzak dur yanarsın"...vs şeklinde uzayıp gidiyor. Biri de biraz fikir sahibi olmamızı sağlayacak yorum yapsa gam yemeyeceğim. Forum işte :)
  • 4x4 cipini kullanmıştım resmen odun gibiydi. Taksileri hakkında bilgim yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

4x4 cipini kullanmıştım resmen odun gibiydi. Taksileri hakkında bilgim yok..

odun mu aman kaçın kaçıııııın bilmeyin daha iyi
  • Ben de araştırıyorum ama yorumlara bakılınca hiç kayda değeri yok.7-8 yıl öncesine kadar şahin murat binen milletimizde kalite ne artmış birden yahu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.