Şimdi Ara

TATA'YI nasıl bilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
20.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hint TATA araçları inceliyordum. 2. eli 11-12.

görüntü olarak güzel.
    ancakkullanımı nasıl.

-masraflı araçlar mı. yedek parça sorunu vardır muhtemelen bu nasıl aşılıyor
    -servis yaygın mı.

görüşlerinizi bekliyorum

TATA İNDİGA MODELİ VARMIŞ MESELA

• Hocam aman diyeyim sakın. Bütçeniz ne kadar. Çok daha iyi alternatifler vardır.
  • Tata öyle ilginç bir araba ki, kağıt üzerinde özelliklerine baktığınızda dört dörtlük, eksiği yok fazlası var, gözlük saklama kabına kadar her şeyi yapmışlar, ama ilk hayal kırıklığı kapı koluna elinizi attığınızda başlıyor, binip kapıyı kapatınca doruğa çıkıyor, bir test sürüşü yapın ben ne desem boş...
  • çakma reno desem birşeyler canlanır kafanda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarSaw

çakma reno desem birşeyler canlanır kafanda.

iltifat etmiş olursun, kurban olsun renoya...
  • Bir arkadaşımda Tata'nın pick-up'larından var.Araç 2005 model fakat,motorunu zor çalıştırıyor..

Buradan çıkart birşeyler.
  • -iyi biliriz...
    nasıl bilirsiniz?
    - iyi biliriz...

GÖMÜN GİTSİN o zaman :D

http://forum.donanimhaber.com/m_25662888/mpage_1/key_tata//tm.htm#25775708
  • quote:

Orjinalden alıntı: potlika

-iyi biliriz...
    nasıl bilirsiniz?
    - iyi biliriz...

GÖMÜN GİTSİN o zaman :D

http://forum.donanimhaber.com/m_25662888/mpage_1/key_tata//tm.htm#25775708

cok super cevap olmus aman yaklasma yanarsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

Hocam aman diyeyim sakın. Bütçeniz ne kadar. Çok daha iyi alternatifler vardır.

Hocam hiç tata kullandınız mı?
  • Ben hiç binmedim, hiç kullanmadım Tata'nın herhangi bir aracına.
    Fakat binip kullananlardan da pek olumlu şeyler duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Ben hiç binmedim, hiç kullanmadım Tata'nın herhangi bir aracına.

Yaa üç kuruşluk arabadan reno kalitesi mi bekliyorsunuz arkadaşlar.Yapmayın etmeyin.Bu arabalar 12 yıldan beri Türkiye'de satılıyor.Madem o kadar dandik gazetelere yada tüketici mahkemelerine çıkmış olması gerekiyordu.

Heyy allahım arabanın zaten sıfır fiyatı 22.000 TL.Bu fiyata vw kalitesi mi beklenir el insaf yaw.

Bu arabayı alıp drift mi yapcaksın ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kal_sau -- 29 Ekim 2009; 12:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kal_sau

quote:

Yaa üç kuruşluk arabadan reno kalitesi mi bekliyorsunuz arkadaşlar.Yapmayın etmeyin.Bu arabalar 12 yıldan beri Türkiye'de satılıyor.Madem o kadar dandik gazetelere yada tüketici mahkemelerine çıkmış olması gerekiyordu.

Heyy allahım arabanın zaten sıfır fiyatı 22.000 TL.Bu fiyata vw kalitesi mi beklenir el insaf yaw.

TATA fiyatındaki araçlardan da kötü.Bir Lada veya bir Dacia ile kıyaslanmaz.

22.000 liraya gider paşa paşa kıral gibi getz alırım kıyaslanmaz bile tata ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mriya

quote:

quote:

Biz Türk milleti olarak elin ürettiklerine b.k atmaya çok meraklıyızdır ama gel gör ki üret desen Tata nın yaptığının 10'da birini yapamaz bu millet.Yapsak bile almaz bu millet.Tıpkı DEVRİM arabalarında olduğu gibi.

Şimdi sen 22.000 TL turbo dizel motorlu bir otomobil imal edebilirmisin kardeş.Senden en düşük maaliyetle bir araba yapmanı istesek yapabilirmisin.Hiç sanmıyorum.O yüzden milletin arabalarına b.k atmayı düşünmeden önce bir güzel düşün.Acaba ben bu arabayı yapabilirmiyim diye.

Bu araba zaten kıyaslanamayacak derece ucuz.Adamların iddası zaten konfor değil ki.Bu araba mümkün olduğu kadar ekonomik.Adamların iddası bu.Sen şimdi bu arabayı gidip Getz ile kıyaslıyorsun.Heyy allahım el insaf yaw.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Biz Türk milleti olarak elin ürettiklerine b.k atmaya çok meraklıyızdır ama gel gör ki üret desen Tata nın yaptığının 10'da birini yapamaz bu millet.Yapsak bile almaz bu millet.Tıpkı DEVRİM arabalarında olduğu gibi.

Şimdi sen 22.000 TL turbo dizel motorlu bir otomobil imal edebilirmisin kardeş.Senden en düşük maaliyetle bir araba yapmanı istesek yapabilirmisin.Hiç sanmıyorum.O yüzden milletin arabalarına b.k atmayı düşünmeden önce bir güzel düşün.Acaba ben bu arabayı yapabilirmiyim diye.

Bu araba zaten kıyaslanamayacak derece ucuz.Adamların iddası zaten konfor değil ki.Bu araba mümkün olduğu kadar ekonomik.Adamların iddası bu.Sen şimdi bu arabayı gidip Getz ile kıyaslıyorsun.Heyy allahım el insaf yaw.

bu nasıl mantık ya?

hyundai de bizim değil, tata da bizim değil. allahtan tata bizim değil. yorumlara bakılırsa araç arabadan çok her şeye benziyor. neden bu aracı bu kadar savunuyorsunuz onu anlamıyorum. zaten sizi hatırlıyorum bu aracı almak için takla atıyordunuz. bir tane bile iyi yorum yokken, kendi açtığınız "tata alsam mı?" konusunda tata'yı savunuyordunuz. hatta o kadar abartmıştınız ki arabanın şikayetlerini temize çıkarmak için vw'nin şikayetlerini de koymuştunuz, bakın bunlar da sorunlu o zaman demiştiniz. siz kötü kaliteye eyvallah diyecekseniz tamam ama türkiye araç yapsa bundan iyisini yapar. türkiye zaten araç yapmadan sırf vergisinden parayı vuruyor vatandaşından... getz'le büyük bir fiyat farkı yokken tata almakta ısrarcıysanız tamam...
  • Valla binek araçları değil ama şu 4x2 ve 4x4 kamyonetleri acayip güzel ve çok ucuz ilerde kesin bir tane alacam. Nissan, Toyota ve Mitsubishi ler ile kıyaslayınca yarı fiyatına. Fiyat Performans araçları resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: brky

quote:

quote:

quote:

quote:

bu nasıl mantık ya?

hyundai de bizim değil, tata da bizim değil. allahtan tata bizim değil. yorumlara bakılırsa araç arabadan çok her şeye benziyor. neden bu aracı bu kadar savunuyorsunuz onu anlamıyorum. zaten sizi hatırlıyorum bu aracı almak için takla atıyordunuz. bir tane bile iyi yorum yokken, kendi açtığınız "tata alsam mı?" konusunda tata'yı savunuyordunuz. hatta o kadar abartmıştınız ki arabanın şikayetlerini temize çıkarmak için vw'nin şikayetlerini de koymuştunuz, bakın bunlar da sorunlu o zaman demiştiniz. siz kötü kaliteye eyvallah diyecekseniz tamam ama türkiye araç yapsa bundan iyisini yapar. türkiye zaten araç yapmadan sırf vergisinden parayı vuruyor vatandaşından... getz'le büyük bir fiyat farkı yokken tata almakta ısrarcıysanız tamam...

Mantığımın neresi mantıksız geldi açıklarmısınız.Tata gayet makul değerde araba yapıyor bu mu sorun oldu şimdi.Kalitesiz olduğu doğru ama o fiyata anca bu kadar kalite olur zaten bende onu demek istiyorum.Elbette vw kıyaslarım , vw kaliteli tamam ama bakın oda arıza çıkartıyor.Sonuçta bu arabaların hepsi kul yapısı illaki sorun çıkartacak.

Ama binmeden etmeden hatta kullanmadan Tata dandik arabadır ne de olsa hintli o yüzden kalitesizdir lafına kızıyorum ben.

Türkiye araç yapsa bahse girerim herkes vw alır.
  • hayatımda bidiğim traktörden sonra en rahatsız araçtı(pickup olanı)
  • İyi Bilirdik...Hakkınız Helal Ediyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrcgN®

İyi Bilirdik...Hakkınız Helal Ediyormusunuz?

Parası anca bu arabalara yetenler ne yapsın peki.Sizin bu yazdıklarınızla bu arabaları binen insanlar rencide oluyor.

Herkes sizin gibi zengin değil.İllaki bu araba fiyatına 2.el tercih edilecek diye bir kuralda yok.Her insan istediği arabayı almakta hürdür.

Binmezsin olur biter ama dalga geçmek , bu arabaları binen insanların kalbini kırmaktan öteye gitmez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KrcgN®

İyi Bilirdik...Hakkınız Helal Ediyormusunuz?

Parası anca bu arabalara yetenler ne yapsın peki.Sizin bu yazdıklarınızla bu arabaları binen insanlar rencide oluyor.

Herkes sizin gibi zengin değil.İllaki bu araba fiyatına 2.el tercih edilecek diye bir kuralda yok.Her insan istediği arabayı almakta hürdür.

Binmezsin olur biter ama dalga geçmek , bu arabaları binen insanların kalbini kırmaktan öteye gitmez.

Yahu Kardeşim Ne Alakası Var Ben Aracı Kötülemedim ki...Öyle Bir Sormuş ki Mehumu Nasıl Bilirdiniz der Gibi Bende Espiri Yaptım Gayet Saglam Bir Araç Olabilir Veya Kötü Bir Araç Olabilir...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.