Şimdi Ara

tata indica dlx alsam mı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
122.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7 sene sonra gelen cevaplar bi tarihine baksaydiniz keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tata indica kullanıcısıyım vede çoook memnunum.Aracım dizel,klimalı Dlx modeli.vede taş gibi diyebilirim.Almayı düşünen kişilere tavsiye ediyorum.10 numara bir araç bu paraya...
    Markaya para vermek isteyenler,marka takıntısı olanlar hariç..Alın ve görün kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat108

Arkadaşlar tata indica kullanıcısıyım vede çoook memnunum.Aracım dizel,klimalı Dlx modeli.vede taş gibi diyebilirim.Almayı düşünen kişilere tavsiye ediyorum.10 numara bir araç bu paraya...
    Markaya para vermek isteyenler,marka takıntısı olanlar hariç..Alın ve görün kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Murat hocam , millet araci 2007 de almis,2008 de pisman olmus ve 2009 da doverek öldurmusler araci. 2010 da da milletin elinde kalmis. Sen de bunlardan 5 sene sonra gelmis cok guzel araba diyorsun. Biraz gec kalmissin sanki.

Bu gune kadar satilan tata sayisi 1000 kusur ,sikayetvar sitesinde acilan konu sayisi 8000 kusur. Biraz gec kalmissin

• sen hiç tata kullandın mı kardeş??????????
  • birader araba güzel diyosam güzeldir,o kadar.Zoruna gitmesin,benide boşuna germe ...11000 tl.ye tipo,doğan mı???Yoksa 2005 model dizel,klimalı,hava yastıklı,immobilayzırlı,hidrolik direksiyonlu,taş gibi tata indica mı??Aklın yolu bir.
  • Motorlu tasit olarak alinacaksa çok zorlama yaparak kullanmiyorsaniz harika bor araç harika fiyat. Zaten motoru peugeot motoru

• Merhaba arkadaşlar konu eski ama araştırırken hep okuduğum konular arasındaydı 19.03.2015 tarihinde 2007 model tdi dlx aldım. Alırken çok araştırdım ama az yakması, model yüksekliği ve donanımı beni bu aracı almak için zorladı 1 haftadır araca biniyorum pişman değilim 12bin liraya 99bin dizel 2007 model ve donanımlı bir araca sahip oldum. Tabiki 2007 model oluşundan dolayı ww, reno, toyota, honda vb markalarla kıyaslanmaması gereken bir araç ama 12 bin lira verip 90 model donanımsız honda toyota ve ya 96-97 model şahin alacağıma 2007 model donanımlı bir araç almış oldum. En çok korkutan şey 100km hızla yanındaki kişinin sesinin duyulmadığını herkez abartarak anlatmış ama 140 km hızla giderken normal ses tonu ile muhabbet ediyordum, rölantide biraz fazla gürültülü çalışıyor ama yolda giderken o ses pek olmuyor ama doğanla şahinle kıyaslanmayacak bir araç bence. Aynı donanıma sahip olan araçlar en ucuzu 98 model olsa 14-15 bin arası değişiyor ve kaportasına da masraf etmek gerekiyor diye düşünüyorum tabi ki herkezin görüşü farklıdır saygı duymak lazım ama genel itibariyle ben memnunum 12 bin liraya 2007 model 1.4 tdi motor, klima, 4 cam oto, hidrolik direksiyon daha ne olsun. Kullanmayan kişilerden çok olumsuz yorum aldım aracı alırken ama o kişileri aracıma bindirdiğimde aldığım tepkilere şaşırdım bu fiyata böyle bir araç beklemediklerini söylediler.

• Konu eski farkındayım ama yeni başlık açmayı uygun görmedim. Forumda TATA kullanıcısı varsa yorumlarını alabilirmiyim. ilk araba olarak düşünüyorum. Güvenli oluşu yüksek model oluşu ucuz fiyatlı oluşu beni cezbetti açıkcası.
  • Insan bi cesaretleniyor..
    Bir korkuyor...bir cesaretleniyor...bir korkuyor...bu araci almaya

• arkadaşlar çok fazla tata kullanıcıları yok facebook ve instagram üzerinden ilk kez tata sayfası açıldı katılım sağlayalım. tata kullanıcıları ve tata hakkına bilgiler için

instagram sayfası: @tataotomobilkulubu

facebook sayfası: https://www.facebook.com/tataotomobilkulubu

tataotomobilkulubu yazarakda google sayfasından erişebilirsiniz
  • Bende alınır

Sağlamlığı tartışılır ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkaragoz61

arkadaşlar çok fazla tata kullanıcıları yok facebook ve instagram üzerinden ilk kez tata sayfası açıldı katılım sağlayalım. tata kullanıcıları ve tata hakkına bilgiler için

instagram sayfası: @tataotomobilkulubu

facebook sayfası: https://www.facebook.com/tataotomobilkulubu

tataotomobilkulubu yazarakda google sayfasından erişebilirsiniz

Bu ne cesarettir yarabbi...seni tanımak istiyorum, yiğidim beni mutlaka ara...
  • Piyasadaki tatalar zamanında memet ali erbilin çarkıfelekde verdikleri heralde yoksa kim niye sıfır tata alsın
  • Satın aldım, sürüyorum, memnunum. Bir çok kişi ön yargılarından dolayı olumsuz yaklaşmış fakat aslında öyle değil.
    Tata dediğin araba da airbag var

Yol tutuşu çok güzel
    Az yakıyor
    Dizel olmasına rağmen parçaları ucuz
    Teknik servis konusunda da sıkıntı yaşamazsınız.

İndica olan modelini sürüyorum söylenenlerin aksine başta çekinmiş olsam da şuan da hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.

Aracın içi gerçekten çok donanımlı. Dışarıdan ufak tefek bir şey gözükse de gerçekten kullanılmaya değer ve de içi çok geniş

İçindeyken sanki çok geniş arabada otuyormuşsunuz hissi veriyor.
    Yokuşları tırmanıyor.

Zaten tata kendi ülkesinin arazi şartlarına göre yapmış olmalı ki bu denli iyi sonuçlar veriyor

Araçta bazı kişiler ses yalıtımı ile ilgili bir şey demiş. Aksine çok ses yapmıyor, kulak tırmalamıyor eğer ki bakarsanız 2006 modellerine kıyasen şahin gibi tenekeye bineceğinize sağlam arabaya binmiş olursunuz

+ Aracın klimasının olması da cakası.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.