Şimdi Ara

Tata ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
35.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sadece kullananlar görenler yorum yazsın. diğerleri kalabalık yapmasın . Bu tata indica da tip çok hoş ... nasıl araba ucuzda fullu alınırmı sizce

• quote:

Orjinalden alıntı: vkgz

Arkadaşlar sadece kullananlar görenler yorum yazsın. diğerleri kalabalık yapmasın . Bu tata indica da tip çok hoş ... nasıl araba ucuzda fullu alınırmı sizce

ilk çıktığında deneme sürüşü yapmıştım. iç mekan çok küçük. ucuz olması adına biraz malzemeden çalınmış. bozuk zeminde arabanın heryerinden tıkırtılar geliyor. ama bu paraya alınabilicek güzel bir araba. bu arada Rover in CİTYROVER modelinin ikizidir kendisi.
  • BAK BEN VANDA TATANIN SATIŞ VE SERVİS YETKİLİSİ SANA BİLGİ İSTERSEN YAZILI OLARAK İSTERSEN VERECEĞİM TELEFON NUMARASINI ARARSAN İSTEDİĞİN BİLGİYİ ALIRSIN VERİRİM
    GÖKHANLAR OTOMOTİV TATA
    TLF : 0432 2171111 -- 04322173300

Tata ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhanlar oto tata -- 10 Aralık 2007; 17:32:24 >
  • SAFARİLER HAKKINDA BİRAZ BİLGİ VE RESİM PAYLAŞIMI ALABİLİRMİYİZ.EN SON İST .AVCILARDA 44.000 YTL'YE SATIYORLARDI.ASLINA BAKARSAN

FENA DURMUYOR AMA MARKASINA DAHA VATANDAŞIMIZ GÜVENMİYOR.REKLAM EKSİĞİ VE TANITIMI EKSİK BİR FİRMA.

HİNDİSTANIN EN BÜYÜK ARABA ÜRETİCİSİ ,AMA TÜRKİYEDE YANLIŞ BİR FİRMA İLE ANLAŞTI GİBİ.GAZETE HARİCİNDE İNSANLARIN AKLINDA

KALACAK FARKLI ŞEYLER YAPMALIKİ İNSANLARIN BELLEĞİNE YERLEŞSİN.YANLIZ UCUZA SATMAKLA OLMUYOR,BİRAZ PARA HARCAYARAK REKLAM

YAPMASI LAZIM.KUSURA BAKMAYIN OTORİTE DEĞİLİM AMA FİKRİMİ BEYAN ETMEK İSTEDİM.
  • 2 yıldır tata indigo kullanıyorum memnunun ancak yetkili servise defalarca gitmeme rağmen yaklaşık bir hafta araca binmediğim zaman akü bitiyor serviste araçta kaçak olup olmadığı kontrol edildi kaçak olmadığı söylendi şarj dinamosu değiştirildi akü kontrol edildi akü sağlam çıktı hala sebep belli değil bunun dışında yakıt ekonomik kullanışlı bir oto
  • Tata Hintlilerin bile kalitesinden memnun olmadığı bir araçtır. Autoshow böyle yazdı, ben uydurmadım.
  • tata ile kaza yapıldığında allah korusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: trojana

Tata Hintlilerin bile kalitesinden memnun olmadığı bir araçtır. Autoshow böyle yazdı, ben uydurmadım.

Tam tersi.Hint sitelerine girerseniz ne kadar
    memnun olduklarını görebilirsiniz.
    Örneğinwww.mouthshut.com gibi.
    Yalnız yorumlar ingilizcedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=323

bilgi vermesi amacıyla.

Bu teste göre gayet alınabilir bir araç. Yakıtı çok iyi. fiyata rağmen donanımı da iyi. Fakat araba biraz eskidikten sonra saglamlıgını koruyacak mı o sorun
  • Samimi olarak Tata İndica hakkında bilgi sahibi
    olmak isteyenlere aşağıdaki lini okumalarını
    öneririm.
    http://www.team-bhp.com/forum/long-term-ownership-reviews/3896-indica-v2-dls-37000kms-report-88000kms-update.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserel -- 6 Ocak 2008; 18:29:31 >
  • sahibinden.com u taradım. 2005 dizel tatalar 12.500 YTL ortalama. ben dusunuyorum almayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

tata ile kaza yapıldığında allah korusun

katılıyorum amcamdada war cok yawas degıl az yakıyor ama ıcı dıs her tarafı dokuluyo
    parcalar elınde kalıyo orası burası gıcırdıyo......................vs............
  • güzel tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

SAFARİLER HAKKINDA BİRAZ BİLGİ VE RESİM PAYLAŞIMI ALABİLİRMİYİZ.EN SON İST .AVCILARDA 44.000 YTL'YE SATIYORLARDI.ASLINA BAKARSAN

FENA DURMUYOR AMA MARKASINA DAHA VATANDAŞIMIZ GÜVENMİYOR.REKLAM EKSİĞİ VE TANITIMI EKSİK BİR FİRMA.

HİNDİSTANIN EN BÜYÜK ARABA ÜRETİCİSİ ,AMA TÜRKİYEDE YANLIŞ BİR FİRMA İLE ANLAŞTI GİBİ.GAZETE HARİCİNDE İNSANLARIN AKLINDA

KALACAK FARKLI ŞEYLER YAPMALIKİ İNSANLARIN BELLEĞİNE YERLEŞSİN.YANLIZ UCUZA SATMAKLA OLMUYOR,BİRAZ PARA HARCAYARAK REKLAM

YAPMASI LAZIM.KUSURA BAKMAYIN OTORİTE DEĞİLİM AMA FİKRİMİ BEYAN ETMEK İSTEDİM.

BİLGİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM ..

SAFARİ HAKKINDA

SAFARİ ilk üretime geçildiği zaman 3.0 DİCOR dizel motora sahipti bandrol lerinin yüksek olması sebebiylen moturunu bu yıl 2.2 DİCOR dizel motora

dönüştürdüler.SAFARİ TATAnın 3.SUV modeli ve çok fonksiyonlu olarak TÜRKİYE'ye geliyor .

TEKNİK ÖZELLİKLER
    Motor Dizel Dicor
    Silindir Hacmi 2200 cc
    Çap / Strok 97 x 100 mm
    Maksimum güç 115 hp (3000 devirde)
    Maksimum tork 300/1800-2000 nm / R / min
    Maksimum hız 180 km/s
    Sıkıştırma oranı 17.5 : 1
    Frenler Önde disk, arkada kampana
    Lastik ebadı 235 / 70
    Aks mesafesi 2650 mm
    Uzunluk 4650 mm
    Genişlik 1810 mm
    Yükseklik 1925 mm
    Yerden yükseklik 205 mm
    Ağırlık 2225 mm
    Minimum dönüş çapı 12 m
    Yakıt kapasitesi 65 lt
    Yolcu kapasitesi 6 + 1
    Maksimum tırmanma açısı (4 x 4) %60
    Maksimum tırmanma açısı (4 x 2) %35

GÜVENLİK
    ABS + EBD •
    Sürücü hava yastığı •
    Yolcu hava yastığı •
    Kapı içi koruma barları •
    Immobilizer •
    Alarm •
    Katlanabilir direksiyon mili •
    Kapı aydınlatmaları •
    Şok emici ön ve arka tamponlar •

DONANIM
    Sınırlı kaydırmalı diferansiyel •
    Elektronik 4x4 seçme sistemi •
    Otomatik diferansiyel kilitleme sistemi •
    Ön ve arka sis farları •
    Hidrolik direksiyon •
    Katlanabilir arka koltuklar •
    Ekstra bagaj koltuğu •
    İçeriden açılan yakıt depo kapağı •
    Yana doğru tam açılan arka kapı •
    Ön ev arkada sigara tablası ve çakmak •

KONFOR
    Klima •
    Elektrikli ön ve arka camlar •
    Elektrikli yan aynalar •
    Radyo ve CD Çalar •
    Çelik jantlar •
    Renkli camlar •

bunlara ek olarak türkiyede ayrı bir paket eklendi
    DVD/CD/RADYO KOLTUK BAŞLARINDA İKİ ADET TV DERİ KILIF ÖN GÖĞÜSTE AHŞAP KAPLAMA ARKADA KAMERA BUNA BAĞLI OLARAK KAMERANIN AÇISINI GÖSTEREN DİKİZ AYNASINDAKİ EKRAN

Tata ???

• Bu aracın fiyatı ne olacak acaba?
    Hint forumlarında bu SUV dan
    övgüyle bahsediliyor.Eğer 40 bin
    ytl civarında olursa alınabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aserel

Bu aracın fiyatı ne olacak acaba?
    Hint forumlarında bu SUV dan
    övgüyle bahsediliyor.Eğer 40 bin
    ytl civarında olursa alınabilir.

TATA SAFARİ DİCOR VX MODELİNİ TÜRKİYEDE 45.000 YTL DEN SATIŞA SUNACAK

Tata ???

Tata ???

Tata ???

Tata ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhanlar oto tata -- 4 Şubat 2008; 12:10:03 >

• Kalite,sağlamlık,prestij gibi özellikler ne alemde
  • quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Kalite,sağlamlık,prestij gibi özellikler ne alemde

TATA HİNDİSTANIN DEV ÇELİK DEMİR ÜRETİCİ BU SEBEBLE TÜM MODELLERİMİZDE ÇELİK BARİYERLER VAR AYRICA BİZİM MARİNA DİYE ADLANDIRDIĞIMIZ ARACIN BOŞ AĞIRLIĞI 1TON565KG DİĞER MARKALARLA KIYASLIYALIM

DACİA LOGAN MCV İSE 1TON165KG
    FİAT DOBLO İSE 1TON230KG
    RENAULT MEGANE WAGON 1TON195KG
    CITROEN XSARA PICASSO EXCLUSIVE 1.6 HDI 1TON313KG

BU AĞIRLIKLARA BAKARAK KARARI SİZ VERİN
  • 90km'yi geçme Olurmu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.