Şimdi Ara

TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
4
Favori
48.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ya cok eskiden bende de vardı sonra cok biriktigi için arkadaşıma hediye etmiştim bazıları hala kolkesiyon gibi duruyo

bu arada bu pokemon tasolarını gorunce hafif bir hüzün geldi küçüklügümü hatırladım ne günlerdi be
  • bende 200 den fazla var.biriktirmiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

gençlik işte

biz misket gazoz kapağı sigara kağıdı felan oynardık zamanında

E bizde taso filan oynuyoduk..Şimdi cod4,crysis,online cs

Yemin ederim taso oynamak daha güzeldi..Hiç olmazsa bu bilgisayarın başına oturup moronlaşmıyoduk..

Kesinlikle Fırat Katılıyorum Sana Nerde O Eski Günler...

• bugs bunnyli birsürü tasom hala duruyor

pokemon tasolarınıda çocuklardan toplar toplar 50 tane filan oldumu sokağa fırlatırdım kapış diye millet aç gibi saldırırdı çok keyifli oluodu abi bida at abi bida at diodu çocuklar
  • bende çücükken çok kaptırmıştım kendimi.

arkadışıma misafirliğe gitmiştim.

taso oynuyoduk.
    bütün tasolarını kökmüştüm.

çocuk ağlıyodu annesi bana ver şunun tasolarını dedi verdim 100 tane tasoyu.
  • Bende 200 tane falan vardı.çok deli oynardım.arkadaşlar bize gelirdi oynardık koca gece dışarda oynardık heryerde...bende Ash , Misty falan vardı.bide Brock vardı.kimsede yoktu bunlar ha bilen bilir
  • Amma oynardık ya.Bizim bi arkadaş vardı yokuşun başındaydı yere bi düştü elindeki poşetle beraber.yaklaşık 400 tane taso yokuştan aşağı ben ve 3 kişinin gözü döndü ilk 2-3 sn kıpırdayamadık sonra kıyasıya yarış almaya çalışıo herkez ben 250 tane topladım şansa bala.çocuk geldi verinlan onları döverim hee dedi.

Biz sıkıyosa döv dedik.

4 kişi bunu dövdük. kalanları birbirimize pay ettik.

Özledim o günleri. Ahhh ahhh Akşam eve giriyorum bağıra bağıra 5 ten 100 köktümmmm 5ten yüz köktümmmmm

Annem sanki ben zeka özürlüyümmüş gibi baktı bana.Sona afferim benim oğluma dedi.
    Satardık onları.Mahallede kaldırıma tezgah kurardıkİyi kar etmiştimç

• Bende 226 Filan Vardı ilkokuL Öğretmenim Aldı
  • En son üte üte bir poşet tasom olmuştu.Hepsini 6. kattan yağma yaptım çocuklar sevinsin diye.Birkaç tanede bırakmıştım ama kayıplar şimdi...
  • 2 gün önce 1 poşet taso buldum evde sanırım kardeşimin bende oynardım ama benım değileler içinde beybileyd fılanda var xD küçük yeğenime verdim oda kırmış hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 5 Nisan 2008; 10:53:03 >
  •  TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON)
  • çok tasom wardı çokda severdim
    sonra yazlıktaki bi arkadaş ortak olalım dedi birlikte sadece 400 pokemon 250 digimon tasomuz falan olmuştu
    tasolar arkadasın evde duruyodu
    sonra biz taşındık çocukla bi daha görüşmedim
    böhüüü gittii tasolarııımmm
    annemee söliicemmm onuuu
  • 200ü geçik vardır mahalleye dağıttım
  • quote:

Orjinalden alıntı: anchoret90

bundan daha eski tasolar vardı.hani böyle ortasında bombeli.

taş devriydi galibahatırlayanınız var mı?

evt
  • Cheetos paketlerini parmaklayıp tasoları arıyoduk.Bakkalcı kovalıyodu bizi 3 kağıt yapıyomuşuk meğer

O zamanlar yerde para görsem almam taso görsem hemen atardım cebime.Tabi para dediğim büyük miktar para değil hani çıkarya arada 250 bin 100 bin
  • Ya bende abartısız 800 tane falan taso vardı zamanında tek tek sayar kaç taneyse not alırdım. Ama kafama s.çayım çöpe attım hepsini
  • Çocukluğumun En Güzel Anıları Denebilir
  • Tasolar unutulur mu ya çocukluğumun en güzel dönemlerinden biriydi.
  • çocukluğuma döndüm bee ne günlerdi mahallede az kavga etmemiştim tasolar için zamanında
  • evin karşısındaki eczanin önü mermer diye orda oynardık hey bee ne günlerdi
    serefsizler yamukları alta koyardı yada alttakini yalar bi kerede ikisini cevirirdi
    çıtlama filan da yasaktı lan ne günlerdi be
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.