Şimdi Ara

TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
4
Favori
48.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taso yüzünden orta parmağımdan oluyordum kopacaktı artık o derece yere vura vura parmağı
  • Elimde çok sayıda temiz(sıfır) taso olması lazım..ayrıca pokemon kartı vs. 20yıllık oyuncaklar vardır.Antikacılara duyurulur :)

İlgilenen varsa PM atsın.....

Ayrıca pokemondan önce dönen tasolar vardı tazmanyalı falan..

bişeyi merak edioyorum konuyu okurken aklıma geldi

Hani bütün futbolcu kartlarını toplayana bisiklet gibi hediyele veriliyodu ya.O bisikletten veya hediyelerden alabilen oldumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

Tasoların arkası bana çocukluğumu hatırlatıyor.

sende hala var hacı DelugemanxD
  • ELİMDE BİN TANE MİSKET VAR.TASOLAR İLE TAKAS YAPACAK OLAN VARMI ?
  • Benim taso merağım yüzünden şu anda ağzımda tam 7 tane dolgu var düşün koca yaz cips yedim misket oynayamıyordum ama taso da kraldım...
    tabi o zamanlar çok para yok migrosa bir saat yürüyüp migrostan dev tasom vardı hemde pikachu ama şimdi bir tane bile yok... özlüyorum hala ya ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: imdat çekici

bundan daha eski tasolar vardı.hani böyle ortasında bombeli.

taş devriydi galibahatırlayanınız var mı?

+1

bunları hiç sevmezdim.. bendede birsürü vardı tasolar ama yaş ilerleyince attım ne yapayım

şimdii tasolarla ilgili yeni bu konu açacam
  • Ahhh be ne günlerdi
     TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekseker -- 25 Mayıs 2009; 14:19:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _DefeatMe_

Ahhh be ne günlerdi

boksiç

• Bonservis bedellerine bak
  • Jetix kanalında hala var

poki topu vardı

ne şeker pikachu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setena -- 25 Mayıs 2009; 14:23:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

ELİMDE BİN TANE MİSKET VAR.TASOLAR İLE TAKAS YAPACAK OLAN VARMI ?

• Bizim burda baya meshurdu taso.Herkes gibi bizde cipslerden arardık.Baya iyi oynardım her seriden 5 er tane vardı heralde ve yedekeri ama yineden butun paramı cips e verirdim.Ben daha çok bunların 1. serisini 2. serisini 3. serisini seviyorum.1 seriden ash 2. seriden misty 3 .seriden brock 20 lik sayılıyordu :D Kuzenle para birlestirip cips almıstık bi keresinde içinden misty cıkınca 5 dk sevindik sonra 30 dk kimin olcak diye kavga etmiştik:D Kuzen bnm tasoları alır kökülür(biz böyle diyorduk) ben geri kökene kadar ellerim agırırdı.Vay be ne gunlerdi herkes evin önüne dizilir taso oynardık bide ortaklık fln vardı ona girmeyeyim zaten Digimon tasolarını iç içe geçirince boyum kadar oluyordu.Çocuklugum baya iyi gecti bunlarla diger eglencelerle fln simdi o günleri çoook özlüyorum Bişey daha bütün tasoları dagıtmıştım zamanında şimdi evde arıycam 1 tane bile bulabilirsem onu saklıycam...

• Ya bu taso dediğiniz zımbırtılar 2000'li yılların başında çıktı diye anımsıyorum.Yani geçmişi o kadar eski değil.Siz şimdiden bu yakın geçmişi özlemle anıyorsanız uzun yıllar sonrasını düşünmeyin bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprincé

quote:

Orjinalden alıntı: ©oolermaste®

Bu tasolar daha yeni şeyler değil mi. böyle çocukluğumuzu özledik felan demişsiniz. zaten halen çocuksunuz.

7-8 yıl be ne yenisi.

Sporcuların içinden iğrenç sakızlar çıkardı, kimse sakızı yemezdi. Ayrıca o zaman farkında bile değildik ama şimdi hatırladıkça gülerim, oyuncuların altında değerleri yazardı "Uche 15 Milyon Dolar" Ehheeey ne günlerdi be!

biz o kartlara bakardık sonra biri diyelim 15milyon dolar üfff bu adam mütiş filan derdik sonra şu kartları biz çarpıştırır filan oynardık çeşitli stillerimiz vardı sonra beyblade basladı biz sirkeciden 3 milyona beyblade sahası alırdık sonra ben dışı demir beyblade almıştım mahallenin takaosu bendim takaoo diye bağırır atardım çok zevkliydi misketlerde herkesi köküp yağma yapardık adımız yağmacıya çıkmıştı herşeyi yağmalardık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut K. -- 13 Temmuz 2009; 15:11:21 >

• Hort! Bendede 1000 tane falan vardı pokemon+digimon+yugioh karışık.Pokemon kartlarından 350 tane falan vardı onlarıda şans üzeri yoldan toplamıştım.Akşam eve gelmezdik sokakta hep taso oynardık.Şimdi bilgisayarın başından kalkmıyorum.Kahretsin keşke zamanı geri alabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppendiX

Kaç yıllarında vardı bu

16 yaşındayım 99 da filan heralde okula gitmiyordum o zamanlar eed 99 filan olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: .DragonFly.

Futbolcu kartları vardı kutu şeklinde o kutudan ufak etiketler çıkardı tüm etiketleri tamamlayana bisiklet veriyorlardı hani o kutuların içinden sakız da çıkıyordu hatırladınız mı ?

Pokemon tasolarını ben hep biriktirirdim pamuklara sarıyordum tasoları

YüzLerce aLırdım topLam 10-20 aLbüm biriktirmiştim ama her takımda mutLaka biri eksikti..Kimseye çıktığınıda görmemiştim 500ü geçik tasom vardı onLar kayboLdu...Şuan 1000'i geçik misketim eLimde haLada oynuyoruz

• ben de var ama cok az ash misty bile varkeşke zamanında teker teker 9. kattan atmasaydım çocuklara

SATAN VARSA CİDDİ MİKTARDA ALIRIM BU TASOLARDAN.
  • arkadaşlar ben yarınn resimlerini yollucam bende dolu varrr :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanb3x

arkadaşlar ben yarınn resimlerini yollucam bende dolu varrr :D

Kardeş resimleri göremedik

Bu arada sana özel mesaj attım satılık tason var mı hiç??? yada takas ta olabilir pm den cevaplarsan çok mutlu olurum
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.