Şimdi Ara

TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
4
Favori
48.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir keresinde cipsten bana Ash'in tasosu çıkmıştı.Küçük bi çocuk geldi abi taso oynayalım mı ? dedi , oynayalım dedim elimdeki Ash'i görünce bütün tasoları bana verdi şaşırdım bende.Niye verdin dedim abi sen yenersin sende Ash var dedi.
  • Bunlar çıktığında ben ilkokuldaydım. Hiç ilgilenmezdim böyle şeylerle ama Pokemon'u her gün deli gibi seyrederdim. Tasolara ilgi duymuyorum diye okuldakiler benle dalga geçerdi. Hep salakların arasında okudum zaten.
  • Ohho xD eve 12de girerdim taa nerelere giderdik rakipler için bizim yan binadan bi ark vardı oda oynardı annesi dışarda yerlerde oynanmış tasoları eve sokturmazdı merdivenin altına koydugunu öğrenmiştim :D gece indiregandi
  • 1996'da bir günde 7 tane cips aldığımı hatırlarım ayrıca aldığımız cipsler ellemekten parça pinçik oluyodu yenmiyordu da
  • 14 yaşında olmama rağmen benim çocukluğumdada vardı bunlar...Çok oynardık , şimdi görünce farklı bir duyguya kapılıyorum
  • eski günler geldi aklıma
  • evde yaptığım ufak bi araştırma sonucu yıllanmış birkaç şey buldum önce pokumanlarla başlayalım

Taso => 10 adet
    Taso2 => 94 adet
    Taso3 => 60 adet
    TasoTv => 49 adet
    TasoJet => 58 adet
    TasoDev => 1 adet (bir defa aile boyu almıştım ondanda ash çıkmıştı dev taso )
    Digitaso => 82 adet
    Loneytunes => 39 adet (yüzlerce vardı kaybolmuş )

resimlere kopalım

sınıf sınıf ayırdım tasoları
     TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON)

dev taso ash (herkesi yener)

jet tasolar

taso3ler

taso1ler

Tasotvler

Loneytunes

Taso2ler

Digiler

Pew

Karakter tasolar ve Demir tasolar (bi dünya karakter vardı gitmiş hepsi)

Pokuman Kartları

parlaklar

Şimdi Gelelim Diğer Zımbırtılara

Galatasaray Paraları
    soldan sağa => Hakan Ünsal - George Hagi - Fatih Terim - Suat Kaya - Tugay Kerimoğlu

Basketbol Kartları 91 adet (bunlar para edermi acaba ayrıca topic açacağım bunlar için birazdan )

bitti şimidilik bukadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 23 Kasım 2008; 22:08:48 >

• Eskiler güzeldi
  • bir nesli cips yiye yiye obez yaptı bu tasolar..
  • ya kimsede sevimli kahramanların ulke bayraklı olanlarından yokmu horoz adını unuttum... ılk aldıgımda o cıktı Turkıye bayragı vardı .... tek bendeydı mahallede
  • vayyvayyy vallahi içim bi buruk oldu. Benim aklımda en çok şu digi diye adlandırılan tasolardı. Kenarlırını tersters çevirir birbirine otuttururduk... böle herkes elinde birtane ile el ele vuruştururduk. Ön diyen ön düşenleri arka diyen arka düşenleri alırdı.. pff.
  • Abimlerin neslinde çok oynanırdı . Abim liseye geçti sonra bana verdi 350 tane tasoyu Ondan sonra oynardık mahallede ütersem sevine sevine gelirdim kekilirsem abimi çağırırdım abim çocukları döver geri alırdı tasoları
  • ohoo ayıp ettin bende hala var bazı arklarımda var topluyorum hala aradabir oynuyorumda
  • Tasolarıma alıcı çıktı beyler Nooluyoz dedim son 3 günde 2 kişi tasolara talip oldu. Meğersem konu havalarda dolaşıyormuş

Qcu digimon ile beyblade istedi
    _uLuC_ da pokemon tasolarını istedi

ama satsam para etmeyeceği için satmadım. çünkü düşük bir fiyat olacağını düşündüm ve emeğimi karşılamayacak dedim.

_uLuC_ 2 kere PM atmışsın. Ben sana geri dönmek istedim ama P.M alamıyorsun. Sanırım telefon numaranı DH'a girmediğin için P.M alamıyor olabilirsin. Yukarıda belirttiğim nedenden dolayı satmıyorum. Yani ne kadar vericen sormuyorum bile çünkü çok para etmez bunlar. çok para etmeyeceği için senelerin emeğini de karşılamaz tabiki. buluşabilme imkanımız olsaydı 3-5 tane verirdim hatıra olsun sanada diye ama taso sebebiyle buluşmak için çok uzağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 7 Kasım 2014; 4:38:33 >

• bayaa bir tasom vardı ne günlerdi artık ya yu gi oh muş ya ninja kaplumbağalar mış hep öyle şeyler şimdikiler eski günleri hiç bilmiyorlar
  • 5000 e yakın sporcum var 300 tanede taso var
    valla bilgisayar oynamaktan gerçekten daha zevkliydi taso oynamak. Bilye oynardık birde sora çam ağacındaki kozalakları bilye yapardık öyle oynardık.
  • he birde bu jetlerin vaktinde maketlerde vardı minik minik onları yapıp bunlarla deviriyoduk yarın bula bilirsem resimleri koyarım
  • Valla ne oynardık.3 poşet vardı.Taşınırken kaybettim.:(:(:( şimdi olsa oynarım valla crysis valan yalan bide kökünce zevkine denilcek yok valla
  • Marketten cipsleri alırken dükkan sahibi görmeden mıncık mıncık ederdik hangisinde taso var diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: imdat çekici

ulan hep üst mahalledeki bir çocukta kimsede çıkmayan bir futbolcu kartı veya taso kahramanı olurdu ama o çocuğu biz hiç göremezdik

bir efsaneydi sanırım

koptum
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.