Şimdi Ara

taslaklarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Taslaklarım ne zamandır uygulamada bilmiyorum. ama iyi düşünülmüş. Teşekkür ederim.
    Birde Teknik yardım bölümündeki konular başlıklar yüzünden kitlenip siliniyor. Daha sabırlı hoşgörülü biri bakarsa sevinirim.

İyi Çalışmalar.

• Ben rahatsızım bu taslaklar bildirimden.Her gün silmeme rağmen yukarda devamlı taslak birikiyor.Tamam taslak oluşsun ama orda kırmızı rakamla bildirim gözükmemeli.Misal özel mesaj geldiğinde hemen ordan görüp tıklarız ama taslak kendiliğinden kaydediliyor ve bakma gereği duymuyoruz.Taslak lazım olduğu zaman oraya tıklayıp bakıyoruduk zaten.Rakamla bildirilmesini yanlış buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

Merhaba,

Taslaklarım ne zamandır uygulamada bilmiyorum. ama iyi düşünülmüş. Teşekkür ederim.
    Birde Teknik yardım bölümündeki konular başlıklar yüzünden kitlenip siliniyor. Daha sabırlı hoşgörülü biri bakarsa sevinirim.

İyi Çalışmalar.

Bölüm kuralları bellidir, kural ihlali içeren konular kilitlenebilir/silinebilir.

quote:

3] Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. Açtığınız konu başlıklarında tamamıyla büyük harfler kullanmayınız. Yanlış/gereksiz/fazla vb. noktalama işaretlerinin kullanımından kaçınınız. Aksi davranışlarda konu silinebilir.

“Acil yardım”, “Lütfen yardım”, "İmdat" , “Uzman sorusu”.. gibi konuyla alakası olmayan kural dışı başlık kullanan konular , aramıza yeni katılmış, belirli bir rütbeye ulaşmamış üyeler tarafından açıldı ise; yönetici tarafından kural hatırlatılacak ve konuyu açanın başlığı değiştirmesi beklenecektir. Bekleme süresi sonunda kural dışı başlık değiştirilmedi ise konu" Kural dışı başlık kullanımı" nedeni ile gösterimden kaldırılacak, yönetici taktiri ile ceza verilebilecektir.

Belirli bir mesaj sayısına ulaşmış ve rütbeli üyeler, bu kural dışı davranışı yapmış ise, konu başlıkları direk kilitlenecek ya da silinecektir. Konuları, " Kural dışı başlık kullanımı" nedeni ile gösterimden kaldırılacak, yönetici taktiri ile ceza verilebilecektir. .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.