Şimdi Ara

Tasiş - Sirkeci / Fujifilm f50 150 TL - f100 150 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
21.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın gidecek olan varsa bana da alabilirmi acaba bu makinelerden hangisi kaldıysa,biraz geç kaldım herhalde ama belki gidecek olan vardır
  • ben bi arkadaş için uğramayı düşünüyodum da cengiz han'ın mesajından sonra vazgeçtim gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz han

Sirkeci'de akşamüstü kaldıysa 2-3 tane ya kaldı ya da kalmadı.
    Bu makineyi bataryalı diye pek beğenmiyorum ama inceliğine kibarlığına bir şey diyemiyorum. Satıp kalem pilli makina mı alsam diye düşünüyorum. Kullanma kılavzuna bakacağım. Bunun bataryası ilk şarjda kaç saat şarj etmek gerekir?

Ben de kalem pilli fotoğraf makinalarını sevmiyorum. Ayrıca, gittigidiyorda, kargo dahil 20 tl ye yedek pil satılıyor. Ben 1 tane alacağım ve zaten 2 pil makinenin ömrüne kadar idare eder diye düşünüyorum.
  • Akşamüstü forumdan iki arkadaşa daha F50 alıp gönderdim, Erenköy'de daha çok sayıda F50 olduğunu söyledi görevli arkadaş, saat 16.30da kapanıyor ama iş çıkışı gidecekler hiç gitmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_wade

Akşamüstü forumdan iki arkadaşa daha F50 alıp gönderdim, Erenköy'de daha çok sayıda F50 olduğunu söyledi görevli arkadaş, saat 16.30da kapanıyor ama iş çıkışı gidecekler hiç gitmesin.

sirkecide kaç tane kaldı ? ya da kaldı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Akşamüstü forumdan iki arkadaşa daha F50 alıp gönderdim, Erenköy'de daha çok sayıda F50 olduğunu söyledi görevli arkadaş, saat 16.30da kapanıyor ama iş çıkışı gidecekler hiç gitmesin.

Sirkeciyi hiç bilmiyorum hocam ben Erenköye gittim.
  • quote:

quote:

quote:

Sirkeciyi hiç bilmiyorum hocam ben Erenköye gittim.

yarın haybeye gitmek te var...

neyse gideriz dedik artık, boşa ya da doluya şansımızı denemek lazım... mahçup olmayız işallah...

• Antalya'dan aldırabilme şansımız var mı? Özellikle F100 kaldı mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

Erenköy Tasiş için

216 3643680 Santral Telefonunu çevirip 107 tuşlayın. Parekende satış mağazasından sorumlu kişiye bağlanıyorsunuz. F100 bitmiş ellerinde F50 varmış ama adedini bilmiyorum.

Sirkeci Tasiş 0212 514 68 22. Telefonla Fujinin kalıp kalmadığını öğrenebilirsiniz. Sabah saat 9'da açılıyormuş. Erenköy için 3643681 de var 106 da aranabiliyor. Erenköyde epey Fuji F50FD olduğu bana dün söylenmişti. Sirkeciyi kontrolden sonra Erenköye gidilebilir.

Erenköy için Kadıköy'den kalkan 14A, 19E, 19ES, 19T, 19Y, 320A otobüslerini kullanabilirsiniz. (http://harita.iett.gov.tr/#) "ÇİFTLİK" DURAĞINDA İNİLECEKMİŞ. Gene de binmeden önce şoföre sorun. 2.sayfada da Erenköy'e gidiş tarifi vardı.

• sirkecide şansımızı deneyelim de, eren köy çok uzak. f200exr için bile gitmem oraya
  • dün saat 4 te erenköyde 20 tane f 50 vardı .
  • Bu sabah Sirkeci'de 3 tane kalmisti. Birini ben aldim.
  • Arkadaşlar sağolsun @öztin arkadaşımız sayesinde bir tane f50fd aldım, cihaz bugün elime geçecek..
    Tasiş den f100fd alıp, manuel ayarları vs. için f50fd ile takas etmek isteyen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen..
  • arkadaşlar elimde 5 tane f50 var sipariş üzerine aldım tasişten alacak arkadaş almadı 175 ten gönderirim isteyene umece@hotmail.com
  • 150 ye F50FD verecek arkadaş varsa ben talibim. Arkadaşa alıcam dedim uğrayamadım bugun. Mahçup olduk...
  • quote:

150 ye F50FD verecek arkadaş varsa ben talibim. Arkadaşa alıcam dedim uğrayamadım bugun. Mahçup olduk...

insan ayak parası verir be ,o ne öyle bari adamın vasıta parasını ekle . cık cıks

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

150 ye F50FD verecek arkadaş varsa ben talibim. Arkadaşa alıcam dedim uğrayamadım bugun. Mahçup olduk...

insan ayak parası verir be ,o ne öyle bari adamın vasıta parasını ekle . cık cıks

valla ben ayak parası eklememiştim aldığım kişiye :) hatta sanal pazardan sattık 12 taksitle aldı

ha isterse de veririz elbet :)

• arkadaslar bugün saat 14:30 da sirkeci'den f50 aldım kendime. Teşhir harici 2 adet daha kalmıştı. F100 almak istiyodum fakat nasip olmadı kısmet degilmiş. Tabi aldığım cihazada 50.oo tl fazladan verdim. Bildiginiz üzere ilk zamanlar f50 ler 100.oo tl ye satılıyordu. Birde f50 alan arkadaşlara sormak istiyorum : çektiginiz resimlerde flaş biraz geç gibimi flaş patlatıyor?
  • ilk zamanlar da son zamanlar da f100 de f50 de 150 tl idi :)
  • ben_wade nickli arkadaş sağolsun hiçbir kar amacı gütmeden bana F50fd'yi alıp yolladı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Zahmetleri ve yardımları için.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.