Şimdi Ara

Tasiş - Sirkeci / Fujifilm f50 150 TL - f100 150 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
21.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SUAVI

Kesinlikle bir F30 veya F31 değiller yalnız!

hocam f30 31 olmadıkları model numaralarından belli zaten.

bmw 320'nin tartışıldığı konuya bunlar 520 değil demek olmamış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Yok şöyle genel bir yanılgı olabiliyor ki ilk çıktığında da hepimiz aynı şeyleri düşünmüşüzdür.

Model numarası daha yüksek diye F30 ya da F31'den daha iyi sanmasın kimse çünkü değiller.

Aynı durum Canon firmasında da mevcut ilginç bir şekilde. Bu HD çekim olaylarına makinalarda yaptıkları donanımsal değişiklikler fotoğraf çekim kalitesini arttıracağına gittikçe düşürüyor.

Keşke gümrüğe takılanlar F30 ya da F31 olsaydı, atlar gelirdim oraya .
  • quote:

quote:

quote:

Yok şöyle genel bir yanılgı olabiliyor ki ilk çıktığında da hepimiz aynı şeyleri düşünmüşüzdür.

Model numarası daha yüksek diye F30 ya da F31'den daha iyi sanmasın kimse çünkü değiller.

Aynı durum Canon firmasında da mevcut ilginç bir şekilde. Bu HD çekim olaylarına makinalarda yaptıkları donanımsal değişiklikler fotoğraf çekim kalitesini arttıracağına gittikçe düşürüyor.

Keşke gümrüğe takılanlar F30 ya da F31 olsaydı, atlar gelirdim oraya .

f30 olsa çktan bitmişti onlar :) 2. el kısmına bakarsan burdaki makineleri bile 5 gündür 250 den satmışlar :)
  • Şimdi geldim. Reyonda onlarca f50 vardı. 1 adet f100 vardı fakat içerde devamı var dedi satıcı.

Bu arada motor ceketi 100 lira idi. Beyaz renk. Bayağı vardı. Bedende eu 42 yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 26 Ekim 2011; 13:22:47 >
  • Arkadaşlar alma imkanı olan hayrına açılmamış kutulu bir adet f100 de bana alırsa sevinirim. Bu arada tam da makine ihtiyacım vardı. Detayları PM'den konuşuruz.
  • quote:

Makineler büyük ihtimalle bitti :) Sahibindene düşmüş bile f100 :)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-dijital-fotograf-makinesi-sitede-tek-sifirini-bulamazsiniz-fujifilm-f100fd-kutusunda-62583624/detay/?

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

havalimanında unutulun malzemelerin satıldığı yerdir kendileri kullanışmış 2. el ürünler..

sallama arkadaşım ürünler kullanılmamış ve sıfır ürünler 2 el ürünlerde zaten üzerinde 2 el ibaresi oluyor gümrükten çok sayıda kaçak mal geçirmeye çalışanların malları bunlar sıfır ve kutulu oluyor herşeyiyle ama fiyat politikası tasiş in pahalı garantili cihaz satar gibi fiyata satıyolar ellerindekileri..

orada satılan ürünlerin hepsi sıfır mı ?
    sıfır olan bi kaç ürün varsa geriye kalan ürünlerin hepsi unutulan malzemeler..
    Bence sen cevap vermeden yada sallamadan önce iyi bir düşün öyle yaz. milleti de yanıltma

Tasişte UNUTULAN MALZEME YOK

hepsi sıfır değil ama büyük çoğunluğu SIFIR...!!!

Tasiştekiler, Gümrükten çekilmeyen, ya da sorun oluşup gümrükte takılı kalıp bir süre geçtikten sonra el konan, veya haciz gelmiş firmaların malları.

ben sana şimdi tasişten SIFIR Amiga A500 aldım desem inanmican ama aldım

Bilgisayara temelden mi başlıyorsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

alıp satma işinde iyi kar getiriyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

alıp satma işinde iyi kar getiriyo

üstadım bana biraz ders verir misin şu alıp-satma işleri hakkında?

mesela sirkeci bana çok yakın, alıp-satılabilecek (rahatça) ürün var mı? :)

teşekkürler.
  • Arkadaşlar,bana da fuji f50 alabilecek bir arkadaş var mı acaba? detayları pm'den konuşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe
    üstadım bana biraz ders verir misin şu alıp-satma işleri hakkında?

mesela sirkeci bana çok yakın, alıp-satılabilecek (rahatça) ürün var mı? :)

teşekkürler.

o kısmına bişey diyemem, her zaman güzel şeyler olmuyor.
    ama bu makineler iyimiş mesela, fırsatı kovalayan cukkayı yapıyo sahibinden de GG de 250 ye satışta makineler, forumda bile satılmış 250 ye :)
  • Şimdi tasis ten çıktım. F100 Ler bitmiş bosuna gitmeyin ama onlarca f50 var hala
  • yahu yok mu yardımcı olabilecek bir arkadaş?
  • Ürün listesi: http://www.tasis.gov.tr/yeni/neotas/esyap.asp

BLUESTREAM ne tür yardım istiyorsun?
  • quote:

Ürün listesi: http://www.tasis.gov.tr/yeni/neotas/esyap.asp

Dostum bir adet f50 almak istiyorum. Alacak arkadaşa parayı hemen havale edebilirim,kargo ücreti de alıcı ödemeli olarak gönderilebilir. İzmir'de olduğum için alamıyorum.
  • kendi için gittiğinde .benim için bir iyilik yappıp , f50fd alabilecek olan biri olursa çok sevinirim.

parasını önce eft ile yollayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribalenfeksiyon -- 27 Ekim 2011; 17:09:56 >
  • Dostlar yarın gitmeyi düşünüyorum. ama kesin değil sizi beklentiye sokmak istemem.

Eğer gidecek olursam kusura bakmazsanız öncelikle ödemeyi yapmanızı beklerim.

Salıcakla kalın
  • haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

quote:

Ürün listesi: http://www.tasis.gov.tr/yeni/neotas/esyap.asp

Dostum bir adet f50 almak istiyorum. Alacak arkadaşa parayı hemen havale edebilirim,kargo ücreti de alıcı ödemeli olarak gönderilebilir. İzmir'de olduğum için alamıyorum.

hocam dün sabah haberim olsaydı sana da alırdım. 2 arkadaşa aldım gerçi henüz kargolarını veremedim ama yarın sabah kargolicam işallah.

küçük bir ihtimalle de olsa yarın yine sirkeci tarafına geçebilirim, özelden telefon vs atabilirsen gidersem ararım. ama dediğim gibi düşük bir ihtimal. tabi bu arada başka arkadaş çıkarsa gidecek o alır ben almadan önce telefon edeceğim için de fazladan alınmamış olur :)
  • su yerin kuzey guney kordinatlarini vericek biri varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.