Şimdi Ara

Tasiş - Sirkeci / Fujifilm f50 150 TL - f100 150 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
21.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasiş'te iade mümkün değildir. alacaklara hatırlatalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnykdm

piyasaya cıkış tarihi ocak 2008 olan bir makine ve suan üretimi yok. hangi şartlarda geçti ellerine, hangi ortamda stoklandı acaba. garantisi de yoktur muhtemelen. piyasada 150-200 civarı compact makineler satılıyorken iyi düşünmek gerek.

bir halt bileydiniz bu aletlerin ederinin 400 den aşşagı olmayacagını, sensör boyutlarının hayvani kaliteli ve büyük olcagını bilirdiniz. düşünmeden alın.
  • yarın bi gidip bakmak lazım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

Orijinalden alıntı: mnykdm

piyasaya cıkış tarihi ocak 2008 olan bir makine ve suan üretimi yok. hangi şartlarda geçti ellerine, hangi ortamda stoklandı acaba. garantisi de yoktur muhtemelen. piyasada 150-200 civarı compact makineler satılıyorken iyi düşünmek gerek.

bir halt bileydiniz bu aletlerin ederinin 400 den aşşagı olmayacagını, sensör boyutlarının hayvani kaliteli ve büyük olcagını bilirdiniz. düşünmeden alın.

güzel kardeşim bi halt bilmediğimi nerden bildin? herbişeyi bi kendiniz mi biliyosunuz zannediyosun? nikon d100 d80 d200 canon 350d 450d kullanmış fotografcı bi adam var karşında. düşünmeden al demişsin. millette senin engin bilgine güvensin alsın, sonra hani olmazya sana göre, ama olsun bozulsun elinde kalsın fujinin servisine gitsin cıkardıkları faturayıda sen mi ödicen? faturasını gectim parçasını bile zor bulurlar. belki distribütör kanalıyla alınmadıgından servise bile sokmazlar? madem ilgilisin, biliyosun, sezonun kapandığını ve fotograf makinalarının indirime girdiğinide biliyosundur. biz nedemişiz almayı düşünenler iyi düşünsün araştırsın demişiz. kötümü demişiz? senin gibi düşünmeden alın demek nedemek? ben sizin yerinize düşündüm alın gitsin mi demek? biz güzel güzel fikir beyan etmişiz sen burda sağa sola saldırıyosun kırıcı konuşuyosun. ister istemez aklıma "bu adam mı satıyo bu ürünleri de bukadar saldırgan ve emin bir şekilde düşünmeden alın yazmış" diye geliyor.
  • Eskişehir'de yaşıyorum bu makinalardan alma imkanı var mıdır ?
  • Bos yazmayinn tmm cihazlar garantisiz veiadesi yok ama deneyip inceleme imkani var genede sans meselesi
    Alirson 3 gun sonra ariza verir kul yapisi..
    Ben cin isi sifir tablet aldim gps li 150 tl netbooklar 300 tl den saatler 25 tl den daha bicok sey mevcut ama kontrol edip denemeden almayin derim
  • Arkadaşlar f50 ile f100 arasındaki farkı araştırıken şu siteye rastladım:
    http://www.ehow.com/facts_7420562_difference-between-fuji-f50-f100_.html

Buradan anlaşıldığına göre:
    1) 2010 itibarı ile f100'ün üretimi durmuş.f50 daha yeni model
    2) f100'ün görüş açısı daha geniş ve zoom kapasitesi daha fazla
    3) f50 ışığın düşük olduğu durumlarda daha iyi sonuç veriyor
    4) f50 hızlı görüntü yakalamada daha performanslı.

Fotoğraf makineleri konusunda uzman arkadaşlarda f50 mi yoksa f100 mü konusunda yorumlarını yazabilirlerse çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DIGIL

Arkadaşlar f50 ile f100 arasındaki farkı araştırıken şu siteye rastladım:
    http://www.ehow.com/facts_7420562_difference-between-fuji-f50-f100_.html

Buradan anlaşıldığına göre:
    1) 2010 itibarı ile f100'ün üretimi durmuş.f50 daha yeni model
    2) f100'ün görüş açısı daha geniş ve zoom kapasitesi daha fazla
    3) f50 ışığın düşük olduğu durumlarda daha iyi sonuç veriyor
    4) f50 hızlı görüntü yakalamada daha performanslı.

Fotoğraf makineleri konusunda uzman arkadaşlarda f50 mi yoksa f100 mü konusunda yorumlarını yazabilirlerse çok memnun olurum.

abi uzman değilim ama, f50 de f100 de üretimi durmuş cihazlar. f100 2008 f50 2007 üretimi sanırım.

F100 de bir üst nesil sensör var gibi gözüküyor,

http://www.fujifilm.com/support/digital_cameras/specifications/f/finepix_f100fd/

http://www.fujifilm.com/support/digital_cameras/specifications/f/finepix_f50fd/
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinity000

2. el olanlar vergi borcundan dolayı haczedilen firmaların vs malları. Dİğerleri de gümrükte takılan mallar oluyor.Tasfiye İşleri adı üstünde.
    bazı fotoğraf örnekleri:

f100fd

Resim 1
    Resim 2
    Resim 3
    Resim 4
    Resim 5

f50fd

Resim 1
    Resim 2
    Resim 3
    Resim 4
    Resim 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endero -- 26 Ekim 2011; 5:49:51 >
  • adres tarifi alsak
  • Bende az önce f100 aldım ve daha çok vardı, açılmamış sıfır kutusunda makineler, ilk ben açtım aldığım makinenin güvenlik etiketini.

Ayrıca bir de denk geldi motorsiklet montu aldım, ihtiyacım vardi ikisinede, haber veren arkadaştan Allah razı olsun (;
  • Adres: Sirkecide iniyorsunuz, 100 my yukarı yürüyorsunuz TEB Bankin yanındaki sokak hemen. Esnaftan kime sorsanız bilir TEB Banki.
  • Geçen gittiğimde dikkatimi çekmemişti. Öğlen arası şöyle bir gezeyim. Dibimde ne de olsa.

Çok şükür ihtiyacım yok. Olsa kaçırmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _uMaY_

Bende az önce f100 aldım ve daha çok vardı, açılmamış sıfır kutusunda makineler, ilk ben açtım aldığım makinenin güvenlik etiketini.

Ayrıca bir de denk geldi motorsiklet montu aldım, ihtiyacım vardi ikisinede, haber veren arkadaştan Allah razı olsun (;

hocam motor montunu ne akdara aldın sorması ayıp? birde başka var mı? bizde arkadaşa aradık da çok pahalı geldi.. 150-200 dediler başka yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Bende az önce f100 aldım ve daha çok vardı, açılmamış sıfır kutusunda makineler, ilk ben açtım aldığım makinenin güvenlik etiketini.

hocam motor montunu ne akdara aldın sorması ayıp? birde başka var mı? bizde arkadaşa aradık da çok pahalı geldi.. 150-200 dediler başka yerlerde

50TL ye aldim ama sadece 2 adet çok küçük boy kalmıştı ben cikarken verysmall beden. Zaten vezne görevlisi bile şaşırdı fiyata, muhtemelen yanlış yazılmıştı (:
  • Almayanlar üzülmesin, burada daha iyisi 199 TL üstelik garantili, taksitli ve HD video çekimi var pufff Neden daha önce görmedim ki!

http://forum.donanimhaber.com/m_53984457/tm.htm
  • quote:

Almayanlar üzülmesin, burada daha iyisi 199 TL üstelik garantili, taksitli ve HD video çekimi var pufff Neden daha önce görmedim ki!

hocam neye göre daha iyi?
  • quote:

Almayanlar üzülmesin, burada daha iyisi 199 TL üstelik garantili, taksitli ve HD video çekimi var pufff Neden daha önce görmedim ki!

aman diyeyim hocam... Canon a2200 ile FUji F50 yi mi karşılaştırıyorsunuz?

Canon un 1/2,3" CCD ile Fuji nin 1/1,6" Super CCD karşılaştırıyorsunuz....

Belki Fuji HD video çekmez ama foto kalitesinde Canon un bu modeline 5 çeker, emin olabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf makinesini Video kamera olarak kullanmak çoğu zaman pratik de değildir ve kalitesi de istisnalar hariç olmak üzere video kameralardan daha kötüdür.

F50 ve F100 ile karşılaştırabileceğiniz Canon modelleri çok çok daha pahalıdır.
  • Bana alıp gönderebilecek biri var mı? f100 istiyorum. Ankara'da bir yemek ısmarlarım :)) Teşekkürler.
  • Kesinlikle bir F30 veya F31 değiller yalnız!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.