Şimdi Ara

Tasinma konusunda Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tasinma konusunda Tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    173 Mesaj
    Arkadaslar ay sonuna kadar bir tasinam gundemde. Malum bebek nedeni ile esimin isyerine yakin bir yere gidiyoruz. Daha onceki tasinma deneyimlerim genelde hatirlamak istemedigim seylerdi.

Simdi onceden dikkat etmem gereken seyler , yada hazir tasinmisken sunuda hallet diyebileceginiz seyler konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Izmir'de onerebileceginiz nakliye firmasida varsa onuda ogrenmek isterim. [ genel deneyimlerin kotu oldugunu daha once konusmustuk ]

Yarin anlasmak icin yeni eve gidecegim.

Aklimdakiler ;
    - Kabaca plani ciz mevcut esyalari yerlestirmek icin
    - avize elektigi icin yerleri ve sayilarini kontrol et.
    - prizlerin yerini kontrol et, ilave gerekiyorsa tasinmadan once yaptir. Aslinda su anda evde hemen her prize bir 5'li takili , soyle sivanin altina 5'li takilabiliyorsa kesin almam lazim.
    - Klima takilacak yerleri kontrol et. [ izin verilmeyen yerler var mi bak ]
    - Telefon basvurusu yap.
    - Anten ve uydu kablosu cikislarini ogren , merkezi sistemde neler var ogren.
    - Yonetici vs irtibat bilgilerini al.
    - Bina giris kapisi anahtarini al.
    - Banyoda kabinmi var perde mi ? Perde var ise borusu hazirmi ?
    - Musluklari kontrol et.
    - Sayaclari kontrol et. Rakamlari ogren.
    - Nakliye firmasi arastir , konus on bilgi edin.
    - Su ve Tup servisi numaralari [ pinar ]

Cok abartmamakla birlikte kablolarin duzeni , yeterli priz olmasi ile ilgili bir cozum onerisi bekliyorum.

Simdilik benim aklima gelmemis konulardada onerileriniz olursa cok memnun olurum.

|
    |

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    hocam sen zaten birşey bırakmamışsın:)kolay gelsin:)
    |
    |

Muhammed Ali
  • Yarbay
    3905 Mesaj
    buzdolabı, çamaşır makinesi ve ocak yerlerine sığıyor mu, girişi kapatıyor mu

perdeleri asmak için ne deniyorsa artık ona, plastik olan şey takılı mı her pencerede
    |
    |
    |
    |

Mutfak ve beyaz esya ile ilgili bir sorun gozukmuyor. Bir aspirator almam gerek. Koctas'tan ekonomik olan bir modeli alacagim.

Siva alti priz konusunda ciddi bir seye ulasamadim. Bu nedenle uygun yerlere kablo cektirip anahtarli beslileri duvara monte edecegim.

Musluk vs kontrolleri ve eksikler cikti. Hafta sonu onlari halledip taktiracak bozuklarin onarimini yaptiracagim.

Simdiden bir firma ile konustum klimalari gelip tasiyacaklar. Onuda hafta sonuna halledebilirsem super olacak.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.