Şimdi Ara

Taşınacağım En mantıklısı Hangisi ? (Netspeed 75'den geçilecek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Nasip olursa 10 gün sonra taşınacağım. Şuan 75mbps VDSL Netspeed kullanıyorum, geçeceğim ev 100mbps fiber destekliyor tabi TT altyapısı.
    Netspeed 50mbps verebilececğini söyledi, fiyatı zamla beraber 89tl. Halbuki 75mbps vdsl'e 76tl ödüyordum ama heralde zam geliyormuş.

Millenicoma geçmelimiyim ? Oda o civarda fiyat çıkartıyor,
    Yada önerbileceğiniz FİBER varmı ?

Teşekkürler.

• Fiber altyapısından her firma hizmet veremiyordu diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Fiber altyapısından her firma hizmet veremiyordu diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltinde.
    Tam bilgim yok ama millenicom netspeed ttnet şuan hizmet verebileceklerini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkoner

Bu mesaj silindi.
    oris dsl veriyor sadece, bana fiber lazım. Milleni ile tam anlaşmıştım ki Netspeed yeni teklif yaptı onu düşünüyorum şuan bakalım.
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
    Adresiniz Türk Telekom altyapısı ile fiber destekliyorsa Fiber hizmet verebilmekteyiz.

Süper İnternet 100 paketimizin detayları için:https://www.oristelekom.com/super-internet-100
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORIS Telekom

Merhaba,

Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
    Adresiniz Türk Telekom altyapısı ile fiber destekliyorsa Fiber hizmet verebilmekteyiz.

Süper İnternet 100 paketimizin detayları için:https://www.oristelekom.com/super-internet-100
    Merhabalar pm yoluyla numaramı paylaşacağım acaba gün içinde bilgi verir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Merhabalar pm yoluyla numaramı paylaşacağım acaba gün içinde bilgi verir misiniz

Alıntıları Göster
    Gün içinde tüm bilgiler tarafınıza verilecektir. Size özel mesaj gönderiyoruz. Telefon numaranızı paylaşmanız yeterlidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.