Şimdi Ara

Tasinabilir HDD onerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> Tasinabilir HDD onerisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    282 Mesaj
    500 gb veya 1tb olabilir. aktarim hizi yuksek olmali. fiyatim min80-150max. onerileriniz nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: spartacus00

500 gb veya 1tb olabilir. aktarim hizi yuksek olmali. fiyatim min80-150max. onerileriniz nelerdir
    quote:

Hocam samsung kullanıyorum 500 gblık valla 50 pcye sok çıkar yaptım alet kafayı yedi garantiye gönderdim 2 haftaya 0 geldi. Valla depolama amaçlı öneririm ama iş amaçlıysa çok fazla değişik pc görmeyi kaldıran bir alet değil. Usb 3.0 la çalışıyor aktarım hızı da piyasada ki bazı normal markalara göre az daha iyidir. Dediğim gibi yalnızca depolama amaçlıysa tavsiye ederim ama sürekli sağda solda kullanacaksanız almayın.
    |
    |

• Yarbay
    72304 Mesaj
    quote:

quote:

o paraya bu

http://www.vatanbilgisayar.com/25-1tb-stor-e-partner-usb30-_-usb20-yesil-tasinabilir-disk.html?srt=UP

Usb 3.0 desteği ile ortalama olarak 70 mb aktarım hızı sağlar. usb 2.0 ' a göre 3-4 kat hızlıdır.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.