Şimdi Ara

Tasarım olarak 11 mi 11 pro mu daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • NeyzenEfendi (2 mesaj) cengiz_koraltan (1 mesaj) evlbleef (1 mesaj) Carlsén (1 mesaj) el colgado (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Tasarım olarak 11 mi 11 pro mu daha iyi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    189 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sizce hangisi görünüş ve tasarım olarak daha iyi ?

|
    |
  • bu ne saçma soru kardeşim? biri ayı gibi koca çerçeveli kalın ve kaba bi telefon,öbürü paslanmaz çelik kasalı dar çerçeveli premium bir telefon. her yerde fotoğrafları dururken buraya başlık açmak nedir bir de?

• Çavuş
    43 Mesaj

bu ne saçma soru kardeşim? biri ayı gibi koca çerçeveli kalın ve kaba bi telefon,öbürü paslanmaz çelik kasalı dar çerçeveli premium bir telefon. her yerde fotoğrafları dururken buraya başlık açmak nedir bir de?

Sanane kardeşim herkesin görüşünü almak istiyorum senin ilgini cekmiyorsa git
    |
    |
    cengiz_koraltan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    371 Mesaj
    Zamanında 11 almaya niyetlenmiştim. İncelemeye gittiğimde hemen yanında 11pro yu gördüm ve kararım aniden değişti şu an 11pro sahibiyim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1000 Mesaj

Bir teknoloji mağazasında ikisini yan yana koyun, hangisinin tasarımının daha iyi olduğunu anlamanız 1 saniye bile sürmez  

Tabii ki 11 Pro.

|
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    benim ekonomim el vermediğinden ip11 aldım. ama ele oturma bakımından 11 pro tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el colgado -- 4 Aralık 2020; 18:15:37 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.